FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto, XD
4
@sysiaaa, @sysia9, @Sysia10, @Sysia11, która jest prawdziwa?
7
@Deviler, @Sysia11 pozwoliła mu zdobyć w końcu swoje serce ;) Może na sercu nie skończył
1
@jacobFCB, wyłącz i włącz
4
@DaPidejpi, no jest oderwany od rzeczywistości odrobine…
5
@MesQueUnClub96, kiedy w końcu dorośniesz i przestaniesz pieprzyć jak potłuczony?
3
@MesQueUnClub96, masz ogromną pewność siebie w wypowiedziach, jakbyś sam był piłkarzem lub jakimś agentem na najwyższym poziomie
2
@Zoker, to co ten Dodi pieprzy…
0
@MesQueUnClub96, a to już pewne, że Leo nie wróci do Barcelony?
0
@Albatros, XDDD
0
@FcPortoFan1999, trochę to tak wyglada ;p
1
W Niecieczy Pan sędzia zapomniał kartek ze sobą?
1
@KochamInieste, jakie to ma znaczenie kto będzie grać w ekstraklasie kiedy ta liga jest i tak beznadziejna bez względu na wszystko?
0
@Sulimo, bardzo dobrze, czasem tak trzeba :)
Mi kilka miesięcy temu policjanci chcieli dać mandat za chwilowe złapanie telefonu do ręki (tajniacy, mieli oczywiście racje) jednak po chwilowej rozmowie dali pouczenie i uniknąłem 500zł mandatu. Dobrze zrobili, bo akurat wtedy jechałem ze swoją już narzeczoną na kolację i potem oświadczyny ;p uratowali dzień
0
@Sulimo, o widzę uniknął kolega przykrych konsekwencji :p
0
@Medium, kto to?
0
Przestańcie chwalić tego Iniestę, na tle Barcelony wielu piłkarzy prezentuje świetny poziom
0
@Lionel_Messi10 powiedz co z tym Leo w końcu?
0
@Artysta9, może Leo nie chce wrócić do Barcelony?
0
@Faro, oj gadasz głupoty mój drogi
4
@Faro, a to na oficjalne transfery jest jakiś określony czas w ciągu dnia?
0
@FanBarcYxD, tez tak pomyślałem kiedy próbowałem tu wejść :/
0
@Hellrider, dlatego opozycja jest tak beznadziejna, że nawet kiedy PiS od siebie odrzuca i nigdy na nich nie zagłosuje to chociażby PO nie potrafi do siebie przekonać swoim programem wyborczym tylko tym słynnym „je*ac PiS”?
1
@Sulimo, o, ciekawe. Może kiedyś się wybiorę ;)
2
@Sulimo, moje okolice, a nigdy tam nie byłem, wstyd
1
@Pressinho, to jest właśnie chore, bo jeśli oni widza jakich maja wyborców to po co maja się starać z programem czy czymkolwiek innym? Rozdać kolejny hajs i jakoś to się będzie kręcić
2
@MESSIah16, jakoś nie cieszy mnie wysoka pozycja Orlenu przy jednoczesnym dymaniu Polaków na ceny paliwa
0
@Amigo_Blanco, nie wiem co pisałem, ale z tego co kojarzę to jedynym momentem kiedy dostawałem bany na La Rambli to wypowiedzi o Viniciusie XD
Jednak mimo wszystko marsz z dziećmi powinien wyglądać w inny sposób, wypowiadanie się do kamery również nie powinno tak wyglądać. Według mnie patologia, można użyć wielu innych słów żeby powiedzieć co się o nich myśli
15
@kuz, a no żeby patologią odpowiadać na patologię to trzeba być też patologicznym czlowiekiem
3
@Danny Gaucho, masz racje, Messi jest już wystarczająco słodki