3

@Deviler, chyba musi być bardziej rozczarowany jak zobaczy kto gra za nim, a nie przed nim

0

@Azi, nasi musza się czuć jakby Czesi się teleportowali

0

@barcelonaLM, takie to mamy czasy, ze w programach wyborczych słucha się tylko tego kto i co da za darmo :)

0

@xVENUMx, w NL chcesz pracować na działaności?

1

@mkord, przecież to samo napisałem

0

@Matt_i1992, kolega chce chyba nasze polskie radio za granicą, a tam to może już nie działać

0

@Bykunn, chyba nie pracując w Polsce :D

0

@koziar, przy tej bramce to po prostu się cofnął :D Zbyt wiele nie musiał robić, bo obrońca i tak za bardzo o nim nie pamiętał

11

@Sysia11, XD ile Ty masz lat

4

@VbamboeB, @konrad1661, przecież Busquets wczoraj był beznadziejny i kilka razy wypracował okazje dla Realu Madryt. Szczęście, że żadna z tych sytuacji nie była wykorzystana. Oprócz podań do przeciwników jak zwykle powolne powroty do obrony, gość już się nie nadaje do gry przeciwko Realowi i najlepszym z Europy i wypadałoby żeby ktoś w klubie w końcu to zauważył.

1

Busquets, niech on w końcu odejdzie

4

Roberto jest kompletnie bezużyteczny, sami zawodnicy Barcelony nie chcą z nim grać, a jego powrót na własną połowę to nieśmieszny żart

1

@Nieznajomy, przecież mówił o akcji bramkowej :D co Ty opowiadasz?

50

Vini trafił Araujo w głowę i według Ćwiąkały to była sytuacja w której gracz Realu ograł Urugwajczyka, niezły odlot

0

@AmigoBlancos, jeśli kolega miał na myśli, ze Zlatan wygra LM to lekki odlot

0

@kylian7, Ty jesteś ogórek

2

@kylian7, tak potrafię myśleć i widzę, ze Ty masz problem jeśli mówisz takie rzeczy o piłkarzu, który od 10 lat utrzymuje się najwyższym światowym poziomie

1

@kylian7, szkoda, ze Ciebie nie da się wymienić, bo Ty w przeciwieństwie do Lewego nie masz żadnej wartości

2

@Medium, a co ma na celu ta dyskusja w ogóle, bo nie do końca rozumiem :D

1

@PatrychoO, w dużych miastach ludzie chodza ubrani jak sobie chcą i nikt się na nich nie gapi :D

1

@Rust_Cohle, Ty jedyne co możesz poprowadzić to syna do szkoly

0

@okiemtypera_lucaxx95, chyba śnisz jeśli Modric jest poziomem wyżej niż Iniesta

4

@talizmo, Luis Suarez > Robert Lewandowski

5

@MesQueUnClub96, nie masz czasem tak, że jednak lepiej się zamknąć?

6

Ależ żałosny rzut karny, nieprawdopodobne

0

@Rust_Cohle, bo my lubimy się żegnać

2

@Rust_Cohle, żegnać to się jutro będziesz Ty i Liverpool

1

@Emhyr, 15 bramek, 15 asyst, 100 uśmiechów użytkowników La Rambli

0

Gavi zapierdala żeby jak najszybciej odebrać piłkę, a Busquets na pełnym spokoju spacerek do własnej bramki, o to właśnie chodzi. Tak trzeba żyć Panie Sergio

0

@Katalończyk 99, ja tego nie napisałem, ale każdy idąc tam powinien mieć świadomość co robi

Tak jak wyżej napisał kolega, mi również wszystko jedno z tego powodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?