0

@DaPidejpi, ja nic złego na niego nie mogę napisać, bo potem kończę z banami. Od dzisiaj go tylko chwale

2

@MesQueUnClub96, niezły jesteś wariat

0

@MesQueUnClub96, do kogo Ty mówisz „Kochanie”?

1

United kolejny raz rozpieszcza swoich fanów

0

@MesQueUnClub96, spełnisz obietnice?

0

@MesQueUnClub96, obiecanki cacanki

0

@tbas, przerażająca patologia

0

@Transu96, @pt9? Kto tu jeszcze gra w FIFA i mógłby się wypowiedzieć?

0

Mam pytanie do graczy FIFA. Ile godzin tygodniowo spędzacie na grze w Ultimate Team? Ile meczów musicie rozegrać żeby móc rozbudowywać swój skład?

0

@TR3YWAY, ogólnie to jeśli nie będzie jednego albo drugiego to Laporta powinien rozważyć zmianę trenera

0

@Pawlak1992, o ile nie dojechałeś zimówek ;p

0

@TheNekro94, nie jestem fanem wielosezonowych, bo zdarza mi się jeździć w bardzo różnych warunkach. Czasem również w górach gdzieś, a tam śniegu zdecydowanie więcej. Nie wiem w sumie czy w ogóle mam rację, bo może popełniam błąd. Opona wielosezonowa jest w stanie w testach dorównać zimowej?

0

@ranger3120, dolata na letnich do Świąt?

0

A czy wy już zmieniliście opony na zimowe?

12

@Comentateiro, aj te politykę musisz wszędzie wsadzić, bo inaczej byś nie dał rady chyba. To już choroba

1

@Firestone, oczywiście, ja nie próbowałem dyskutować na temat pornografii tylko seksu oraz masturbacji. Jeden z fachowców na wizycie prywatnej powiedział mi, że mężczyzna powinien mieć regularny wytrysk trzy razy w tygodniu. Jeśli ktoś ma kobietę lub mężczyznę to sprawa jasna. Jeśli nie to pozostaje masturbacja

Bardziej mnie śmieszy komentarz wyżej pewnego osobnika, ale wiadomo. Nie znam się, ale się wypowiem

0

Komentarz usunięty

1

@DonCarletto, kocham PiS ponad wszystko

2

@MesQueUnClub96, jak się na czymś nie znasz to się nie odzywaj. Wyżej jest mowa o seksie oraz masturbacji. Jeśli chodzi o zdrowie to mężczyzna powinien mieć regularny wytrysk dla własnego zdrowia. Serio, pozostań przy tenisie, na wypowiadanie się o innych sprawach jeszcze przyjdzie czas

0

@gumaz, nie chce mieszać się w nic z czym może mieć coś wspólnego Dodi

7

@gumaz, a niech robią co chcą. Już mi to będzie obojętne

0

@MadafakinGuy, no ale to jest z deszczu pod rynnę

Ja jeszcze wyczytałem, ze za to w grudniu ma być masturbacja/seks tyle razy dziennie ile wskazuje Ci cyfra w kalendarzu. Czyli w grudniu kilkaset razy masz się zadowolić XD

1

@Bocheno1 co to za magia, że wczoraj pisałeś komentarze, a dzisiaj już żadnego nie ma na Twoim profilu?

0

@Rewolucja123, aż sobie wygooglowalem o co chodzi, kolejna głupota która wymyślili ludzie, biorąc pod uwagę chociażby zdrowie nie należy brać w tym udziału

18

@P33ck, dobrze, że klawiatura każda głupotę przyjmie, mogą sobie pisać co chcą. Leo odskoczył Cristiano, bo jest od niego ZDECYDOWANIE lepszy na przekroju całej kariery

0

@Rewolucja123, jeśli są jakieś pieniądze, które mógłbym dostać to jestem zainteresowany

7

@Rewolucja123, lubie właśnie takie komentarze gdzie nie wiadomo o co chodzi

1

@Colon, zazwyczaj właśnie robiłem jak na memie i wtedy wszystko samo się układało, polecam

Edit: kilka tygodni później się oświadczyłem i powiedziała „tak”, wiec sposób sprawdzony

0

@TheNekro94, tajemniczy jesteś

0

@gumaz, na Bawarii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?