0

3 bramki ostatnio granada strzelila w 5 ostatnich meczach lacznie xD

0

@Fcbsoci1980 ja od zeszlego tygodnia nie widzialem takiej padaki

0

19 druzyna w lidze przypominam

9

Lewandowski tak samo jak w domu, może już tylko patrzeć jak inni strzelają gole

1

pilkarski klasyk
niewykorzystana setka = stracenie zaraz bramki

3

jeszcze na nim zarobili nie moge XDDD

2

bezpłciowy mecz, prawie ząsnałem

0

Roberto i Xavi sa dobrej mysli wiec jest luz

0

mamy stracone dwie bramki mniej niz 18. w tabeli Kadyks.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kamiVeB bo vitor by nie wszedl
a nie, czekaj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

niezliczone sa perly w la masii

6

thank you and good luck copa del rey

0

dawaj Vitora i Fermina czlowieku

0

@Jaszczomp123 nie ma lipy

0

jaka srednia wieku w tym momencie u nas?

0

@qbuteq absorbowal uwage tym kopnieciem, ktorym nomen omen nie trafil w pilke ale rucz zrobil. u nas to bylby spalony

2

@TR3YWAY 12 na 11, tyle w ilu grali

6

Vini pokazuje na herb, bo tylko z tym logo mogą uznac takiego gola

1

niby czlowiek wiedzial a jednak sie ludzil

3

morata to przez ciebie

0

Hector Salamanca zadzwonil na tak za wyrzuceniem Xaviego

14

wezmy tego chlopa na wozku przy bandzie, gorszy od Balde nie bedzie

2

parafrazujac Xaviego

to było jak mecz Ligi Mistrzów. Intensywność, którą narzucili nie była normalna dla meczu w pucharze króla. Dla nas był to zaledwie drugi mecz w pucharze, poza tym byliśmy po superpucharze... było to dla nas naprawdę trudne. Nasza intensywność mnie nie zaskoczyła. Ich - tak. Tyle fauli taktycznych... to nie jest normalne. Oni są na innym poziomie intensywności, przygotowania fizycznego. Ogólnie jestem zadowolony, były pozytywne rzeczy, nasze konkluzje są pozytywne.

1

Guiu schodzisz w przerwie, Lewandowski powiedzial Xaviemu ze on by to strzelil

0

niecelnosc gra pierwsze skrzypce.
obsrani przed 3-ligowcem, trzymajcie mnie

0

who needs Xavi?

2

@pt9 ała to boli

0

spieprzyliscie nam karnawal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?