FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ericowi piłkę na dobieg dać i chuj xD
1
Bliźniaki Cramp urwa jego mać
2
Brachu, kurwa, jak ty tego nie wykorzystałeś
1
Torres jest tak irytujący…
11
Do bramki na 1-0 wyglądali jakby mieli im spuścić sromotny wpierdol
0
@MsBarca laliga właśnie, boję się że jebna jakiś poniedziałek albo piątek, a będę miał loty w te dni
0
Chce polecieć na mecz w grudniu (mam nadzieję, że camp nou już będzie otwarte xD), najlepiej lecieć w dniach piątek-poniedziałek, czy dać sobie jeszcze większy margines na ogłoszenie dokładnej daty? Ktoś się orientuje? Zależy mi na kupieniu biletów lotniczych jak najtaniej ofc :))
13
Żeby tak końcówkę z interem grali
0
Wie ktoś gdzie obejrzę finał ligi mistrzów w Poznaniu? Najlepiej plener jakiś
1
Ciekawe czy pewien Argentyńczyk pogratuluje najlepszemu klubowi Hiszpanii
1
Ponoć najczęstszym słowem, jakie padało z ust piłkarzy Barcelony, po 77 minucie było REMONTADA
2
Yamal się tylko przefarbował a Mendy już musi portki zmienić ale jajca
1
Ale mnie wkurwia jak Szpakowski i Żewłakow sobie wchodzą w słowo cały czas
8
Oczywiście jak faul taktyczny białych to bez żółtka xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać jakąś bramę bo stypa
11
Mamy głośniejszy doping za granicą niż na swoim stadionie XD
14
Atletico jest tak chujowe, że w wygranym meczu twój piłkarz nie dostaje MVP
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Torresa nie ma i piłeczka chodzi
0
Znowu się nam upiekło xD
3
@Rust_Cohle cholera, zawsze wiedzialem, ze beda z niego ludzie. dzieki i pozdrawiam
6
Co jeżeli Iñaki już nigdy nie straci gola? Tzn. moim zdaniem jednak mimo wszystko straci, ale co jeżeli nie straci?
14
szkoda, ze tylko 1-0, ale wazna wygrana z tymi kurwami
1
Fati dzisiaj wchodzi i laduje gola
4
Kounde jaki szefito na tym skrzydle, szkoda, ze po drugiej stronie nie mamy podobnego poziomu
0
ostatnio kiedy Barca miala tyle bramek po 6 kolejkach to sezon 2013/2014, też 22 strzelone gole
7
ja pierdole dawno sie tak nie cieszylem z meczy. chyba tyle radosci sprawiala mi ostatnio Barca Lucho. Flick dziekuje