0

@Faro my lekko pokonujemy Francję 3:0 i wychodzimy.

1

Mnie to ciekawi takie dziwne zjawisko, po wylosowaniu tej grupy i wygraniu baraży z walią każdy dosłownie każdy mówił/pisał że 3 mecze w cymbał i jedziemy do domu, że nie mamy szans i że jak strzelimy bramkę to będzie cud, po czym zbliżają się te mistrzostwa i media typu Meczyki, Kanał sportowy, jadą do bazy kadry kręcą materiały, wywiady, mogą mówić że nie pompują balonika ale prawda jest taka że pompują balonik, po co to wszystko? Później przychodzi niby rozczarowanie bo dzieje się to co wszyscy zakładali jeszcze miesiąc temu. Nastaw się na rozczarowanie to nigdy nie będziesz rozczarowany.

0

@KrwawiaceoczyVEBbo nie ma kto za niego wejść, olali casha to mają to co mają.

1

Koniec mistrzostw do widzenia.

0

Jezu ale Szpakowskiego się dzisiaj fatalnie słucha.

3

Urbański i Moder za piątka i Piotrowskiego.

0

Piątek jest tragiczny.

0

Dawidowicz obsrany od 1 akcji.

0

Według Włodara Lewy ma zacząć na ławce, w pierwszym Buksa i Piątek.

0

@Hosh Żółci tysiąc!

0

Na meczykach roast Xaviego i jego brata w wykonaniu Gikiewicza i Wiśniowskiego xd

0

@ProMILs w 3 meczu pozmieniaja, sporo podstawy odpocznie i od 1/8 na pełnej jazda.

0

Pedri potrzebuje zmiany bo niewiele mu dzisiaj wychodzi.

1

@nuevojugador chyba do pomocy, bo jak wejdzie za Cucurelle to się będą gryźć z Nico i uj z tego wyjdzie.

0

@Culer9002 Portugalia-Czechy chyba ale nie mam pewności.

0

@TankerHunter 3:1 Hiszpania Ez.

14

Toni Kroos podał piłkę moi mili

1

Oglądam takie mecze i przypominam sobie dlaczego zakochałem się w piłce nożnej.

10

@pluszek nie 70% Polek i Polaków tylko 70% czytelników Onetu.

0

@Faro żaden z mniejszych zespołów nie da radę w takim turnieju zagrać 7 bezbłędnych meczów dlatego wygra jakiś topowy zespół. Stawiam na Niemców z wielu powodów.

0

Wstawił by ktoś odprawę Michniewicza przed meczem z Francją na mundialu? Bo latało tu ostatnio.

2

@maroon no i to jest plus ale nie wiem czy wystarczający.

2

@KamQiX ponoć ma zagrać.

0

Austriacy świetnie biegają i to może być problem dla nas że zajadą nas fizycznie.

0

@ACMaldini3 nikt nie strzelił więcej niż jednej bramki więc prosty rachunek.

0

Nawet na wielkim turnieju wkurzaja hiszpańscy sędziowie.

1

Manzano już pokazuje Mbappe jak się gwiżdże jak się gra w realu.

3

Ego które jest w głowach zawodników Francji nie pozwala im podawać do lepiej ustawionych kolegów. Oby ich to zgubiło.

1

@arasz1819 sądząc po opiniach ekspertów to i 15 by mogli wstawić.

3

Lukaku 85 bramek w reprezentacji to pokazuje poziom eliminacji w Europie i nabijanie sobie bramek na pół amatorskich zespołach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?