10

W tym roku Haaland będzie musiał się zadowolić jeszcze drugim miejscem w Złotej Piłce, ostatni raz w karierze Leo Messi ją zgarnia, śrubując rekord ;)

1

@Azi, tez właśnie chciałem o to zapytać. Każdy tylko pisze o tym, że oni wydają pieniądze, ale do cholery przecież tez sprzedają tych piłkarzy. To się już nie liczy?

1

@PatrykBarca, Busi by do niej nie dobiegł

1

Pepula żegna się z Gundoganem i Kevinem

0

@Tasde, wybacz, ale jak na razie to niepełnosprawność pokazałeś tylko Ty

2

Lukaku się bawi w Fatiego

2

@Chaoss, przecież to było z pola karnego XD

0

W końcu, brawo CITY!

0

Ludzie zarabiający miliony jedyne co potrafią zrobić to uśpić widzów przed telewizorami

3

Mecz nudny jak flaki z olejem, oby II połowa była lepsza

1

Mają piłkę na skrzydle to zamiast zaryzykować uderzenie lub jakieś mocne dośrodkowanie to klepią piłeczkę dopóki ją stracą, slabo

2

@HighestInTheRoom, w Zgorzelcu np jest bardzo dużo Niemców, którzy przyjeżdzają do Polski robić zakupy. Musisz się przyzwyczaić

1

@Sysia11, możesz robić co tylko zechcesz :)

0

@Rust_Cohle, nie uważam żeby w moim wpisie było coś co mogłaby zgłosić :) Wypowiedz jest niezwykle kulturalna

2

„Muchova raz wygra szlema i pewnie zniknie jak większość” - @Sysia11, co tam specjalistko? Chyba bardziej się znasz na argentyńskim tenisie :/

0

@Sysia11, a to już coś wygrała?

5

@MesQueUnClub96, jakim cudem Ty jeszcze tu jesteś?

0

@Tomo1989, to będzie trwało, trwało i trwało. Komuś się ta wojna musi solidnie opłacać chyba

0

@ObiwanKenobi, i wtedy należy Ci się minimalna, którą dostajesz w Polsce + coś na Ukrainie?

2

@MarcelNJ11, @Guess chlopaki, ale wy tak serio? :D

1

@Deviler, w przyszłym roku skład Barcelony widzę tak:

ter Stegen
Cancelo - Araujo - Kounde - Balde
Kimiś
Pedri - de Jong
Messi - Lewandowski - Neymar


I LECIMY PO TRYPLET

0

@ObiwanKenobi, i komu ja mam wierzyć?

6

@El Madridista., jak bierzesz to bierz po pół…

0

@Sysia11, mam dwie także bez problemów jestem w stanie oblatać cały tydzień na dwóch sztukach przekładając na drugą stronę po jednym dniu. Dziękuje za propozycje. Pozdro @Sysia11

1

@Sysia11, zrobisz majtki dla graczy Interu?

3

@molibden, zresztą co ja się dziwie Twoim komentarzom XD jaki wcześniej nick miał kolega?

5

@molibden, te dorosły :D

0

@MesQueUnClub96, szkoda, że jednak dałeś

0

@Rust_Cohle, czyli to Nole skrzywdził Carlitosa?

2

@Rust_Cohle, a z jakiego powodu miałby mu oddać mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?