FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakie są szanse, że uda się Messiego wypożyczyć na najbliższy klasyk? Tęsknie za czasami kiedy Leo ośmieszał Real
0
@panczo, mogłoby być zabawnie gdyby podszedł do rzutu wolnego i trafił ;p
2
Barcelonie karnych się nie dyktuje. Co tu sprawdzać
0
Szachtar jest w odwrocie, to jest ten moment
5
@urbie999, pocieszę Cię, nie będziesz mieć okazji ;p
1
@Comentateiro, obchodzisz setkę?
1
@maroon, różnymi rzeczami się ludzie interesują, ale ten świr jest serio niebezpieczny. Oby tylko nikomu nie zrobił krzywdy
2
@Sulimo, tylko jeśli każdy powrót się przeciąga to dlaczego nikt do tej pory nie zwrócił na to uwagi i nie zatrudnił odpowiednich fachowców?
0
@tbas, tak, rozumiem, ale musiał mieć w głowie takie sytuacje jeśli wcześniej już coś sobie przygotował na taką skalę
0
@tbas, czyli facet sobie musiał zaplanować, że będzie musiał się kiedyś ukrywać i żyć w lesie?
1
@tbas, co masz na myśli pisząc „patrzeć na to co sobie przygotował”?
0
@Nazio_87, co Ty chcesz ode mnie?
1
@clyde, wystarczy pojechać do Czech i „problem” z głowy
1
@Roobo, dziennikarze są ohydni, byleby tylko wyciągnąć coś co może być kontrowersyjne
3
@Michael24, na PiS głosuje jego stały elektorat, który jest zapatrzony w to, ze PiS rozdaje kasę, a na PO głosują Ci, którzy nie chcą żeby PiS rządził
1
@macio_944, tak, niestety tak jest. Jednak to głównie Ci starsi, wielu młodych do sprawy podchodzi już zupełnie inaczej. Ja jestem z Dolnośląskiego, kiedyś prawdopodobnie będę mieszkać w Podkarpackim już na stałe, będę ich tam nawracać i zabierać karty jak będą chcieć głosować na PiS
2
@macio_944, nie można wrzucać wszystkich do jednego wora, chociaż niestety akurat tam PiS ma najwiecej wyborców. Oby to kiedyś uległo zmianie
1
@hayek, można, ale kanał sportowy powinien zachowywać jakiś poziom, a tam poziomu brak
2
@VegetaPolska, w porządku, rozumiem, ale życie na własną rękę wymaga zdecydowanie więcej pieniędzy. Niemniej jednak jeśli masz możliwość pracować i mieszkać u rodziców to rób tak i odkładaj jak najwiecej możesz, na przyszłość zaprocentuje.
@koksik2700, ciężka sytuacja trochę, żeby się nie skończyło tym, że Ci obrzydzą całkowicie robotę i przez to co się dzieje nie będzie Ci się chciało tam przychodzić :/
0
@VegetaPolska, w porządku, jak ktoś może mieszkać z rodzicami i żyć na ich garnuszku to wiadomo, że odłoży kasę ;)
@koksik2700, ogólnie pracodawca nie może Cię z zmusić do wykonywania obowiązków, których nie masz w umowie, ale co masz wpisane w umowie to ja nie wiem. Niemniej jednak najlepiej taką sytuacje rozwiązać polubownie jeśli lubisz te robotę. Próbowałeś rozmawiać szczerze co o tym myślisz?
0
@VegetaPolska, określ mi swój dokładny plan na wyprowadzkę od rodziców zarabiając minimalną
0
@koksik2700, zarabiasz minimalną i jest Ci z tym dobrze?
0
@hayek, mógłbyś mi na jakimś konkretnym przykładzie napisać skąd wyszło, aż 43%? Podałeś to co ponosi za Ciebie również pracodawca?
5
@hayek, tu nie chodzi o to czy ktoś się nadaje czy nie nadaje, ale skąd tak ogromne kwoty? To zwyczajnie niesprawiedliwe i to, że ktoś chce prowadzić jednoosobową działaności gospodarczą nie oznacza, że ma za to nie wiadomo jak dużo bulić
1
@Pedri16Future, och rozpłacze się na pewno będą mi współczuć
2
@Sulimo, Vegeta to niech się zajmie swoim klubem najpierw, a nie tu się wtrąca w Barcelonę
2
@DaPidejpi, prawda
1
@Barcasub, wyszło Ci, bo zaraz będą gorące XD
1
@kamilop, No jeśli Tusk przegrał z Morawieckim to oglądaliśmy inną debatę. Jeden i drugi był na beznadziejnym poziomie i pokazali tylko, że im jak i ich wyborcom chodzi tylko o to żeby jedni i drudzy się ze sobą kłócili. Jednak o ile Tusk szorował po dnie to Morawiecki ugrzązł w nim już na samym początku.
Całe szczęście Bosak czy Hołownia zachowali przyzwoity poziom, bo gdyby każdy zaprezentował się jak Tusk czy Morawiecki to byłoby okropnie
3
@Lionel_Messi10, świetna wiadomość, G.O.A.T