1

@MesQueUnClub_87, racja, również zauważyłem na stałych produktach, które kupuje te zależność. Gramatura w dół, cena stała lub rośnie

9

@zodiak_10, zawsze może pójść do znajomych po meczu

1

@Waniliowy wszystko z Tobą okej?

1

@Popitek12, La Rambla na szczęście daje tyle możliwości (jeśli nie masz bana), że nie ma sensu zakładać żadnego konta u śmietankowych. Madrytciaków tu pełno, bo ich serwis nie daje im tyle radości co FCBarca, dlatego tu są

19

„uważaj, nie wdawaj się w żadną nie wiadomo jaką bójkę.„ - nie wiadomo jaką, bo wiadomo, że jakaś i tak będzie

0

Ależ Ajax beznadziejnie gra w piłkę

0

@Emhyr, żeby się tam nie zesrali przypadkiem. Zupełnie nic już nie można napisać, bo zaraz będą nakładać kary za rasizm. W bardzo zła stronę to poszło

0

@Sulimo, a co Ty uważasz, ze piłkarz United zrobił coś złego?

0

@Nazio_87, robota, robota, jeszcze raz robota. Jednak potem pół piątku, cała sobota i niedziela odpoczynek to luz

0

@kuczyniak, ja mam prace stojąca i czasem trzeba coś dźwignąć to jest czasem dramat… Nie sądziłem, ze minie rok od zabiegu i ja będę się czuć prawie tak jak przed :D Czasem gorzej :D

0

@kuczyniak, ponieważ szukam sobie miejsca na kilkanaście miesięcy poza naszymi granicami i tak najpierw pojechałem na dwa miesiące do Holandii, ale zrezygnowałem na rzecz pracy w Niemczech przy granicy, ale tam średnio kolano mi dawało radę (jestem po artroskopii kolana), wiec również musiałem zrezygnować i teraz wyjechałem na Bawarię i sprawdzam jak tu kolano sobie poradzi. Mam nadzieję gdzieś w końcu osiąść na najbliższy rok, dwa, może ciut więcej

0

@kuczyniak, w ciągu ostatniego roku pracowałem w trzech firmach, wiec już mi wszystko jedno w sumie

0

@tadzik447, to kawał czasu jeszcze

0

@tadzik447, a kiedy będzie nowe GTA?

3

@panczo, dla mnie i tak jesteś najlepszy

0

Renata chce wykończyć Dawida

0

@RomanHoffer, ja zawsze leje do pełna i tak ma być. Nie wierze w żadne teorie, ze w którymś z miejsc na bagnecie będzie lepiej dla silnika. Najważniejsze żeby znajdował się miedzy min, a max

1

Czy są jakieś nowości w sprawie Rambo z lasu?

12

@tbas, no cóż, liga podejmuje niezależnie decyzje, nic nie ma na nią wpływu ;p oprócz Realu Madryt ;)

0

@speed1, najpierw piszesz o Balde i Cancelo, potem o Yamalu, niezły masz odlot

1

@ObiwanKenobi, jestem za, jeśli jest możliwość proszę się ich pozbyć, a stadion zburzyć

10

@ObiwanKenobi, zlikwidować przeciwników, znalazłem rozwiązanie

2

@Kessie, jesteś jeszcze młody i zapewne piękny, wszystko może się zdarzyć. Trzymam kciuki za Twoje szczęście

7

Do internetu trafiło nagranie pokazujące wspaniale uczucie miedzy @jowita i @Luciano99. Pięknie razem wyglądacie

https://www.instagram.com/reel/Cwf7LUGhXHR/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

0

@panczo, @jowita to rozgrzeje i zaparzy @Janas11224 :)

0

@Nazio_87, kocham Cię Polsko

0

@Nazio_87, z powodu dwóch strzelanin? Ktoś sobie wpadł po prostu zabić ludzi?

0

Milan jak dostaje dzisiaj żółte to parami ;p

1

@Janas11224, nie wiem kto to, to chyba dobrze

2

@escarabajo, gdzie mięso, jakieś sosiwo. Nie było suche?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?