1

@kamilos1214, ja byłem w Wojskowym i tam z okiem mi pomogli :)

1

@Persili, chyba ten Pan był świadomy ryzyka wchodząc tam?

4

@Survier, też kiedyś miałem opiłek w oku i w palcu. O ile w z oka w Krakowie wyciągnęli mi go całkiem sprawnie tak żeby wyciągnąć coś z palca to już musiałem się trochę najeździć po szpitalach. Pomijam już fakt, że palec miałem trzy razy większy niż normalnie, a w rękę nic nie mogłem złapać :D U nas te szpitale i pomoc to dno i metr mułu

1

@The Game 10, @ptrx, @Kluivert_P, @maroon, @Krzysztof1987, ogólnie sprawa wyglądała tak, że ciotka paliła w oknie i ktoś chodził po podwórku, na początku pomyślała, że to ktoś z domu i nie reagowała, ale zainteresowała się bardziej kiedy ta osoba zaczęła się schylać pod auta. Zapytała go „Co Ty robisz?”, bo sama była trochę w szoku. Wtedy ten ktoś się zawrócił i wyszedł tylnym wyjściem. Nikt z domowników niestety nie ruszył na wioskę chociaż autem żeby zerknąć czy nie widać jakiegoś podejrzanego pojazdu, niestety w domu mnie nie było żeby cokolwiek sprawdzić. Następnego dnia czy dwa dni później jak robili obchód po podwórku i łące to znaleźli wyniesioną i przyszykowaną przy płocie burtę od przyczepy, która jest zrobiona z aluminium, polakierowana i jest warta może z 30zł oraz rurkę od ogrzewania centralnego, która wcześniej była przykręcona przy bojlerze z tylu za domem i przyszykowana do wyrzucenia. Ktoś poszedł sobie z tylu za dom i odkręcił coś co leżało pod oknami. Cała akcja działa się w okolicach godziny 23 gdzie jeszcze nikt nie spał praktycznie i w domu świeciły się światła. Ten złodziej jest głupi albo naćpany albo jedno i drugie.

Dwa dni później była sytuacja o 2 czy 3 w nocy u sąsiadów, którzy mają wulkanizację. Na kamerach w telefonach zobaczyli intruza i przyjechali 5km z miejsca swojego zamieszkania żeby sprawdzić co się dzieje. Podobno przyczepa, którą mieli na placu była wyciągnięta i przyszykowana w stronę wyjazdu, na szczęście się nie udało.


Tyle na razie wiemy :/

0

Dzień dobry, nigdy nie sądziłem, że dożyje takich czasów żeby jakiś typ przyszedł w nocy pod mój rodzinny dom chcąc ukraść tylną burtę od przyczepy brata i kawałek rurki miedzianej :P

Macie jakieś skuteczne pomysły co zamontować żeby się móc jakoś chronić przed takimi akcjami?

1

@Lionel_Messi10, wczoraj w tym PSG nic nie działało, nawet Messi czy Mbappe nie byli w stanie zrobić nic co mogłoby pozwolić wrócić im do gry. Śmieszny klub, który nigdy chyba nie dorówna takim zespołom jak Bayern

0

Ciekawe o co Ramos teraz się tam tak gorączkuje

0

@hayek, co masz na myśli, bo nie jestem w temacie

1

@Radzio_94, ja osobiście wybrałbym PS5 dla ogrania tytułów w które nigdy nie grałem

0

@Foro, a ja Ci powiem szczerze, że jak kupowałem iPhone to tez nie wydawałem na niego 5-6k, bo mnie nie było stać na taki telefon. Kupiłem sobie na OLX nowy, po wymianie za 2,5k. Nie ten moment jeszcze żeby sobie kupować tak drogie telefony, a jeśli chodzi o Pixela to chyba problem z gwarancją jeśli nie ma dystrybucji na Polskę?

3

Komentarz usunięty

0

@Sysia11, pudło :D Chyba, że mówisz o dzieciach @VegetaPolska

2

@Sysia11, dobrze, że się wypowiedziałas, takich ekspertów potrzebujemy

1

@koziar, to idealnie pokazuje jak piłka nożna jest nieprzewidywalna, bo kto by pomyślał, że Liverpool się tak przejedzie po United?

6

@VegetaPolska, Ty się lepiej swoim dzieckiem zajmij, a nie się na La Bambie udzielasz

0

@kiper09, z przyjemnością bym obejrzał F1, ale 55zł za Viaplay to totalne szaleństwo

0

@SciFunMaRacje, jak się wyłącza na mrozie to sobie zainwestuj w baterię :D

17

@Deviler, prestiż żaden, ale iphony to najlepsze telefony, które zapewniają długie działanie bez żadnych zacięć

1

@AFA90, przez oskarżenie o gwałt

56

Depay strzelił dwie bramki i już niesamowity zawodnik, a zarazem błąd Xaviego. Każdy już zapomniał jak ślamazarnie poruszał się po boisku kiedy dostawał szansę i nie pomagał ani trochę zespołowi?

1

@El Madridista., nie chce mu takich rzeczy proponować, bo ma dopiero 13 lat i może wziąć to na serio

0

@Rust_Cohle, a jak mu się nie będzie chciało skoczyć nawet po browarka dla ojca to niech skoczy i nie wraca :)

1

@QQL5, nie, nie ma w tym nic nieodpowiedniego. Jeśli pracodawca tego nie rozumie to jest głupkiem

1

@bartas97, spróbuj zobaczyć może jakiś test/recenzje/unboxing na YT jeśli tutaj nie da Ci nikt odpowiedzi. Może tak uda się dojść do informacji

1

Jakieś szczegóły można prosić?

36

@mekston, takimi meczami przegrywa się mistrzostwo. Było już tak blisko

2

@Borneo, przecież nikt by go nie prowokował gdyby po prostu grał w piłkę XD o czym Ty mówisz. Facet w większości sytuacji szuka pretensji do sędziego i głównie to on prowokuje :D

1

@bartas97, do Marciniaka by tak nie pyskował na pewno :P

1

@Majkel34, na początku tak, na końcu był beznadziejny

0

@TheNekro94, zabawna to była sytuacja hahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?