FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Balde super sprint
2
Ferran gra dalej xDDDDDDDDDD
0
Szybko dawać na dwa i mamy ich
2
Czy Ferran notuje właśnie najgorszy indywidualny występ w historii piłki nożnej?
1
Ja rozumiem że czasem zmiana w przerwie piłkarza może go podłamać ale zostawianie ferrana na murawie to jest proszenie się o grę w 10.
3
Tu w przerwie by się przydało 5 zmian zrobić żeby tu coś zaczęło działać.
0
@kanver_ 5? Ja nie wiem czy on z 2 zagrał dobre.
0
@FcPortoFan1999 za darmo
0
Hahahaha ferran Ty pederasto
0
Ferran Torres to najgorszy transfer Barcelony w historii.
0
Pena zezłomowany.
10
Nie wierzę że fati wygląda gorzej na treningach niż ferran.
1
Wrzutka na nos.
0
Średnio to wygląda z naszej strony delikatnie rzecz ujmując.
0
Doku, savio na boisku powinni być od początku drugiej połowy, bernardo i Grealish nie istnieją.
0
Gundogan Impostor dzisiaj xd
1
Tak mnie wzięło na muzyczne wspominki, trafiłem na ten kapitalny utwór Budki Suflera ale zwróćcie uwagę jak sie bawi publika (min 5:10) dzisiaj wszyscy trzymali by w rękach telefony i mało kto bawił by sie muzyką.
1
@sidi12843 znając te grę i jej twórców to może w styczniu w jakiejś aktualizacji to dodadzą.
1
@Lordzi najlepiej jakby obraził kogoś na tle rasowym i za to czerwo wyłapał.
1
@Bernard777 stal gra na swoim stadionie zarówno w lidze jak i w pucharze, w ogóle temat stadionów zarówno stali jak Resovii w Rzeszowie to jest temat jakąś pracę magisterską co najmniej. To jaki cyrk się tam dzieje to wiedza chyba tylko ludzie w urzędzie miasta.
0
@4drian0 bardzo fajna gierka, ponoć za niedługo ma być jakie DLC więc super czekam bardzo.
1
@dv7wisnia top eleven
0
@Murazor i tak dość mocno powiedział o Vinim że już ma go dość, czuję nalot fanbazy męczennika jak wrócą ze szkół.
0
Ufffff, ale Yamal bez gola i asysty? Sprzedać póki coś wart.
3
No nie, błagam tylko nie Inigo.
0
Będzie nerwowo.
0
Brawa dla łysego!
6
Dla mnie to jest faul bramkarza.
3
Leo czy to Ty? (Znaki)
0
Trzeba strzelić na 2:0 bo to Getafe może ukąsić tym bardziej z takim fachowcem w naszej bramce.