FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub, moim zdaniem ryzykujesz takim wpisem i lepiej go usuń
1
@jacob345, do mnie czasem siostra przychodziła z telefonem żeby pokazać co ją śmieszy i już nie przychodzi
1
@97ketrab, chyba, że mu ktoś przed nosem będzie machał tą nową szynką
1
@Katalończyk 99, od pół roku? A nie 9 lat? :D
1
@wojopancer, oby zaraz za Xavim poszedł Laporta, w podskokach.
Tylko z takim bebechem może być ciężko
6
Komentarz usunięty
1
Sytuacja w Barcelonie jest aktualnie taka, że najlepiej byłoby gdyby wszyscy przyszli nowi, nie tylko Xavi. Laporta i ten śmieszny zarząd, który jest zatrudniony po znajomości również
0
@NeroTFP1, gdyby był w bramce Atalanty to Bayer by wygrał, bo Dibu by strzelił ze dwa samobóje
1
Nie ma szans, że Bayer dziś to wyciągnie. Nie tworzą żadnego zagrożenia
3
@A4ron, ten Rakow jest kluczowy
2
@barcelonaLM, @BorzyKrzys, i raczej nie pokazuje żeby był cicho tylko macha paluszkiem. Na pewno to nic w stronę Alonso
2
@Emhyr, nie zdziwię się jeśli to fotomontaż
14
@ToWinaSedziego, Raphinha jest ostatnim do którego należy się przyczepić.
Ferran, Ferran tam powinien się znaleźć w Twojej próbie wyobrażenia sobie tego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcanawieki, ten co pisał, że Kroos przedłuży kontrakt z Realem?
1
@97ketrab, przypomina się wczorajsza noc
2
Polacy chyba szybkie 3:0
0
@VegetaPolska, tak, na RTL leci widzę
22
@marcin62, mnie taki widok bardziej cieszy, niż smuci. Świat byłby piękniejszy gdyby ludzie przestali komentować wszystko dookoła, a zajęli się swoim zyciem
2
@TR3YWAY, znacie drugie takie małżeństwo gdzie żona tak często bawi się bez swojego męża? Moim zdaniem są dwie opcje, albo Lewy coś odwalił i ona teraz się tak zachowuje albo ona się tak zachowuje, bo po prostu taka jest. No nikt mi nie powie, że to normalne
0
@abram3k, usunąłem ostatnio instagrama :/
0
@abram3k, gdzie lecicie?
0
Komentarz usunięty
6
@Mario96w, chyba nawet na La Rambli trzeba będzie stworzyć jakąś komisję, która będzie weryfikowała to co piszą użytkownicy
@Kidd, ja to robię właśnie dla takich efektów :)
10
@Kidd, @Mario96w, @Jakchcesz@Rewolucja123, teraz wszyscy mądrzy, ale jak trzeba było stać na I linii frontu i potem nie spać przez to w nocy to nie było komu
0
@Transu96, a córka to już się nie może osrać?
5
@97ketrab, nie ukrywam, gorzej mi się tej nocy przez to spało. Niespokojny sen bardzo. Na szczęście rano pewna informacja nieco poprawiła mi humor.
@Kapitan hawk, po Tobie to akurat bym się nie spodziewał łączenia bólu tyłka u przeciwników Argentyny z tym, że ktoś nie zgadza się z pierwszym miejscem wśród bramkarzy dla Martineza.
Mnie osobiście bardzo cieszyła jego postawa na MŚ i to, że bardzo mocno pomógł Argentynie i Messiemu wygrać MŚ. Od samego początku rozpoczęcia MŚ kibicowałem Argentynie żeby w końcu Leo zgarnął to MŚ (poza meczem z PL) i zamknął buzię swoim krytykom, ale to nie sprawiło, że będę do końca kariery wstawiał wszędzie Martineza na pierwsze miejsce, nawet jeśli na nie nie zasłużył.
2
@Danny Gaucho, ja wiem, po prostu uwielbiam dyskutować z tymi, którzy ze mną nie dyskutują
Śmiać mi się chce jak czytam, że kogoś boli dupa, bo nie zgadza się z tym, że Martinez nie powinien być w 11 sezonu Premier League. Bardzo dobrze, że wybronił MŚ dla Argentyny, ale to nie sprawi, że będzie najlepszy w PL
1
@Lionel_Messi10, przestań pod każdym postem się kłócić z innymi ludźmi i daj porozmawiać
2
@Emhyr, a ja głupi myślałem, że jak oficjalna to może być tylko jedna