0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kanver_ wiadomo, ze Barca ma sztuke we krwi, w koncu mamy art-Deco

11

jak na razie najlepszy mecz Barcy w tym sezonie

0

bramkarz francji niczym Ronaldo przez cala swoja kariere, gra z urazem

13

jak na razie najlepszy mecz na euro

1

@Volk przynajmniej celnie XD

0

Co jeżeli Real Madrut już nigdy nie przegra w Lidze Mistrzów? Tzn. moim zdaniem jednak mimo wszystko przegra, ale co jeżeli nie przegra?

4

jeszcze tylko brakuje informacji, że Xavi przedłuży umowę, tak na dojebanie

1

usuńcie te drużyne z LM

1

okropne to bylo 26 godzin. nie zapomne ich nigdy

0

remake Hiszpania vs Włochy w karnych będzie

1

@FcPortoFan1999 opróczy Barcelony vs reszty świata to tak

2

real wygra w karnych, stawiac domy

1

@Andi18 wykorzystali limit w poprzednim meczu

3

Camavinga sekunde temu wył z bólu a już akxje robi do przodu xD

0

@MesQueUnClub96 cholera, o tym nie pisali w instrukcji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Esteban_ po obiadku to trzeba

4

107 minuta a City pressing na pełnej, szacun

4

Haaland wygrał dwumecz w znikaniu

0

@ZwyklyKibicBarcy04 a tu jeszcze klasyk w niedziele...

2

może i odpadliśmy z ligi mistrzów ale przynajmniej w niedziele skończymy z ligą

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

do bramki na 4-1 głęboko wierzyłem na dogrywke, ale ani Lewy nie pomagał ani de Jong

4

Raphinia pokazał, że w dużych meczach jest przydatny, a Lewy dzisiaj każdą decyzje którą podjął była praktycznie zła

8

szkoda tylko, ze dzisiaj bez de Bruyne i Haalanda

0

dawac tu kutinio

1

wysilili się z tymi informacjami

0

z meczu na mecz czas z Barceloną płynie coraz wolniej

0

two retards fighting

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?