FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Nie tak za chwilę , za ponad godzinę z tego co widzę
17
Luiz to ja nie wiem co on ma w głowie i co kierowało emerym żeby go kupić , taki Bielik zjada go na śniadanie
1
@Bzyku17 ktoś prawdę siatki wczoraj chyba oglądał xd
0
@olej3012 Anglicy tacy żartownisie xd
1
Oglądacie United Leicester na canal+ sport 2? Tylko mi nagle powtórka Liverpool Newcastle wjechała? Xd
0
Paco dzisiaj kolejna bramka w tygodniu pewnie kolejną strzeli
1
@Arn3th bo transmituje go canal +
1
@tadzik447 nie wiadomo, informator tak donosi, który jest tajny
0
argentyna hiszpania najprawdopodobniej w finale Mś w koszykówce. ależ bym chciał kiedyś taki finał piłkarskich MŚ.
1
co gra slaughter teraz :o dorzucić pare trójek i bedzie git
0
Komentarz usunięty
0
@konrad1661 bo się im to nie opłaca , gwiazdy NBA wolą przygotować się do sezonu
0
@damianex10 amerykanie pewnie z chęcią by już wrócili do domu a nie grali jeszcze tych dwóch meczów
0
@D44H naucz się pić jeśli jeszcze nie potrafisz xd
3
@Mathew86 Borussia u siebie i bvb na wyjeździe to dwa różne zespoły , u siebie są bardzo niebezpieczni
0
Gdy grałem w NBA 2K13 ten rubio zawsze mnie denerwował bo rzucał jak oszalały za 3 jak widać przez te 6 lat niczego nie zapomniał
0
WalcZyć panowie! Hiszpania jest dzisiaj do ogrania
1
Jest nie źle, trzeba walczyć
4
mike Taylor spiewający nasz hymn coś pięknego aż sie wzruszyłem
6
kapitalnie gra Argentyna Campazzo klasa sama w sobie
2
Koncert rzutów za 3 w meczu Argentyna Serbia coś niesamowitego
0
@snoopdegie zgadzam się aczkolwiek Boniek to taki typ który potrafi zagadać każdego i tak obrócić kota ogonem że nie wiadomo o co chodzi
0
polecam wczorajszy stan kadry, w szczególnosci moment o zielińskim,jest moc 39:45 min zaczyna sie xd
1
@NeroTFP Polska - Czechy w półfinale to by było coś pięknego
1
brawo miedwidiew jest przełamanie! ładnie zaczyna Rosjanin oby tak dalej
16
@deyna2018 1/10 zlepek jakiś mało śmiesznych i ciekawych scen, szkoda czasu i pięniędzy na bilet, w sumie nawet nie wiem za co ta 1.
5
kapitalny mecz w finale siatkarskich ME, szybkość gry na fantastycznym poziomie
1
@ArdoFCB" dola idola" bodajże
0
@Ghandi Ma ogień w oczach he he
0
Nasi wyglądają na mega zmęczonych , głupie błędy pod koszami , będzie bardzo ciężko wygrać