3

Leo czy to Ty? (Znaki)

0

Trzeba strzelić na 2:0 bo to Getafe może ukąsić tym bardziej z takim fachowcem w naszej bramce.

8

Łysy kartek zapomniał, prawie się zdziwiłem.

0

Balde jest fatalny.

0

Lewandowski GOAT.

0

Ten uche przestawia naszych jak przedszkolaków

0

Ja .... już łokcie w grze

7

Dwóch Polaków w wyjściowym składzie FC Barcelony, coś niesamowitego, jaram sie jakbym znów poznawał piłkę nożną na nowo.

0

Wojtaaaaas, jedziemy panowie!

0

@vangoor chorzy ludzie.

2

@Sulimo coś tam ewidetnie piecze pana jurka.

0

Komentarz usunięty

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@AduŚ07 zawiało Polsatem w tym momencie xd

2

Muszę chyba swojego Twittera usunąć xd

8

@kuz klasyka, Stuttgart się wyszaleje w pierwszej połowie a w drugiej real dwie bramki xd

1

@fart kibice Wisły to powinni być mu wdzięczni bo gdyby nie on to tego klubu by już nie było.

0

@Pedri16Future jeśli Flick z tą kadrą zdobędzie chociaż jedno trofeum to będzie bardzo fajnie, każdy kto sie nastawia że wygramy coś więcej to polecam trochę lodu.

0

@kamiVeB dzisiaj jest tam Bayern jutro BVB a w czwartek atalanta arsenal.

0

@Carbon Juve czysto + Over 0.5 bramki young boys.

0

@ikar34 technicznie bardzo dobry, 187 wzrostu, o kontuzjach nie słyszałem ale niestety cena będzie bardzo wysoka obstawiam około 80 mln.

0

@Rastafarnianin i tak i nie, są stanowiska na których kobiety poradzą sobie tak samo dobrze jak mężczyźni a może nawet i lepiej tylko są to zazwyczaj stanowiska biurowe a takie też są i w wojsku i policji natomiast jeśli mówimy o tzw ulicy w przypadku policji to zgoda w 100%, żadna kobieta nie dorówna siłą fizyczną mężczyźnie a nie ukrywajmy że w sytuacjach podbramkowych to właśnie siła robi kolokwialną robotę, dam sobie rękę uciąć że na 100 zapytanych policjantow 90% odpowie że woli na służbe wyjechać z mężczyzną a nie kobietą i powód jest jasny.

1

@ikar34 ja bym tu widział Gyokeresa ze sportingu.

0

@tristan87 ten to jest udany xd

1

Znam piłkarzy którzy za takie wejścia by nic nie dostali.

0

@FCB24 bo w regulaminie jest pewnie 24h, możesz doczytać ale z reguły robią to zaraz po rozstrzygnięciu kuponu, może masz jakieś wątpliwe zdarzenie na kuponie albo inny powód, ciężko powiedzieć. A za te punkty możesz normalnie stawiać kupony jak za gotówkę.

2

@FCB24 do godziny po rozstrzygnięciu kuponu

0

@FcPortoFan1999 wczoraj to bardziej stal przegrała niż Termalica wygrała, straszna nieskuteczność stali zwłaszcza w 1 połowie no ale zwycięstwo jest zwycięstwo.

9

@D10SLEO przecież 27 lat to za mało żeby się odpowiednio przygotować na taki kataklizm, zadajmy sobie pytanie czy mężczyźni mogą rodzić dzieci? A tak serio to jest mega smutne jakich polityków wybieramy, teraz wycierają sobie mordy tragedią wielu ludzi ale żeby coś zrobić gdy jest czas to nie ma komu.

0

@tristan87 oby się udało rozegrać Wisła mogła by stracić punkty dobrze by to zrobiło tej rzeszowskiej stali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?