FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@kuz, a no żeby patologią odpowiadać na patologię to trzeba być też patologicznym czlowiekiem
3
@Danny Gaucho, masz racje, Messi jest już wystarczająco słodki
27
Jak nie lubię PiS, tak muszę przyznać, że żałosne są słowa „je*ać PiS” na tego typu marszach jak wczoraj :) Żałosny sposób wypowiedzi niestety
2
@barcelonaLM, nie wiem czy uda się go wyleczyć z jedynej rzeczy, która potrafi
3
@barcelonaLM, bardzo dobra odpowiedz, lekko kontrowersyjna, ale z tym użytkownikiem inaczej się nie da.
0
@AlwaysBlaugrana, a szkoda
10
Szkoda, że Getafe nie dołączyło do grupy spadkowiczów :(
3
Nie upłynął doliczony czas gry w meczu Villarreal - Atletico, Atletico powinno mieć rzut rożny i na kilka sekund przed końcem sędzia kończy pierwszą połowę. Sędziowie to najgorsze co jest aktualnie w piłce nożnej, pomijam już, że nie podyktowali Atletico karnego za ewidentną rękę. Ten sport przez sędziów staje się coraz gorszy
7
@Bocheno1, ogólnie chyba przydatny jest tylko do tego żeby łapać na nim zielone, fenomenalny użytkownik, którego wiadomości ludzie czytają tylko po to żeby mu odpisać i dostać zielone :)
39
@VegetaPolska, ja już się pogubiłem czy Ty jesteś za młodymi dziewczynami czy starszymi dziadkami
7
@shahman, piękny duet, nie wiem czy jeszcze kiedyś takie sceny zobaczymy w Barcelonie
0
@Borry, szybka reakcja, gratuluje
0
@Borry, takiego porzegnania nikt się nie spodziewał
1
@antymadridista100, widać, że dziś sobota
0
@BulaKG, wczoraj byłem w Legnicy, ale tych dobrych chłopaków nie widziałem. Za to masę dziur i remontów dróg
1
@jeyx77x, obrzydliwie duże podniesienie cen za chociażby produkty spożywcze. Nie powiesz mi chyba, że rząd nie ma wpływu na tego typu rzeczy?
2
@qbuteq, a na kogo zagłosujesz?
0
Jeśli finału nie poprowadzi Marciniak to niech zrobi to za niego Mentzen. Jeden i drugi na „M”
14
@lucas/catalan, w tej sytuacji ten donos powinien się zakończyć słowami „No i co z tego, że był na jakimś spotkaniu? Każdy ma swoje prywatne życie”. W taki sposób ta sytuacja powinna się zakończyć, a Marciniak powinien normalnie sędziować finał, bo na dzień dzisiejszy jest najlepszym sędzią. Porażka, dramat i naprawdę coś w aktualnym świecie poszło nie tak
1
@pt9, a to jest jakiś inny poza tym ChatGPT?
0
@ObiwanKenobi, 28…
1
@draxidox, a to zależy, którą Pan chce
0
@Bykunn, również chciałbym widzieć w jaki sposób rozwiązałbyś ten problem
3
@Objectivo, przecież tu już nie ma co badać
1
@BorzyKrzys, nie ma o czym rozmawiać, 800+ rozwiąże wszelkie problemy :)
2
@MesQueUnClub96, nie byłoby lepszej informacji dla La Rambli niż Twój transfer do madryckiej strony
4
@VegetaPolska, pies na baby nie może tak śmierdzieć
1
@VegetaPolska, jeśli swędzi, polecam się umyć
24
@bartekvisca , przecież ta cała ekologia jest zrobiona tylko po to żeby trzepać hajs :D
0
@Janas11224, po tym jak z Viniciusa zrobili największego męczennika w piłce nożnej już nic mnie nie zdziwi. Szkoda, bo Marciniak to aktualnie sędzia, który jest w najlepszej formie