0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

może wyciągniemy tego Alvesa z pierdla? do trzech razy sztuka. gorszy niż Balde nie będzie

1

zcielo mi strima w 70 minucie. jak zagral Vitor? bo go wpuscil, prawda?

2

rozklad jest znany
#SzawiOut

3

jakbym zaczynal interesowac sie pilka w tym momencie, to nawet bym nie pomyslal zeby zaczac pasjonowac z Barça. to w uj przykre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

iskrzy na granicy Fermin - Lopez

2

weźcie tego Balde na rok do rezerw jeszcze

10

a trzeba bylo przegrac z osasuna, mniejszy przypal

1

jak trwoga to młody wchodzisz w końcu

0

Fermin wejdzie bo ktos musi ratowac wynik xD

1

a moze by tak sciagnac tego trenera z Bilbao... Valverde? czy jakos tak?

2

@Comentateiro 46 minuta - zmiana trenera

3

jedno jest pewne, Ania nie umie obstawiac wynikow

34

gramy czteroma pomocnikami a i tak nie ma komu podac xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Xavi, thank you and goodbye

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

polfinal tez dobry wynik, gratki xavi

0

@Derean Atletico nam zazdrosci Xaviego

2

święto 3 króli jednak nie spieprzone

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ObiektywnyKibic121 TRENOWAL, OK? NA UJ DRAZYC TEMAT CO

8

moze i jest chujnia w napadzie ale za to LEWY TRENOWAL W DZIEN WOLNY I PRZYSZEDL PIERWSZY NA TRENING!!!

0

no to kogos z barcy b na ratowanie wyniku w 75 minucie i fajrant

5

juz za godzine:
spieprzyliscie nam 3 kroli

0

ja tylko przypomne, ze gündogan gra nieprzerwanie w kazdym meczu od sierpnia XD
kiedy mozemy spodziewac sie jego kontuzji denzel?

3

Pedri i Gündogân. Jesteście wielcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?