FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
W tym roku Haaland będzie musiał się zadowolić jeszcze drugim miejscem w Złotej Piłce, ostatni raz w karierze Leo Messi ją zgarnia, śrubując rekord ;)
1
@Azi, tez właśnie chciałem o to zapytać. Każdy tylko pisze o tym, że oni wydają pieniądze, ale do cholery przecież tez sprzedają tych piłkarzy. To się już nie liczy?
1
@PatrykBarca, Busi by do niej nie dobiegł
1
Pepula żegna się z Gundoganem i Kevinem
0
@Tasde, wybacz, ale jak na razie to niepełnosprawność pokazałeś tylko Ty
2
Lukaku się bawi w Fatiego
2
@Chaoss, przecież to było z pola karnego XD
0
W końcu, brawo CITY!
0
Ludzie zarabiający miliony jedyne co potrafią zrobić to uśpić widzów przed telewizorami
3
Mecz nudny jak flaki z olejem, oby II połowa była lepsza
1
Mają piłkę na skrzydle to zamiast zaryzykować uderzenie lub jakieś mocne dośrodkowanie to klepią piłeczkę dopóki ją stracą, slabo
2
@HighestInTheRoom, w Zgorzelcu np jest bardzo dużo Niemców, którzy przyjeżdzają do Polski robić zakupy. Musisz się przyzwyczaić
1
@Sysia11, możesz robić co tylko zechcesz :)
0
@Rust_Cohle, nie uważam żeby w moim wpisie było coś co mogłaby zgłosić :) Wypowiedz jest niezwykle kulturalna
2
„Muchova raz wygra szlema i pewnie zniknie jak większość” - @Sysia11, co tam specjalistko? Chyba bardziej się znasz na argentyńskim tenisie :/
0
@Sysia11, a to już coś wygrała?
5
@MesQueUnClub96, jakim cudem Ty jeszcze tu jesteś?
0
@Tomo1989, to będzie trwało, trwało i trwało. Komuś się ta wojna musi solidnie opłacać chyba
0
@ObiwanKenobi, i wtedy należy Ci się minimalna, którą dostajesz w Polsce + coś na Ukrainie?
2
@MarcelNJ11, @Guess chlopaki, ale wy tak serio? :D
1
@Deviler, w przyszłym roku skład Barcelony widzę tak:
ter Stegen
Cancelo - Araujo - Kounde - Balde
Kimiś
Pedri - de Jong
Messi - Lewandowski - Neymar
I LECIMY PO TRYPLET
0
@ObiwanKenobi, i komu ja mam wierzyć?
6
@El Madridista., jak bierzesz to bierz po pół…
0
@Sysia11, mam dwie także bez problemów jestem w stanie oblatać cały tydzień na dwóch sztukach przekładając na drugą stronę po jednym dniu. Dziękuje za propozycje. Pozdro @Sysia11
1
@Sysia11, zrobisz majtki dla graczy Interu?
3
@molibden, zresztą co ja się dziwie Twoim komentarzom XD jaki wcześniej nick miał kolega?
5
@molibden, te dorosły :D
0
@MesQueUnClub96, szkoda, że jednak dałeś
0
@Rust_Cohle, czyli to Nole skrzywdził Carlitosa?
2
@Rust_Cohle, a z jakiego powodu miałby mu oddać mecz?