1

4

@sysiaaa, @sysia9, @Sysia10, @Sysia11, która jest prawdziwa?

7

@Deviler, @Sysia11 pozwoliła mu zdobyć w końcu swoje serce ;) Może na sercu nie skończył

1

@jacobFCB, wyłącz i włącz

4

@DaPidejpi, no jest oderwany od rzeczywistości odrobine…

5

@MesQueUnClub96, kiedy w końcu dorośniesz i przestaniesz pieprzyć jak potłuczony?

3

@MesQueUnClub96, masz ogromną pewność siebie w wypowiedziach, jakbyś sam był piłkarzem lub jakimś agentem na najwyższym poziomie

2

@Zoker, to co ten Dodi pieprzy…

0

@MesQueUnClub96, a to już pewne, że Leo nie wróci do Barcelony?

0

@Albatros, XDDD

0

@FcPortoFan1999, trochę to tak wyglada ;p

1

W Niecieczy Pan sędzia zapomniał kartek ze sobą?

1

@KochamInieste, jakie to ma znaczenie kto będzie grać w ekstraklasie kiedy ta liga jest i tak beznadziejna bez względu na wszystko?

0

@Sulimo, bardzo dobrze, czasem tak trzeba :)

Mi kilka miesięcy temu policjanci chcieli dać mandat za chwilowe złapanie telefonu do ręki (tajniacy, mieli oczywiście racje) jednak po chwilowej rozmowie dali pouczenie i uniknąłem 500zł mandatu. Dobrze zrobili, bo akurat wtedy jechałem ze swoją już narzeczoną na kolację i potem oświadczyny ;p uratowali dzień

0

@Sulimo, o widzę uniknął kolega przykrych konsekwencji :p

0

@Medium, kto to?

0

Przestańcie chwalić tego Iniestę, na tle Barcelony wielu piłkarzy prezentuje świetny poziom

0

@Lionel_Messi10 powiedz co z tym Leo w końcu?

0

@Artysta9, może Leo nie chce wrócić do Barcelony?

0

@Faro, oj gadasz głupoty mój drogi

4

@Faro, a to na oficjalne transfery jest jakiś określony czas w ciągu dnia?

0

@FanBarcYxD, tez tak pomyślałem kiedy próbowałem tu wejść :/

0

@Hellrider, dlatego opozycja jest tak beznadziejna, że nawet kiedy PiS od siebie odrzuca i nigdy na nich nie zagłosuje to chociażby PO nie potrafi do siebie przekonać swoim programem wyborczym tylko tym słynnym „je*ac PiS”?

1

@Sulimo, o, ciekawe. Może kiedyś się wybiorę ;)

2

@Sulimo, moje okolice, a nigdy tam nie byłem, wstyd

1

@Pressinho, to jest właśnie chore, bo jeśli oni widza jakich maja wyborców to po co maja się starać z programem czy czymkolwiek innym? Rozdać kolejny hajs i jakoś to się będzie kręcić

2

@MESSIah16, jakoś nie cieszy mnie wysoka pozycja Orlenu przy jednoczesnym dymaniu Polaków na ceny paliwa

0

@Amigo_Blanco, nie wiem co pisałem, ale z tego co kojarzę to jedynym momentem kiedy dostawałem bany na La Rambli to wypowiedzi o Viniciusie XD

Jednak mimo wszystko marsz z dziećmi powinien wyglądać w inny sposób, wypowiadanie się do kamery również nie powinno tak wyglądać. Według mnie patologia, można użyć wielu innych słów żeby powiedzieć co się o nich myśli

15

@kuz, a no żeby patologią odpowiadać na patologię to trzeba być też patologicznym czlowiekiem

3

@Danny Gaucho, masz racje, Messi jest już wystarczająco słodki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?