4

@FcPortoFan1999, przecież różnica miedzy tym czy wygra Lens czy Marsylia to tylko jeden punkt. Gdyby wygrała Marsylia i miała 73pkt, a nie 72pkt Lens to już PSG by nie mogło się opierdzielac?

1

@maciar, nie wiedziałem właśnie czego, bo ja tego nie oglądam zazwyczaj

0

@maciar, no ale tam Zagłębie tez nie pokazuje żeby im zależało

1

Włączyłem na kilka minut Lechię z Zagłębiem. Tam w ogóle nie czuć żeby to był mecz o utrzymanie, jakby im wszystko jedno było

3

@tristan87, już się nie zmiesci

10

@masq, generalizujesz, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora :P

2

2

@misteriosoVEB, a Ty jaki miałeś wcześniej nick?

0

@macio_944, a ja jestem innego zdania Maćku, o ile bramkarz, obrona to duży plus, tak w pomocy i ataku są mankamenty w Barcelonie. Według mnie w linii pomocy Busquets już nie dojeżdża i nie ma skrzydeł w ataku. Formę Roberta na razie pomijam, bo mam nadzieje, że ten jeszcze się odbuduje i zacznie regularnie strzelać bramki. Mimo wszystko moim zdaniem trzy pozycje są do wzmocnienia w Barcelonie żeby uważać, że pierwszy skład jest na wysokim poziomie

18

@macio_944, w Barcelonie musza najpierw powalczyć żeby pierwsza jedenastka miała odpowiednia jakość

1

@blakkudium, kluczowe podanie

0

Co zrobił Theo, niesamowite

2

@Faro, i wrócimy do Barcelony, która grała bez środkowego napastnika, idealny pomysł

6

@Bartula, jeszcze Suareza brakuje, Rakiticia i może Iniesty, wtedy byłby komplet

0

@gumaz, może lepiej żeby on już więcej dzieci nie miał. Jednego nie umiał wychować. No ale, jaki ojciec taki syn

5

@koksik2700, chciałbym kiedyś zaznać tego żeby iść do pracy, którą lubię wykonywać

0

@RomanHoffer, opisz coś więcej

1

@RomanHoffer, jaką maszynę?

3

@Medium, a co lubisz?

0

@AmigoBlancos, bardzo dobry wynik Realu, oby tak co roku

2

@BorzyKrzys, o ile znowu się nie połamie

0

@AlexDark00, a Araujo?

18

@MarioVeB!, jeszcze napisz w jakiej cenie były bilety, czy może rozdawali je za darmo?

3

@Herato, nadal niewiele to zmienia, bo jako reprezentacja jesteśmy dnem

0

@Jaski1899, mam nadzieje, że moderatorzy nie pozwolą na tego typu komentarze. Chyba masz jeszcze mleko pod nosem ;)

0

Niesamowite jest to jak sędzia głupią czerwoną kartką potrafi zabić mecz, beznadziejni są Ci sędziowie z Hiszpanii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@daniel32778, drużynom

0

Sędzia w meczu Valencii zapomniał chyba kartek albo wie, że w drugiej połowie może być ciekawie

1

@marcinK0000, gra City z Arsenalem, zupełnie inna liga, a Ty pieprzysz o Lewym XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?