FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 BVB musi dzisiaj wtopić bo każdy kupon jakiś dzisiaj widziałem jest czysty na Borussię xd
0
@marcin62 +4 oceny i -1 w kluczowej dla bocznego obrońcy statystyce, IEJ SPORTS CYNYGEJM
0
@ArterkHD valhalle odpuść chyba że masz z miesiąc wolnego czasu, ta gra się nie kończy nawet jak myślisz że może już koniec to dochodzi kolejna misja. Sam pomysł na grę był ok ale przesadzili z długością fabuły i wielkością mapy.
2
@cules100pro już to widzę jak zdrowy Araujo i Kounde jadą na kadrę i wracają po jednym dniu bo niby kontuzja a następnie pojawia się takie info u nas na stronie, ło panie ale by afera była na śmietankowej.
4
@KrychaFCB to że policja to narzędzie w rękach władzy to żadna nowość ale chronić wieniec? To już jest gruba przesada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@misterio Gruzini po co? Już tłumaczę. Żeby kraść, jeździć naćpanymi Uberami i na fałszywych prawach jazdy.
6
@VeB 1899 poczekaj aż się skończy i idź na drugi dzień i weź pakiet jako nowy klient,dla nowych zawsze mają lepsze warunki.
4
@bartas97 przynajmniej przepraszają za to że się wygłupili, to się szanuje.
2
Leo Messi style
0
@tadzik447 za czasów Probierza to chyba najgorsze 30 minut.
1
Ale gramy żałośnie.
1
13 minuta a chyba mamy z 5 strat po długich podaniach.
3
Barrios nadal lepsze wykończenie niż większość napastników ekstraklasy.
3
Dla grosika nie ma meczów o nic, piękna bramka xd
0
@tristan87 oby jak najwięcej takich głosów, jeśli ktoś może mieć jakiś wpływ na UEFA to właśnie piłkarze.
0
@arasz1819 Karol Krawczyk i Tadeusz Norek już dawno go napisali.
0
@JohnnyBarca może dlatego że vini szuka faulu w każdej akcji i sędziowie podchodzą z dystansem do fauli na nim co się odbija na całej drużynie i dobrze im tak.
1
@KonopaaEagle jakoś mi to umknęło ;)
0
De Rossi na konfie po meczu powiedział iż Roma chce zakontraktować Hermoso.
0
Ciekawe jakiego następnego byłego piłkarza Barcy laporta wylosuje jak Deco odejdzie.
1
Bayern niech się modli żeby to było tylko 8:2
4
Ale Yamal to mógłby już zostać zmieniony.
25
Pamiętam takie czasy gdzie Messi z takich wolnych ładował bramki pewniej niż z karnych.
0
Olmo ty się nie krzyw bo mi serce stanie a Casado do Flicka jakby z 10 lat już grał w Barcelonie haha.
10
Matko bosko Cubarsi co za asysta.
5
Żeby zdrowie tego chłopaka nie opuszczało a będzie pięknie.
0
@Lucho_Juchacho myślę że u nas na 9 też by się odnalazł, profil podobny do Alvareza, ale fakt może za 5 lat barce będzie stać.
0
Ten Joao Pedro z Brighton, widać że piłka mu nie przeszkadza przy nodze, ciekawe ile Brighton by za niego chciało.
0
@Kgorecki2500 trzeba ten superpuchar odpuścić poprostu, nie mamy kadry aby grać na każdym froncie na 100%