FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deviler, chyba musi być bardziej rozczarowany jak zobaczy kto gra za nim, a nie przed nim
0
@Azi, nasi musza się czuć jakby Czesi się teleportowali
0
@barcelonaLM, takie to mamy czasy, ze w programach wyborczych słucha się tylko tego kto i co da za darmo :)
0
@xVENUMx, w NL chcesz pracować na działaności?
1
@mkord, przecież to samo napisałem
0
@Matt_i1992, kolega chce chyba nasze polskie radio za granicą, a tam to może już nie działać
0
@Bykunn, chyba nie pracując w Polsce :D
0
@koziar, przy tej bramce to po prostu się cofnął :D Zbyt wiele nie musiał robić, bo obrońca i tak za bardzo o nim nie pamiętał
11
@Sysia11, XD ile Ty masz lat
4
@VbamboeB, @konrad1661, przecież Busquets wczoraj był beznadziejny i kilka razy wypracował okazje dla Realu Madryt. Szczęście, że żadna z tych sytuacji nie była wykorzystana. Oprócz podań do przeciwników jak zwykle powolne powroty do obrony, gość już się nie nadaje do gry przeciwko Realowi i najlepszym z Europy i wypadałoby żeby ktoś w klubie w końcu to zauważył.
1
Busquets, niech on w końcu odejdzie
4
Roberto jest kompletnie bezużyteczny, sami zawodnicy Barcelony nie chcą z nim grać, a jego powrót na własną połowę to nieśmieszny żart
1
@Nieznajomy, przecież mówił o akcji bramkowej :D co Ty opowiadasz?
50
Vini trafił Araujo w głowę i według Ćwiąkały to była sytuacja w której gracz Realu ograł Urugwajczyka, niezły odlot
0
@AmigoBlancos, jeśli kolega miał na myśli, ze Zlatan wygra LM to lekki odlot
0
@kylian7, Ty jesteś ogórek
2
@kylian7, tak potrafię myśleć i widzę, ze Ty masz problem jeśli mówisz takie rzeczy o piłkarzu, który od 10 lat utrzymuje się najwyższym światowym poziomie
1
@kylian7, szkoda, ze Ciebie nie da się wymienić, bo Ty w przeciwieństwie do Lewego nie masz żadnej wartości
2
@Medium, a co ma na celu ta dyskusja w ogóle, bo nie do końca rozumiem :D
1
@PatrychoO, w dużych miastach ludzie chodza ubrani jak sobie chcą i nikt się na nich nie gapi :D
1
@Rust_Cohle, Ty jedyne co możesz poprowadzić to syna do szkoly
0
@okiemtypera_lucaxx95, chyba śnisz jeśli Modric jest poziomem wyżej niż Iniesta
4
@talizmo, Luis Suarez > Robert Lewandowski
5
@MesQueUnClub96, nie masz czasem tak, że jednak lepiej się zamknąć?
6
Ależ żałosny rzut karny, nieprawdopodobne
0
@Rust_Cohle, bo my lubimy się żegnać
2
@Rust_Cohle, żegnać to się jutro będziesz Ty i Liverpool
1
@Emhyr, 15 bramek, 15 asyst, 100 uśmiechów użytkowników La Rambli
0
Gavi zapierdala żeby jak najszybciej odebrać piłkę, a Busquets na pełnym spokoju spacerek do własnej bramki, o to właśnie chodzi. Tak trzeba żyć Panie Sergio
0
@Katalończyk 99, ja tego nie napisałem, ale każdy idąc tam powinien mieć świadomość co robi
Tak jak wyżej napisał kolega, mi również wszystko jedno z tego powodu