FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cotutajsiedzieje, spędziłem ostatnio kilka nocy w jednym pensjonacie z tego typu ludźmi. Europa powinna się od takich osób odciąć i nigdy nie brać ich do siebie. Przecież oni się nawet do roboty nie nadają.
0
@TheNekro94, jakie afery kręciłeś z koleżankami?
0
@JaroCoach, żeby podejmować decyzje transferowe trzeba mieć na to pieniądze
0
@Kluivert_P, Hernandezy
0
@kewin, dlaczego on udaje psa?
0
@tbas, co masz na myśli?
0
Złapali w końcu tego Rambo z lasu?
0
@LM10GOAT, Ci którzy wiedza, ze Leo wygra
1
@MesQueUnClub_87, :(
Jednego znajomego kiedyś miałem, chłopak jak zmarł miał jakieś 24/25 lat. Całe życie otyły, nie ruszał się praktycznie, siedział w domu. Rodzina w żaden sposób mu nie pomogła, nie sprawiła żeby zaczął jakkolwiek aktywnie uczestniczyć w życiu. Znaleźli go martwego w pokoju, w ich domu. Również nie wiem czy tam nie doszło do czegoś związanego z sercem. Bardzo przykre, gość młodszy ode mnie i kolejny raz kiedy go odwiedziłem to już na grobie
0
@Katalończyk 99, nie mów tak, bo przecież rozmową preferencji seksualnych nie zmienisz. Ludzie ze sobą nie rozmawiają i nie zdają sobie sprawy ile można polepszyć samą rozmową, zaangażowaniem i miłością do drugiego człowieka i od razu zakładają, że trzeba będzie lecieć do innej czy innego hahaha
2
@Klejnot_Nilu, gdybyś po ślubie dopiero uprawiał seks z kobietą, którą kochasz to po tym gdyby się okazała „kłodą” nie probowałbyś z nią porozmawiać żeby polepszyć sytuacje tylko poleciałbyś do innej?
14
Szkoda, że to już będzie ostatnia złota piłka Leo Messiego jaką będzie dane nam oglądać. Zdecydowanie najlepszy jakiego kiedykolwiek mogłem oglądać. Jakiekolwiek porównania innych do Leo nie mają sensu, mistrz
3
@Lionel_Messi10, nie żartuj XD
0
Komentarz usunięty
0
@Transu96, wow niezły traf, Ty to potrafisz
0
@LM10GOAT, wszystko wskazuje na to, że około 27.
0
Niejeden beniaminek potrafi się lepiej zaprezentować z City niż United. Ciekawe czy zdążą zagrać coś ciekawego do końca meczu
0
@DonCarletto, jesteś pewny?
0
@Dominx, gdzieś już te komentarze widziałem
0
@escarabajo, chłopie no co Ty mi opowiadasz, ja rozumiem, że były mecze, które zaczynały się o jednej porze, ale jak już się zaczęły o tej jednej porze to zdążyły się skończyć zanim zaczęły się kolejne.
0
@FcPortoFan1999, no dobra, ale Ty mnie nie rozumiesz. Ja pytam jaki wpływ ma zmiana czasu na to, że mecze się na siebie nakładają. Zazwyczaj było tak, że jak jedne się zaczynały to zdążyły się skończyć i zaczynały się kolejne. To mam na myśli
0
@FcPortoFan1999, wytłumaczysz mi dlaczego mecze się na siebie nakładają z powodu zmiany czasu z letniego na zimowy?
1
Dziwne godziny rozgrywania meczów w PL dziś, nakładają się na siebie spotkania. Co oni za plan wymyślili?
0
@HaZZi, szalona statystyka
0
@Compadre, hahahahahah
0
@daniel32778, Carvajal w końcu skończył z kartką
1
@DonCarletto, niektórzy nigdy nie przejrzą na oczy, ale tak jest od zawsze w sumie. Zeszły sezon Barcelona miała fenomenalna pod względem straconych bramek i wykorzystanych okazji w końcówkach chociażby. Przepychali mecze kolanem, w tym meczu to Real przepchał to spotkanie za sprawą jednego zawodnika. Życie ;p
3
@DonCarletto, XD wyszło
0
@Comentateiro ma racje, Xavi musi odejść
0
Heheheh, Xavi do grudnia