1

@Tomo1989, bo masa ludzi jeździ nieodpowiedzialnie, wiele razy widzę auta wyprzedzające na siłę inne pojazdy gdzie nawet osoba jadąca sportowym wozem nie powinna się podejmować takich manewrów. Nie wiem co dokładnie zdarzyło się w sytuacji, która opisujesz, ale u nas na drogach są skrajnie nieodpowiedzialni kierowcy, nawet wysokie mandaty tego nie zmieniły.

0

@Sysia11, powiedziałbym Ci kto tu jest kompromitujący, ale dostałbym bana :p

Jednocześnie będę oceniał kto powinien być w trójce złotej piłki w momencie kiedy wszystkie rozgrywki już się zakończą, bo teraz to tylko gdybanie. Dla mnie niezależnie co się wydarzy to Leo zgarnie piłeczkę

0

@Sysia11, XD DOBRE

0

Komentarz usunięty

0

@Sysia11, oj boli Cię, boli :D

0

@gumaz, Barcelona też

1

Uderzył te piłkę jakby z synem na podwórku grał :D

0

@VegetaPolska, dziękuje za wsparcie

1

@Emhyr, żebyśmy mogli się skupić tylko na nich

6

@gumaz, 5 czerwca mam 29 urodziny, jeszcze ani razu nie było mi to dane

0

@Nazio87, a co o Karasiu?

1

@clyde, kto ma im obciąć diety?

1

@mateusz1989VeB, mógł, z tego co widzę kolor skóry pozwala na kontrowersyjne wypowiedzi

5

@mateusz1989VeB, następny po Viniciusie ze srogim odklejeniem

3

@derlysy1979, ale z Tobą czy z kim?

3

@VegetaPolska, o Tobie są podobne historie już

3

@ShawnC, powinien wrócić

1

@Gaz, w ogóle jak to brzmi :D w jego przypadku nie powinien się w ogóle nigdzie spieszyć po żadnej kontuzji

0

@bartekvisca , ja widzę ostatnie info o 58 okrążeniach dobre 16h temu

1

@shahman, coś w tym jest. Porażka, a nie rząd

1

@MesQueUnClub_87, oczywiście, w pełni się zgadzam. Gdybyśmy mieli oceniać każdego indywidualnie w niektórych starciach to do ogródka Lewandowskiego na pewno moglibyśmy coś wrzucić

1

@shahman, przerażajace, że im nie szkoda pieniędzy na takie kampanie

2

@MesQueUnClub_87, oczywiście, że miał również swoje wpadki, ale to chyba normalne. Mimo wszystko uważam, że w Europejskich pucharach Barcelona zawiodła jako drużyna, kolektyw, a nie Robert

0

@jacobFCB, zdecydowanie nie. Na poziomie europejskim zawiodła cała drużyna, nie tylko jeden Robert. Lewandowski to jeden z najlepszych napastników jaki grał w Blaugranie, oby reszta kolegów dojechała poziomiem i będzie można myśleć o czymś pozytywnym w LM czy tam LE :P

8

@DonCarletto, sb, wsm, zabawne są te skróty :D

1

@Kengo, w role defensywnego napastnika wpasowałby się idealnie. Griezmann to nie jest piłkarz na Barcelonę, ja osobiście nie wierzę żeby wszedł w role zawodnika, który zadowoliłby La Ramble. W systemie gry Blaugrany nie ma miejsca dla Antosia

4

Papużki w dół! :)

1

@wlodek54, z potrzeby chwili. Chcą żeby sytuacja ucichła

0

@Sysia11, kolejny raz ekspert zabrał głos, z przyjemnością przeczytałem Twoją opinię. Pozdrawiam

0

@ToWinaSedziego, wyprułby sobie żyły? Płacząc w szatni po pierwszej połowie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?