0

@Jordi10 to masz złe przeczucie , poprzedni rok niczego was nie nauczył? też miało być wyciągnięcie wniosków po Romie bla bla.. w tym sezonie będzie tak samo albo i gorzej z tym inwalidom na ławce

9

Ćwiąki napisał w komentarzu pod swoim tweetem że widzialby luisa Enrique na ławce. może to faktycznie jest pomysł tylko czy Luis by chciał wrócić po tym co go spotkało ostatnio to już inna sprawa.

2

Widzę duże podobieństwo między bartomeu a bonkiem obaj wybrali bardzo słabych trenerów obaj wiedzą że jest źle i obaj swoich wybrańców nie zwolnią , kibicom pozostało cierpieć

0

Ale piękna oprawa kibiców Milanu

0

@Barca1992
półfinał powinien dopiero być jakimś większym wyzwaniem

0

@koszol inter raczej na spokojnie , chyba że Milan nagle sie obudzi w co wątpie.

0

panowie eksperci jakie przewidywania na weekend co do tych meczów:
chelsea- liverpool
leeds- derby
lyon- psg
sevilla- real
psv-ajax
cracovia- legia
milan- inter

0

Taka myśl mnie naszła i zarazem pytanie. Jest możliwość że Ukraina spotka się z Rosją w siatkówce np w 1/8?

2

https://streamable.com/iqnps hahah krótkie i zwięzłe odpowiedzi xDD

0

Dinamo ależ pięknie ciśnie Atalante 3:0 już prowadzi ekipa Bjelicy

5

PLKD przed chwilą rozgrywał mecz na swoim "lajwie" nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że jego przeciwnikiem był Adebayo Akinfenwa znany z tego że jest najsilniejszym piłkarzem na swiecie. Damian jest chyba na jakimś wyjeździe i właśnie tam spotkał Akinfenwe zagrali jeden mecz Adebayo wygrał 10-7.

0

@Bamek94 w Polsacie to mało którego da się słuchać

1

@Nieznajomy chociażby dlatego że komentarz głównego meczu jest ze stadionu a wolał bym komentarz z Madrytu niż Monachium

7

Atletico vs Juventus , psg vs real , a na Polsat sport premium 1 jako główny mecz no zgadnijcie... Bayern - crvena no bo Robercik gra .. naprawdę z każdą kolejną kolejką coraz bardziej tęsknię za LM w canal+

0

@deyna2018 olympiakos totki 1x

0

@Cwaniak4 jedno łączy się z drugim

5

MATS , Arthur i do jong najlepsi gruby ,semedo najgorsi z taką grą nic nie ugramy

0

Rakitic w ogóle przy piłce był odkąd wszedł?

5

Co ten Arthur jakieś chwyty judo

11

https://streamable.com/4774v liść od Tadicia zawsze spoko xd

9

Ci goście co się tak śmiali w trakcie losowania to pewnie dlatego bo wiedzieli że wyjdą z grupy na spokojnie xd

0

@MSDCbrzdyk na polsat sport premium ppv 3 czy coś takiego jest podobno studio o meczach o zaczynających sie o 21 ale stricte poświeconego barcelonie ni ma

0

Cóż to Engel wytransferowany definitywnie do Polsatu czy tylko wypożyczenie?

1

@Socjopata benfica- lipsk. Lipsk pewniaczek ,benfica fatalnie gra w lidze mistrzów od kilku lat

0

@Kajtek77 studiowałem na politechnice rzeszowskiej o co chodzi?

2

@Witekk10 1 Tadzio Krawczyk i Karol Norek
2. dzikość serca
3 alina i blondyna
4 rodzina patologiczna
5 trup w szafie
6 leśne zacisze
7 nowy hymn
8 kanalersi
9 pieśń strudzonego renifera
10 walka płci
to takie top, oczywiście wiele innych odcinków również trzyma wysoki poziom

8

Lubię tego piłkarza, bo jest bardzo silny. Dwa razy silniejszy, niż Duvan Zapata z Atalanty. Tacy zawodnicy jak on mają w sobie coś więcej. Gdybyś stanął z nimi do pojedynku "jeden na jednego" byłbyś martwy. Jedynym sposobem, by powalić Lukaku jest rzucić na ziemię dziesięć bananów - powiedział Luciano Passirani, ekspert telewizyjnego programu "TopCalcio24"po czym został zwolniony z tv za rasizm
xD


4

@damianex10 raków - arka 66 tys? Serio że ktoś to ogląda to podziwiam

3

monaco 2:0 prowadziło i w 3 minuty stracili 2 bramki, do przerwy 2:2. Wcale sie nie zdziwie jak to przegrają.

1

@MarioVeB! Nie tak za chwilę , za ponad godzinę z tego co widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?