0

@xVENUMx, polecam dobrać rozmiar opon i felgi pod własne auto. Sprawdź jakie felgi wypuszczał producent i kup coś podobnego

0

@Faro, a nie 5 miejsce?

0

@Faro, ciężko żeby grał więcej jeśli w tym roku strzelił trzy bramki

5

@budel17, skur*ysyny. Ręce przy samej dupie obcinać takim ludziom. Powodzenia w odnalezieniu sprawców i sprzętu, ale niestety może być o to ciężko…

0

@SteuerFreiMoney, co Ty możesz o mnie wiedzieć skoro mnie nie znasz? :D Przyznaj, że pierdolisz z tym, że opona jest w stanie Cię utrzymać w każdych warunkach w zakręcie i na tym kończymy temat

0

@Medium, to pozostaje chłopu współczuć baby :D

0

@Medium, to niestety prawda?

0

@Medium, film jest przycinany co chwile, może to fejur?

0

@SteuerFreiMoney, z dupy to jest Twoje gadanie, bo jak stracisz panowie nad kierownicą i zerwiesz przyczepność to nawet nie zdążysz sobie przypomnieć jakie głupoty pisałeś i już będziesz poza zakrętem ;)

0

@SteuerFreiMoney, kierowcy zawodowi w F1 mają nie takie umiejętności jak Ty, nie takie opony jak Ty, a mimo wszystko nieraz tracą przyczepność i wypadają z zakrętów

2

@SteuerFreiMoney, żadna opona nie zagwarantuje, że nie wypadniesz z zakrętu :D

0

@DonMatteo901, no to idealnie podsumowuje sporą część młodszego społeczeństwa, niestety

2

@tadzik447 tak długo jesteś bezrobotny?

0

@Rust_Cohle, niestety, ale to widać

1

@MesQueUnClub96, @Rust_Cohle nigdy nie namawiam do przemocy, ale temu młodzieńcowi przydałoby się więcej pokory i przypilnowanie czy aby na pewno odrabia wszystkie lekcje, które zadają mu w szkole. Gdyby miał nieco więcej obowiązków może mniej by pieprzył głupot

1

@MesQueUnClub96, jedni przeginają w jedną stronę, Ty przeginasz w drugą. Nie nudzi wam się to?

0

Pan sędzia kolejny raz nie daje kartek za zatrzymanie kontry. Chyba jakieś inne zasady ma

2

@chosenone, tutaj chyba Pan ma rację. Najpierw badania i sprawdzenie stanu swojego zdrowia, potem witaminy

0

@bartas97, a dymi Ci mocno z wydechu? :D

1

@bartas97, to w chuuuu… Życzę ogarnięcia tego jak najmniejszym kosztem, ale nie wyglada to dobrze niestety

1

@bartas97, a próbowałeś podczas wymiany oleju zrobić płukankę? Może to by trochę ruszyło pierścienie?

Dużo tego oleju Ci bierze?

0

@bartas97, wymiana pierścieni to już rozbiórka silnika jakby nie patrzeć :/ tylko oleju umywa? Bo samo ubywanie oleju to nie jest chyba typowy objaw uszczelki pod głowicą

0

@bartas97, jakie autko?

0

@Tasde, jeśli pracuje w placówce, która ma kontrakt z NFZ to może wystawić skierowanie na NFZ

1

@VamosGirl, masz tyle dni urlopu ile sobie w tym roku wypracowałeś + ile Ci zostało z zeszłego roku. To najlepsze pytanie do kadr w Twojej firmie

4

@MesQueUnClub96, herbiki musza się zgadzać i większość użytkowników tutaj matkę by za nie sprzedała

3

@DaPidejpi, kiedyś Cię miałem za nieco mądrzejszego człowieka

0

@GeneralXavi, sorka, ale taka prawda. Facet jest kimś kogo ludzie chcą słuchać tylko dlatego, że drze ryja i mówi kontrowersyjne rzeczy. Zwykły burak i prostak, ale to nie pierwszy raz kiedy tego typu człowiek jest idolem społeczeństwa

0

@GeneralXavi, przykre, że taki człowiek jest kimś kogo ludzie chcą słuchać

0

@GeneralXavi, a po co Ci on?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?