FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale Gruzja ma te wypady piękne.
0
Khabib Nurmagomedov na trybunach.
0
@Jersi1 dobrze że nie przez 5/4 meczu.
2
Bellingham się kładzie przy każdym kontakcie z piłką xd
0
Ale ten Lobotka jest dobry.
0
@thorin no to Bellinghama po pierwszej połowie nie powinno być na boisku.
0
Saka na lewym wahadle? xDDD
1
Dariusz Szpakowski dla TVP Sport:
"To są dla mnie mistrzostwa takich zmęczonych ekip, zmęczonych gwiazd i troszkę myślę, że UEFA w tym przypadku, a za dwa lata FIFA, wyciska cytrynę, w której już prawie nie ma soku." I to jest chyba najlepsze podsumowanie tego turnieju.
3
@Kgorecki2500 demokracja jest wtedy kiedy my wygrywamy jak wy wygrywacie to jest wtedy zamach stanu xd
0
@Arn3th no bo taka jest zasada że druga żółta musi być ewidentna i tu była.
4
Odpalajcie Słowacja Rumunia a nie jakąś nudną Belgię.
0
@aleksander7 raczej Belgia to weźmie.
0
@Sulimo bez popity top, z sokiem z białych winogron jest bardzo dobre.
1
Ktoś będzie w szoku jeśli przegramy dzisiaj wyżej niż 5:0? Przecież my jesteśmy niewiele lepsi od Giblartaru xd
2
@escarabajo Dawidowicz, Szymański Hahah ale będzie rzeźnia.
0
@WiernyKibic111 szansa jest ale minimalna.
0
@Herato tak ta sama.
0
@JordiAlbion dramat, żeby zawodnik musiał biec z noszami to jest skandal i ktoś powinien za to beknąć.
0
W tej akcji mam wrażenie że był spalony i faul na bramkarzu.
0
@adi7adi8 za drogie to, poza tym ile razy w sezonie się przyda? 2-3? xd
3
@Barca_bwo niemiec ale Gil Manzano jako techniczny więc może podpowiada głównemu.
0
@tristan87 ten 2016 to jakiś błąd w Matrixie patrząc jak nasza reprezentacja wygląda na dużych imprezach.
1
@Jarema2000 według mnie nawet nie sama gra spowodowała taki odbiór tego mundialu a afera premiowa dzięki której i piłkarze i Michniewicz mnóstwo stracili w oczach kibiców.
0
@MesQueUnClub96 czemu nie, i na ławkę właśnie Kłos w razie kontuzji jednego z naszych byłby gotowy do wejścia z ławki.
2
@MesQueUnClub96 mają pewne 1 miejsce więc drugi garnitur pewnie zagra.
9
Ja jebie, Kłos w studio TVP dalej pcha do kadry Glika, gość jest niesamowity xd
1
@capoN w miejscowościach pod Rzeszowem to samo.
0
Sędziowie z Anglii w podobnej formie co piłkarze.
0
@tomek8756 kretyn.
1
Frimpong w el clasico na Mbappe.