FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FcPortoFan1999, przecież różnica miedzy tym czy wygra Lens czy Marsylia to tylko jeden punkt. Gdyby wygrała Marsylia i miała 73pkt, a nie 72pkt Lens to już PSG by nie mogło się opierdzielac?
1
@maciar, nie wiedziałem właśnie czego, bo ja tego nie oglądam zazwyczaj
0
@maciar, no ale tam Zagłębie tez nie pokazuje żeby im zależało
1
Włączyłem na kilka minut Lechię z Zagłębiem. Tam w ogóle nie czuć żeby to był mecz o utrzymanie, jakby im wszystko jedno było
3
@tristan87, już się nie zmiesci
10
@masq, generalizujesz, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora :P
2
@misteriosoVEB, jajco
2
@misteriosoVEB, a Ty jaki miałeś wcześniej nick?
0
@macio_944, a ja jestem innego zdania Maćku, o ile bramkarz, obrona to duży plus, tak w pomocy i ataku są mankamenty w Barcelonie. Według mnie w linii pomocy Busquets już nie dojeżdża i nie ma skrzydeł w ataku. Formę Roberta na razie pomijam, bo mam nadzieje, że ten jeszcze się odbuduje i zacznie regularnie strzelać bramki. Mimo wszystko moim zdaniem trzy pozycje są do wzmocnienia w Barcelonie żeby uważać, że pierwszy skład jest na wysokim poziomie
18
@macio_944, w Barcelonie musza najpierw powalczyć żeby pierwsza jedenastka miała odpowiednia jakość
1
@blakkudium, kluczowe podanie
0
Co zrobił Theo, niesamowite
2
@Faro, i wrócimy do Barcelony, która grała bez środkowego napastnika, idealny pomysł
6
@Bartula, jeszcze Suareza brakuje, Rakiticia i może Iniesty, wtedy byłby komplet
0
@gumaz, może lepiej żeby on już więcej dzieci nie miał. Jednego nie umiał wychować. No ale, jaki ojciec taki syn
5
@koksik2700, chciałbym kiedyś zaznać tego żeby iść do pracy, którą lubię wykonywać
0
@RomanHoffer, opisz coś więcej
1
@RomanHoffer, jaką maszynę?
3
@Medium, a co lubisz?
0
@AmigoBlancos, bardzo dobry wynik Realu, oby tak co roku
2
@BorzyKrzys, o ile znowu się nie połamie
0
@AlexDark00, a Araujo?
18
@MarioVeB!, jeszcze napisz w jakiej cenie były bilety, czy może rozdawali je za darmo?
3
@Herato, nadal niewiele to zmienia, bo jako reprezentacja jesteśmy dnem
0
@Jaski1899, mam nadzieje, że moderatorzy nie pozwolą na tego typu komentarze. Chyba masz jeszcze mleko pod nosem ;)
0
Niesamowite jest to jak sędzia głupią czerwoną kartką potrafi zabić mecz, beznadziejni są Ci sędziowie z Hiszpanii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@daniel32778, drużynom
0
Sędzia w meczu Valencii zapomniał chyba kartek albo wie, że w drugiej połowie może być ciekawie
1
@marcinK0000, gra City z Arsenalem, zupełnie inna liga, a Ty pieprzysz o Lewym XD