3

@AlexDark00, jeszcze tam gdzieś powinni dodać Twój ból kiedy Lewy strzela i asystuje

0

Antony to widzę dalej taki sam placek jak wcześniej. Jego próba gry kombinacyjnej jedyne co daje to kontrę dla Fulham

1

@David_Beckham, no ale tam był spalony, w czym problem?

3

@esem91, może nie robi wielkich liczb, ale przynajmniej jest jeszcze zdrowy

7

@Jakchcesz, to oznacza, że teraz będzie spam, bo Hubi odpadł

1

@VegetaPolska, wiem, właśnie widzę

2

@VegetaPolska, gdybys się zastanawiał dlaczego wciąż nie możesz znaleźć normalnej i dobrej kobiety dla siebie to odpowiedz znajdziesz w swoich komentarzach

1

@Toretto, ja miałem ułatwione zadanie, bo dosłownie wszystko wyłożone na tacy XD wystarczyło wejść na stronę, zamówić i odebrać hahaha

A no i potem wsunąć na palec ;p

0

@tristan87, to cena za miesiąc? Za jakie pakiety?

0

Za jakie pieniądze udało wam się najtaniej kupić telewizje Canal+ i Eleven? Proszę pominąć tutaj darmowe serwisy :p

1

@Toretto, nie, nigdzie nie chodziłem. Moja sobie wybrała i nawet nie patrzyłem za czymś innym. Patrzyłem na to jak jedyny taki zakup w życiu, wiec nie szukałem też najtańszej opcji, ale z tego co widzę to teraz ten pierścionek jest zdecydowanie droższy niż był, wiec jeśli wszystkie tak poszły do góry to nie zazdroszczę

Wiadomo, to nie cena za pierścionek czy sam pierścionek ma być najważniejszy. Jednak dobrze byłoby żebyś wiedział jakie mniej więcej jej się podobają, no i rozmiar…

0

@EkspertzOrlikq, Twój nick idealnie odpowiada poziomowi wypowiedzi

1

@Toretto, ja kupowałem u „Savicki”. W sumie to wielkiego wpływu na wybór nie miałem, bo widziałem co moja przegląda i właściwie to ona sama mi zasugerowała, że jak mam kupować to tam i akurat ten co przegląda. Na sam pierścionek nie narzeka, nic się z nim nie dzieje.

Całe szczęście, że sama pokazała jaki jej się podoba, dużo łatwiej tak ;p

0

@AmigoBlancos, fantastycznie

1

@Kessie, cześć, dziękuje za garść informacji z rana

0

@Emhyr, zostawcie go. Dodi jest fajny, tylko trochę zagubiony

0

@Kitek1640, bardzo dobry, nic tylko podnosić

2

@Rust_Cohle, paletką hehe

2

@Rust_Cohle, oddaj do okna życia. Jeszcze się zmieści jak dopchniesz kolanem

2

@DonCarletto, to @Luciano99 zadowolony

3

@LS, będę obserwować czy jakaś Pani da herba

1

@Popitek12, Cristiano Ronaldo to już przeszłość, tylko Leo Messi się liczy

3

@Cotutajsiedzieje, tak, to upadek. Nie mogę tego nazwać tak jak o tym myśle, bo dostanę bana. Pozwólmy niektórym na jeszcze więcej to będzie ciekawie

0

@bartas97, wow niezła akcja

0

Dodi coś słabo kibicujesz niestety

0

1

@Czajka90, krótko trzeba z takimi trenerami

0

@Qlimax86, to w takim razie możesz do mnie również napisać, nie mam zbyt wiele doświadczenia w pracy za granicą, ale może akurat na Twoje pytania uda mi się odpowiedzieć

0

@Qlimax86, lepiej będzie kiedy po prostu zadasz pytanie

0

@MesQueUnClub96, oczywiście, masz racje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?