15

@kuz, a no żeby patologią odpowiadać na patologię to trzeba być też patologicznym czlowiekiem

3

@Danny Gaucho, masz racje, Messi jest już wystarczająco słodki

27

Jak nie lubię PiS, tak muszę przyznać, że żałosne są słowa „je*ać PiS” na tego typu marszach jak wczoraj :) Żałosny sposób wypowiedzi niestety

2

@barcelonaLM, nie wiem czy uda się go wyleczyć z jedynej rzeczy, która potrafi

3

@barcelonaLM, bardzo dobra odpowiedz, lekko kontrowersyjna, ale z tym użytkownikiem inaczej się nie da.

0

@AlwaysBlaugrana, a szkoda

10

Szkoda, że Getafe nie dołączyło do grupy spadkowiczów :(

3

Nie upłynął doliczony czas gry w meczu Villarreal - Atletico, Atletico powinno mieć rzut rożny i na kilka sekund przed końcem sędzia kończy pierwszą połowę. Sędziowie to najgorsze co jest aktualnie w piłce nożnej, pomijam już, że nie podyktowali Atletico karnego za ewidentną rękę. Ten sport przez sędziów staje się coraz gorszy

7

@Bocheno1, ogólnie chyba przydatny jest tylko do tego żeby łapać na nim zielone, fenomenalny użytkownik, którego wiadomości ludzie czytają tylko po to żeby mu odpisać i dostać zielone :)

39

@VegetaPolska, ja już się pogubiłem czy Ty jesteś za młodymi dziewczynami czy starszymi dziadkami

7

@shahman, piękny duet, nie wiem czy jeszcze kiedyś takie sceny zobaczymy w Barcelonie

0

@Borry, szybka reakcja, gratuluje

0

@Borry, takiego porzegnania nikt się nie spodziewał

1

@antymadridista100, widać, że dziś sobota

0

@BulaKG, wczoraj byłem w Legnicy, ale tych dobrych chłopaków nie widziałem. Za to masę dziur i remontów dróg

1

@jeyx77x, obrzydliwie duże podniesienie cen za chociażby produkty spożywcze. Nie powiesz mi chyba, że rząd nie ma wpływu na tego typu rzeczy?

2

@qbuteq, a na kogo zagłosujesz?

0

Jeśli finału nie poprowadzi Marciniak to niech zrobi to za niego Mentzen. Jeden i drugi na „M”

14

@lucas/catalan, w tej sytuacji ten donos powinien się zakończyć słowami „No i co z tego, że był na jakimś spotkaniu? Każdy ma swoje prywatne życie”. W taki sposób ta sytuacja powinna się zakończyć, a Marciniak powinien normalnie sędziować finał, bo na dzień dzisiejszy jest najlepszym sędzią. Porażka, dramat i naprawdę coś w aktualnym świecie poszło nie tak

1

@pt9, a to jest jakiś inny poza tym ChatGPT?

0

@ObiwanKenobi, 28…

1

@draxidox, a to zależy, którą Pan chce

0

@Bykunn, również chciałbym widzieć w jaki sposób rozwiązałbyś ten problem

3

@Objectivo, przecież tu już nie ma co badać

1

@BorzyKrzys, nie ma o czym rozmawiać, 800+ rozwiąże wszelkie problemy :)

2

@MesQueUnClub96, nie byłoby lepszej informacji dla La Rambli niż Twój transfer do madryckiej strony

4

@VegetaPolska, pies na baby nie może tak śmierdzieć

1

@VegetaPolska, jeśli swędzi, polecam się umyć

24

@bartekvisca , przecież ta cała ekologia jest zrobiona tylko po to żeby trzepać hajs :D

0

@Janas11224, po tym jak z Viniciusa zrobili największego męczennika w piłce nożnej już nic mnie nie zdziwi. Szkoda, bo Marciniak to aktualnie sędzia, który jest w najlepszej formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?