1

@barcelonaLM wylizanie dupy władzy zaliczone.

2

Ehh i teraz Kwiatkowski na majku. Współczuję nam wszystkim.

4

Też macie komentarz szybciej niż obraz?

0

Ktoś wie czy w sklepach typu Media markt lub expert dostanę pudło na TV? Muszę przewieźć tv samochodem a nie mam oryginalnego pudełka a luzem przewozić to dość ryzykowne.

2

@Comentateiro też się o to boję że podnieceni tą niezłą grą z Holandią pewni że zdobędziemy jakieś punkty przegramy wysoko i zacznie się płacz, a przecież większość twierdziła że zdobędziemy 0 pkt w tej grupie i ja nadal tak twierdzę.

0

@Aferzysta chyba dla Ciebie.

0

Serbia wyszła po najniższy wymiar kary.

2

@Kapitan hawk Kwiatkowski, psycho fan Francji. Tragiczny komentator.

1

Pięknie gra Polska!

1

Obiektywnie? Najlepszy mecz na euro do tej pory.

1

@kigani Chorwacja mocna jak na każdym turnieju, stawiałbym remis. Niemcy mogą bić głową w mur ale myślę że koniec końców wygrają a Włosi to totalna loteria, Albania potrafi grać w piłkę i mogą mocno zaskoczyć.

2

@BlauGrana1404 18 czerwca.

0

@FcPortoFan1999 14;00- 17:00- 20:00 było by idealnie.

0

@BorzyKrzys zaskakujące jest to że ona tu miała 18 lat. A odpowiadając na pytanie- top.

2

Nasi te sztefaty zarówno damskie jak i męskie biegali chyba pierwszy raz w życiu, totalna amatorka.

0

Który z turniejów rangi ME i MŚ od 2010 roku był waszym ulubionym? Dla mnie 2016 z wiadomych powodów, na drugim miejscu MŚ z 2014.

1

Wobec kontuzji lewego na Holandię musi wyjść jeden napastnik i Kacper Urbański do pierwszego składu.

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Emhyr Lech Sidor i Dawid Olejniczak top, Dawida Celta też się dobrze słucha. Stopa momentami się zachowuje jakby pozjadał wszystkie rozumy tenisowe.

0

@Lordzi raczej Serena, jej siła była nie do zajechania.

0

Dla postronnego widza mecze Igi są mega nudne i wyprute z emocji.

2

Dziwne te spore auty Igi. Wygląda jakby Włoszka mniej stremowana? wyszła na ten mecz.

1

Skóraś, Buksa i jeśli kontuzja to Milik tych 3 panów nie widzę w kadrze na euro.

2

Patrząc na Skórasia utwierdzam się w przekonaniu że Cash nie został powołany z powodów pozasportowych bo nie wierzę że czysto sportowo wygrywa skóraś rywalizację z Cashem.

0

Kurde, nawet z pomysłem nasi grają a to już sukces patrząc na ostatnie lata.

0

Forehand Gauff to jest jakiś żart.

5

@Lucerfi głupotą i nieudolnością przebijają wszystkie poprzednie rządy bez dwóch zdań.

0

Cola w trakcie wysiłku to chyba średni pomysł? Sabalenka idzie na całość xd

1

@takisobiektos no to już se można pomarzyć o konkurencji dla EA..

0

@zadafcb szkoda, czyli jednak kontuzja dość poważna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?