0

@Barcasub, moim zdaniem ryzykujesz takim wpisem i lepiej go usuń

1

@jacob345, do mnie czasem siostra przychodziła z telefonem żeby pokazać co ją śmieszy i już nie przychodzi

1

@97ketrab, chyba, że mu ktoś przed nosem będzie machał tą nową szynką

1

@Katalończyk 99, od pół roku? A nie 9 lat? :D

1

@wojopancer, oby zaraz za Xavim poszedł Laporta, w podskokach.

Tylko z takim bebechem może być ciężko

6

Komentarz usunięty

1

Sytuacja w Barcelonie jest aktualnie taka, że najlepiej byłoby gdyby wszyscy przyszli nowi, nie tylko Xavi. Laporta i ten śmieszny zarząd, który jest zatrudniony po znajomości również

0

@NeroTFP1, gdyby był w bramce Atalanty to Bayer by wygrał, bo Dibu by strzelił ze dwa samobóje

1

Nie ma szans, że Bayer dziś to wyciągnie. Nie tworzą żadnego zagrożenia

3

@A4ron, ten Rakow jest kluczowy

2

@barcelonaLM, @BorzyKrzys, i raczej nie pokazuje żeby był cicho tylko macha paluszkiem. Na pewno to nic w stronę Alonso

2

@Emhyr, nie zdziwię się jeśli to fotomontaż

14

@ToWinaSedziego, Raphinha jest ostatnim do którego należy się przyczepić.

Ferran, Ferran tam powinien się znaleźć w Twojej próbie wyobrażenia sobie tego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcanawieki, ten co pisał, że Kroos przedłuży kontrakt z Realem?

1

@97ketrab, przypomina się wczorajsza noc

2

Polacy chyba szybkie 3:0

0

@VegetaPolska, tak, na RTL leci widzę

22

@marcin62, mnie taki widok bardziej cieszy, niż smuci. Świat byłby piękniejszy gdyby ludzie przestali komentować wszystko dookoła, a zajęli się swoim zyciem

2

@TR3YWAY, znacie drugie takie małżeństwo gdzie żona tak często bawi się bez swojego męża? Moim zdaniem są dwie opcje, albo Lewy coś odwalił i ona teraz się tak zachowuje albo ona się tak zachowuje, bo po prostu taka jest. No nikt mi nie powie, że to normalne

0

@abram3k, usunąłem ostatnio instagrama :/

0

@abram3k, gdzie lecicie?

0

Komentarz usunięty

6

@Mario96w, chyba nawet na La Rambli trzeba będzie stworzyć jakąś komisję, która będzie weryfikowała to co piszą użytkownicy

@Kidd, ja to robię właśnie dla takich efektów :)

10

@Kidd, @Mario96w, @Jakchcesz@Rewolucja123, teraz wszyscy mądrzy, ale jak trzeba było stać na I linii frontu i potem nie spać przez to w nocy to nie było komu

0

@Transu96, a córka to już się nie może osrać?

5

@97ketrab, nie ukrywam, gorzej mi się tej nocy przez to spało. Niespokojny sen bardzo. Na szczęście rano pewna informacja nieco poprawiła mi humor.

@Kapitan hawk, po Tobie to akurat bym się nie spodziewał łączenia bólu tyłka u przeciwników Argentyny z tym, że ktoś nie zgadza się z pierwszym miejscem wśród bramkarzy dla Martineza.

Mnie osobiście bardzo cieszyła jego postawa na MŚ i to, że bardzo mocno pomógł Argentynie i Messiemu wygrać MŚ. Od samego początku rozpoczęcia MŚ kibicowałem Argentynie żeby w końcu Leo zgarnął to MŚ (poza meczem z PL) i zamknął buzię swoim krytykom, ale to nie sprawiło, że będę do końca kariery wstawiał wszędzie Martineza na pierwsze miejsce, nawet jeśli na nie nie zasłużył.

2

@Danny Gaucho, ja wiem, po prostu uwielbiam dyskutować z tymi, którzy ze mną nie dyskutują

Śmiać mi się chce jak czytam, że kogoś boli dupa, bo nie zgadza się z tym, że Martinez nie powinien być w 11 sezonu Premier League. Bardzo dobrze, że wybronił MŚ dla Argentyny, ale to nie sprawi, że będzie najlepszy w PL

1

@Lionel_Messi10, przestań pod każdym postem się kłócić z innymi ludźmi i daj porozmawiać

2

@Emhyr, a ja głupi myślałem, że jak oficjalna to może być tylko jedna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?