1

@Kgorecki2500 BVB musi dzisiaj wtopić bo każdy kupon jakiś dzisiaj widziałem jest czysty na Borussię xd

0

@marcin62 +4 oceny i -1 w kluczowej dla bocznego obrońcy statystyce, IEJ SPORTS CYNYGEJM

0

@ArterkHD valhalle odpuść chyba że masz z miesiąc wolnego czasu, ta gra się nie kończy nawet jak myślisz że może już koniec to dochodzi kolejna misja. Sam pomysł na grę był ok ale przesadzili z długością fabuły i wielkością mapy.

2

@cules100pro już to widzę jak zdrowy Araujo i Kounde jadą na kadrę i wracają po jednym dniu bo niby kontuzja a następnie pojawia się takie info u nas na stronie, ło panie ale by afera była na śmietankowej.

4

@KrychaFCB to że policja to narzędzie w rękach władzy to żadna nowość ale chronić wieniec? To już jest gruba przesada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@misterio Gruzini po co? Już tłumaczę. Żeby kraść, jeździć naćpanymi Uberami i na fałszywych prawach jazdy.

6

@VeB 1899 poczekaj aż się skończy i idź na drugi dzień i weź pakiet jako nowy klient,dla nowych zawsze mają lepsze warunki.

4

@bartas97 przynajmniej przepraszają za to że się wygłupili, to się szanuje.

2

Leo Messi style

0

@tadzik447 za czasów Probierza to chyba najgorsze 30 minut.

1

Ale gramy żałośnie.

1

13 minuta a chyba mamy z 5 strat po długich podaniach.

3

Barrios nadal lepsze wykończenie niż większość napastników ekstraklasy.

3

Dla grosika nie ma meczów o nic, piękna bramka xd

0

@tristan87 oby jak najwięcej takich głosów, jeśli ktoś może mieć jakiś wpływ na UEFA to właśnie piłkarze.

0

@arasz1819 Karol Krawczyk i Tadeusz Norek już dawno go napisali.

0

@JohnnyBarca może dlatego że vini szuka faulu w każdej akcji i sędziowie podchodzą z dystansem do fauli na nim co się odbija na całej drużynie i dobrze im tak.

1

@KonopaaEagle jakoś mi to umknęło ;)

0

De Rossi na konfie po meczu powiedział iż Roma chce zakontraktować Hermoso.

0

Ciekawe jakiego następnego byłego piłkarza Barcy laporta wylosuje jak Deco odejdzie.

1

Bayern niech się modli żeby to było tylko 8:2

4

Ale Yamal to mógłby już zostać zmieniony.

25

Pamiętam takie czasy gdzie Messi z takich wolnych ładował bramki pewniej niż z karnych.

0

Olmo ty się nie krzyw bo mi serce stanie a Casado do Flicka jakby z 10 lat już grał w Barcelonie haha.

10

Matko bosko Cubarsi co za asysta.

5

Żeby zdrowie tego chłopaka nie opuszczało a będzie pięknie.

0

@Lucho_Juchacho myślę że u nas na 9 też by się odnalazł, profil podobny do Alvareza, ale fakt może za 5 lat barce będzie stać.

0

Ten Joao Pedro z Brighton, widać że piłka mu nie przeszkadza przy nodze, ciekawe ile Brighton by za niego chciało.

0

@Kgorecki2500 trzeba ten superpuchar odpuścić poprostu, nie mamy kadry aby grać na każdym froncie na 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?