5

@John_Doe, to oby tym samym ten małolat wkopał się na lata odsiadki

52

@Gall, jeśli ktoś kogoś chce pobić to powinien w końcu odpuścić, a nie katować kogoś kto podobno błaga o litość. Co Ty masz we łbie, że jesteś w stanie w ogóle bronić patologię?

0

@Sulimo, meczu niestety nie oglądałem, ale ten chłopak to chyba nie nadaje sie nawet na ławkę rezerwowych, niestety

2

@Faro, a kto według Ciebie to nie jest nieudacznik?

0

Cieszę się, że nawet w Barcelonie zrozumieli, że można zagrać defensywnie i wygrać. Pięknie jest czytać wypowiedzi trenera, który w większości meczów gra beznadziejną piłkę, ale wygrywa ;)

0

@Zoker, nie mogłem niestety obejrzeć meczu, ale to dobrze, że jest tam jeszcze komu krzyknąć i podnieść głos na innych, a nie tylko spuścić głowę i czekać na to co sam przeciwnik zrobi ;)

0

@KierownikLucas, wiem, wiem. Chodzi mi o jego bardzo szybki czas reakcji. Zazwyczaj działa to nieco wolniej albo wcale ;)

0

Dzień dobry, sędzia we wczorajszym meczu dosyć dużo czasu dołożył do tego co sam doliczył i w samej końcówce meczu bardzo szybko pokazał, że sprawdza coś jeszcze na varze ;)

1

@konajoncek, jeszcze ten zablokowany strzał Kessiego, który dałby totalny spokój :D

0

@Janas11224, zawsze jem najpierw galaretkę, a potem biszkopt w delicjach :P

1

@Tomo1989, nic nowego. Byleby się dorwać do stołków

0

Co zrobił Mourinho, że zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy dostał czerwoną kartkę?

2

@MesQueUnClub_87, również ciekawy jestem jak mógł przedłużyć kontakt w klubie, który był bankrutem ;)

@Alan_fcbfan, to akurat racja. Zmarnowane lata dla Messiego i dla klubu. Gdyby Barcelona była prowadzona w odpowiedni sposób ostatnie lata mogłyby być jeszcze piękne… A tak mamy co mamy

40

Ten Leo to jest cudowny piłkarz, szkoda tylko, że Barcelona została doprowadzona do takiego stanu, że Messi musiał z niej odejść

3

@AmigoBlancos, burak, pajac i chorągiewka

1

@DonCarletto, chyba za bardzo na serio wziąłeś całą sytuacje, sorry XD

8

@DonCarletto, dlaczego burak? Przecież nie wszedł do jej prywatnego ogródka

1

@Herato, to przecież w klubie chyba wiedzieli, że to nie jest napastnik typu Suarez? Lewy potrafi zagrać kombinacyjnie co już nieraz pokazał, ale to zupełnie inny typ zawodnika co Luis

1

@Bulbazaur17, już rano masz zaplanowane jakie filmy będziesz oglądać wieczorem? :P

0

I co tam Ferran już dzisiaj nie jest top?

2

@Luciano99, Sysia to jest jedna z najbardziej odklejonych użytkowniczek tej strony. Bierz po pół kobieto

0

@Janas11224, udowodnij, że to Twoje urodziny :)

Zdrowia i spełnienia marzeń :)

0

@Jacu327, ja tez się nie mogę nadziwić jak czytam komentarze tej Pani

0

@partymaker, przecież to ze względu na remont chyba

0

@MesQueUnClub96, ale to Ty powiedziałeś żeby ich nie liczyć czy ktoś inny o tym zdecydował?

1

@bartas97, ja próbuje teraz na telefonie i tez mi nie wychodzi :D

0

@bartas97, teraz masz z tym problem?

0

@Benz, dokonywałeś płatności będąc za granicą już czy w Polsce?

1

Cześć, korzysta ktoś może z Canal+Online w Niemczech/Holandii? Będzie to działać?

0

@Rust_Cohle, to jest tak samo logiczne jak wieczne obrażanie Lewego przez tego typa :D

I tak, pytam o wiek, bo tylko dzieci można usprawiedliwiać tego typu zachowaniem. Jak widać mocno się pomyliłem i ten ktoś już dzieckiem nie jest :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?