0

@Virusk3 w swoją bramkę

0

bez telemarku, 14,5 punktu

1

widać że Yamal dzisiaj na głodniaka

5

szacun dla Cancelo co dzisiaj zagrał. obok Yamala, Pedriego i Bernala najlepsi

4

Najsłabsza wiadomość to taka, że Pedri zejdzie w drugiej połowie

12

Liso myślał że koniec meczu, wyjebał piłkę i drugie żółtko hahahahah

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz sprawdzamy czerwoną, logiczne

1

Obudźcie mnie jak Fermin trafi

0

słowem które padało najczęściej w przerwie, w szatni Barcelony to REMONTADA

4

Spieprzyliście nam tłusty czwartek

0

Casado dostaje 9.5 za lot i lądowanie na plecach Yamala

0

farcik że bez czerwca, lecimy dalej

3

kiedy byś nie włączył meczu to Mbappe z karnego strzela

3

ale ten villarreal to wstyd jak chuj

0

nie licząc pierwszych 25 sekund, Sociedad wygląda wyjątkowo nieporadnie dzisiaj

0

będzie 3-3, spokojnie

0

niestety wyprostowana, de Jong coś ty odjebal

2

Mogło być spokojnie 7 dla nas. Po takiej drugiej połowie, obecny wynik w ogóle nie cieszy ://

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium opsajd

2

bare minimum dla napastnika Barcelony - trafia w bramkę z karnego

1

Olmo świetna samokrytyka. Cieszynka „L” - oznacza nic innego jak „Ława w najbliższym meczu”

0

Pedri aż się zapowietrzył jak zobaczył co ten Torres odpierdala

0

@Sulimo Paulinho

0

Lewy się zabiera do pressingu jak Busi

0

OKURWS YAMAL XDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Messi wracaj na Last Dance

0

Może i nam nie idzie ale za to mamy 7 punktów w 5 meczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?