FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LS, nie pchaj go do pracy jako opiekunka kiedy jest młodym facetem…
1
@Emhyr, nie taki budżet jak tyle karmy potrzebuje :D
4
@IronSanHybrid, i interwencja po której sędzia nie przyznał rzutu rożnego z tego co pamiętam. Sędziowie w tym meczu byli katastrofalni
8
@Firestone, niemożliwe żeby @Lionel_Messi10 znowu się pomylił
1
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@TheNekro94, a podobno nie można mieć multikonta ;p
0
@KlonaZepan, oczywiście, ale będzie mógł sobie pozwolić na więcej niż tylko krzesełka po Camp Nou, do tego ta dyskusja się sprowadzała :)
0
@AvadaKedavra, a według czego oceniasz, że Barcelona znacznie więcej? United zawsze było bardzo wartościowe, niezależnie od tego czy w lidze szło im lepiej czy ciut gorzej :)
@KlonaZepan, około 5-6mld?
0
@AvadaKedavra, chyba nie wiesz ile warta jest aktualnie Barcelona ;p
0
I co z tym Messim, będzie czy nie?
0
@MesQueUnClub_87, i u nich tak każdy siedzi i czeka na 16?
0
@MesQueUnClub_87, pracujesz w Państwówce?
2
@pioz123, Garcia jest beznadziejny od momentu kiedy przyszedł do Barcelony. Stanowcze nie dla tego piłkarza na jakiejkolwiek pozycji w klubie. Według mnie najlepiej gdyby odszedł gdzieś za jakąkolwiek sumę, bo i tak przyszedł za darmo, wiec klub byłby zadowolony
1
@pioz123, jak możesz mówić o obsadzeniu pozycji przez środkowych obrońców z których jeden był testowany na ŚPD i totalnie sobie tam nie poradził, a drugi nigdy tam nie grał i na ten moment genialny jest na ŚO? :D
Na pozycję na której Barcelona miała jednego z najlepszych pomocników na świecie trzeba kogoś odpowiedniego, a nie dwóch środkowych obrońców z czego jeden nie potrafi grać na żadnej pozycji na boisku odkąd przyszedł do Blaugrany XD
0
@gumaz, nie wiadomo, może jakaś wada fabryczna? :D Kiedyś trochę grałem w piłkę, potem non stop praca stojąca, dźwigać czasem trochę tez trzeba było. Mogło mi się te kolano zużyć, tak przynajmniej sądzi lekarz. Któregoś dnia podczas zwykłego kucnięcia coś mi strzeliło, po 2 latach zacząłem odczuwać ból i kolano zaczęło wyskakiwać regularnie się blokując. Przeszedłem zabieg szycia łąkotki, rehabilitacje. Wróciłem do pracy, ale niestety problemy zaczęły się powtarzać, a stan kolana jest gorszy niż przed zabiegiem. Na ten moment znowu badania i wizyty u lekarza żeby ustalić co dalej. Wstępna diagnoza - kolejny zabieg
1
@erix10, nienawidzę swojej pracy, a jeszcze bardziej jej nienawidzę odkąd zaczęły się u mnie problemy z kolanem. W zeszłym roku w październiku jeden zabieg już, prawdopodobnie nieudany i będzie poprawka :P
Stresu nie czuję chodząc do pracy, bardziej nerwy i bezsilność w tym żeby tę pracę zmienić na coś ciekawszego, lepszego.
A Ty?
2
@Matheu12, moim zdaniem studia również nie gwarantują dobrej pracy zawsze i odpowiednio wysokich zarobków
1
@Luciano99, jeszcze :)
2
Komentarz usunięty
1
@TymekPlon, jaki miałeś wcześniej nick?
1
@Objectivo, jakim trzeba być kretynem żeby w taki sposób atakować drugiego zawodnika… pomijam już fakt, że akurat ten mecz był rozgrywany typowo o pietruszkę.
0
@bartas97, probuj 50 ;)
0
@RafiVeB, sugerujesz, że moja narzeczona ma kochanka? ;p
1
@bartas97, spróbuj ;p
0
@tristan87, a ja Roberta, każdy jest zadowolony. Może poza moją narzeczoną.
5
Kocham Roberta Lewandowskiego bardziej niż kocha go jego Anka!
2
@bartas97, tip dla Ciebie, napisz, że ustawisz Gaviego jeśli osiągniesz daną ilość herbow
11
@Sulimo, koty wychodziły, wychodzą i wychodzić będą
1
@Tomo1989, o tym właśnie mówię, za głowę się niekiedy łapie w jakich sytuacjach ludzie potrafią się brać za wyprzedzanie ;D