FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi mecze city też czasem oglądam i mam wrażenie że tam kolektyw robi robotę w pressingu. Każdy wie kiedy ma ruszyć i wygląda to genialnie. Koniem do biegania w pressingu jest Gavi lub Valverde. Bernardo takim zawodnikiem nie jest.
0
@Messibestplayerintheworld lewe skrzydło jako nr 3 po pivocie i LO.
0
@GeneralXavi według mnie nie, jeśli Generał ma jakieś liczby lub wykresy które świadczą inaczej to poproszę. Poza tym jeśli by zaczął grać w pomocy to też w miejsce kogo? Pedriego czy Gundogana? To nie jest piłkarz do rotacji tylko do pierwszego składu a akurat piłkarza o takiej charakterystyce aktualnie nie potrzebujemy.
0
Jak przyjdzie Bernardo Silva to gdzie Xavi ma zamiar go ustawiać? Bo raczej zmiennikiem Yamala nie zostanie a tytanem biegania w pressingu w pomocy to on też nie jest. Jak dla mnie zupełnie niepotrzebny transfer. Pivot i lewy obrońca to są priorytety.
0
@LM10GOAT podobno 1 na 10 mężczyzn jest ponadprzeciętnie inteligentny.
1
@VegetaPolska lepiej żeby wzrósł abonament niż zrobili jakieś durne PPV jak Polsat.
0
Dobrej nocy Cules, jeszcze tylko rok z hakiem z Xavinietą, damy radę.
0
Kolejny sezon się jeszcze nie zaczął a już się skończył.
0
Błagam niech ten klub wywoła u mnie w końcu uśmiech na twarzy i zatrudnią Hansiego Flicka.
0
Laporta przynajmniej pozostaje przy swoim bo od początku mówił że będzie chciał zostawić Xaviego i liczy na to że ten zmieni swoje zdanie odnośnie odejścia, ale Xavi po tym jak 4 miesiące mówił że odchodzi po sezonie a nagle zdecyduje się zostać zrobi z siebie kompletnego idiotę.
3
To tak jakby pracownik korpo pracował rok nad mega ważnym projektem, na koniec przy prezentacji tego projektu spieprzył wszystko jak leci, na drugi dzień poszedł do szefa i powiedział- słuchaj jak chcesz mnie zostawić i dać do powierzenia następny projekt to daj mi podwyżkę i nowy sprzęt do projektowania. I co najlepsze ten szef by się na to zgodził.
0
@Kvothe07 Cancelo skreślił się ostatnimi dwoma meczami, nie ma możliwości go kupić. A co do Felixa to sam nie wiem. Daje określoną jakość można mu dać szansę.
0
@Marcelinho99 to jest hit, pomijając fakt że oni nawet nie mieli tam swoich kamer to oglądając to wczoraj mam wrażenie że wybrali zbyt wczesną klatkę na analizę czy ta piłka przekroczyła linie czy nie.
1
Po ostatnich meczach realu widać ile w dzisiejszej piłce znaczy menadżer na ławce rezerwowych, Ancelotti to chłodny fachowiec, zero emocji na jego twarzy. Jego syn odpowiedzialny za taktykę a on jak ojciec traktujący zawodników swojej drużyny. I tak zazdroszczę Realowi takiego trenera, na boisku jego drużyna oddaje w pełni jego zachowanie, spokój i wyrachowanie. A Barca reprezentuje to co Xavi, nerwowość, błędy w kluczowych momentach i po każdym meczu pretensje do sędziego,abstrahując od wczoraj gdzie sędzia przeszedł sam siebie.
2
Xavi nie ogarnia meczów. Jest zbyt nerwowy. Można mówić że zmiany z psg mu wyszły, raz na rok to i kura piernie. Zmiana Christensena w przerwie to sabotaż, nie da się grać z taką drużyną jak real bez typowego DM ale Xavi jest mądrzejszy od wszystkich oczywiście. Niech odejdzie z tego klubu bo kompromitacja goni kompromitację. Brakuje żeby laporta wyszedł i powiedział że Xavi ma pełne wsparcie.
0
@dawidbudzik Torres w 30 minut zrobił więcej niż lewy przez 60.
0
Szybciej trzeba było zmienić Christensena.
4
Modric nietykalny przez cały mecz. A chłopa nie powinno być już na boisku.
0
Cancelo hahaha co Ty kurwa robisz pajacu?
5
Christensen baza? Xavi chce to przegrać ewidentnie.
0
W przerwie w studio canal+ ma być system huston z sytuacją ze strzałem Yamala, jestem ciekawy co tam wyszło.
4
Soto grado l, pierdol się śmieciu
0
Cancelo jest tragicznym obrońcą.
0
@Getek na canal+ Ćwiąki i Michał Mitrut nas eleven Chabiniak i Święcicki
0
Wielkie Coventry! Dawać po finał.
0
Puszcza w takim tempie to skończy sezon w środku tabeli. A derby Krakowa w 1 lidze coraz bardziej prawdopodobne.
0
@Firestone 1/10, te jedynkę daje za pierwszy mecz z PSG.
8
@michal26 no Cancelo i ferran których nie chciał w city xD
4
@Cule1234 a może jak Gundo mówi takie rzeczy w szatni to odbijają się one jak od ściany? Dlatego postanowił powiedzieć to publicznie żeby bardziej wstrząsnąć zespołem.
0
Szkoda Gundogana, widać że chłopu zależy na każdym meczu. Chce wygrywać, chce być najlepszy, dąży do doskonałości, tymczasem cała reszta- nic się nie stało, za rok się widzimy Cules, jesteśmy rodziną, dobrze zrobiłeś Ronald.