0

@Quarhodron, czyli miałeś operację i możesz mieć kolejną na to samo kolano?

Opowiesz swoją historie nieco dokładniej?

1

@Sawik_10, dźga ją na pewno jak Robert nie widzi

0

@Quarhodron, ja mam operowaną, uszkodzenie typu rączki od wiaderka. W październiku był zabieg, jakoś pod koniec miesiąca czyli minęło już pół roku, a ja nadal odczuwam dyskomfort i czuje, że kolano nie jest takie jak było. Ogólnie lipa, bo moja praca wymaga stania czy chodzenia przez około 8h i aktualnie nawet z tym jest ciężko

11

@MesQueUnClub96, i co Ty chcesz tym przekonać mnie, że nic się nie stało, że tak spieprzył sytuacje?

0

@Janas11224, nie wiem nic na temat tego wyżej, ale może zamiast wydawać tak ogromne kwoty wystarczy zastosować odcięcie zapłonu czy skrzyni na przycisk? Ogólnie nie orientowałeś się jak to wpływa na „gwarancje”?

1

Gospodarze to jak na razie usypiają wszystkich przed TV

4

@MesQueUnClub96, dla mnie fascynujące jest to, ze ta kobieta ma męża (chyba XD)

3

@Sysia11, gdyby Cię nie obchodziło to byś nie odpisywała :p

4

@Sysia11, nie będę z Tobą wchodzić w dyskusje, bo to jest bezcelowe :)

0

@Sysia11, mi nie chodzi o to kogo jesteście fanami, ale jakimi jesteście ludźmi. Przynajmniej w internecie :)

6

@koksik2700, ciekawe co mu znowu Pep nagadał, że dorosły chłop aż się rozpłakał

2

@Sysia11, @Lionel_Messi10 wy na tej stronie idealnie się dobraliście, naprawdę. Nie ma bardziej pasującej pary do was tutaj :)

0

@ObiwanKenobi, również tłumacza to ratowaniem planety?

0

@GuerillaAthletic, no ale Apple nie dodaje kostek ładowarek żeby ratować ziemie, wiec o jakie prześciganie się w zyskach Ci chodzi? :D

0

@RomanHoffer, dlaczego koszmaru?

0

@Rust_Cohle, Nagelsmann, Tuchel, Xavi

0

@ranger3120, nie ironizuj bo ceny na stacjach są różne

6

@ranger3120, tak powinny być, ale lepiej wybrać motoryzacyjny, bo taniej

0

@sonek, tez tak myśle, to nie on :D

1

@LM10GOAT, daj im pomysł żeby można było sprawdzić jaki miałeś wcześniej nick

0

@SteuerFreiMoney, 3-5g dziennie? To chyba dosyć sporo

3

@MesQueUnClub_87, marihuana również nie jest dobra jeśli ktoś jest od niej uzależniony

2

@Rust_Cohle, Xavi

0

@Rust_Cohle, masz celność niczym jeden z Twoich ulubionych zawodników Liverpoolu hehe. No ale cieszę się, że nic nie uszkodziłeś oczywiście

0

Ja pierdole jaki on jest ostatnio beznadziejny XD

8

@Rewolucja123, a to niby dlaczego?

0

Czy ktoś wie dlaczego Correa z Atletico jest dziś nieobecny?

0

@Krzychu1010, kup sobie jakiegoś Della, nawet starszego

0

@IronSanHybrid, a mi na Safari od dawna nie wyskakują żadne reklamy na La Rambli, sam się zastanawiam dlsczego

0

@Jakchcesz, nie pamietam już bardzo dobrego meczu w wykonaniu Barcelony z jakimś poważnym przeciwnikiem :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?