FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie, niczego nie podważam, zaczyna mnie trochę irytować to, że normalne dyskusje znikają i nikt nie wie dlaczego. Przecież to w jakiś sposób powinno być wyjaśnione, a nie tylko usunięte i tyle
7
@bartas97, nie, nie, nie
1
@Kessie, znaczy ja pytam zupełnie poważnie XD bo naprawdę nie rozumiem.
@wpwelement, @Moderacja czy ktoś może to w jakiś sposób wyjaśnić?
4
@Jakchcesz, raz w dupę to nie pe*ał, a po trzech się zeruje
1
@Kessie dlaczego dyskusja o Gundoganie zniknęła?
4
@pioz123, tak, niejedno już w życiu przeszedłem
5
@Kessie, dobrze, że wrzuciłeś te zdjęcie.
@Jakchcesz pamiętaj, ze prezerwatywa to może być za mało, nie zapomnij o dobrym smarowaniu żeby potem nie bolało.
3
@Rust_Cohle, kolejny niesprawiedliwy ban?
2
@MesQueUnClub96, mam nadzieje, że ktoś się w końcu za Ciebie weźmie, bo to co Ty odwalasz jest nieporozumieniem. Dawno chyba w dupsko pasem nie dostałeś czy innym krzesłem
3
@Rust_Cohle witaj jak było na urlopie? Proszę Cię następnym razem nie znikaj na tak długo, bo @MesQueUnClub96 bez Ciebie totalnie odlatuje i jest jeszcze gorszym… człowiekiem
7
Przydałoby się wprowadzić taki system, że kiedy dyskusja użytkownika zostanie usunięta to żeby dostał informację z jakiego powodu cokolwiek mu usunięto. Dyskusje znikają bez żadnej informacji, w zależności od tego kto co ma ochotę usunąć
3
@MesQueUnClub96, Franek nie jest żadnym zastępcą
0
@MarioVeB!, nie wiem jeszcze, ale kiedy się dowiem to już będzie tylko formalność
1
@MateuszQ, jeszcze Antonela
5
Najgorsze jest to, że człowiek sobie zdawał sprawę z tego, że Messi nawet mając 36 lat jest w stanie wnieść do tej drużyny coś czego żaden aktualny piłkarz nie potrafi. Szkoda, bo tak wiele się mówi, że Leo nie biega, nie angażuje się w pressing, a mało mówi się o tym, że nawet jeśli aktualnie każdy piłkarz biega to i tak nie ma w zespole zawodników, którzy mają choć połowę jakości w rozegraniu piłki co Messi. Wielka szkoda, że nie zobaczymy to w barwach Blaugrany, ale cóż zrobić
17
@MesQueUnClub96, nawołuje do usunięcia Twojego konta i całego Ciebie z naszej społeczności
0
@Danny Gaucho, a niby najlepszy piłkarz na świecie i GOAT hahahahaha
0
@VamosVamos Vamos Vamos
2
@mrboom, a Ty sam wszystko to zjesz?
0
@KSSniper, obrażona
9
@Lionel_Messi10 dlaczego nas oszukałeś?
5
Pier*olenie, nie chciał wrócić do Barcelony i tyle. Dobrze, że ta szopka szybko się skończyła
3
@PatrychoO, sportowo to jest jedno i to samo, z tym, że w USA będzie im się chyba zdecydowanie lepiej żyło
13
@Lionel_Messi10 oszukałeś 40 milionów Polaków i niezliczoną liczbę Argentyńczyków
3
@chavez, ja tam ich lubie
3
@Deviler, firmę @Luciano99 można kupić zarabiając 30mln € rocznie, a zarabiając 200mln € rocznie można kupić firmę @Luciano99 i jego pracowników
2
@Albatros, ale to mecz Barcelony, a nie jednego zawodnika. Wtedy również czekałem :)
0
@Criss18Barca, wyluzuj, czym tu się przejmować
1
@DonCarletto, XD
4
@sysiaaa, @sysia9, @Sysia10, @Sysia11, która jest prawdziwa?