FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM wylizanie dupy władzy zaliczone.
2
Ehh i teraz Kwiatkowski na majku. Współczuję nam wszystkim.
4
Też macie komentarz szybciej niż obraz?
0
Ktoś wie czy w sklepach typu Media markt lub expert dostanę pudło na TV? Muszę przewieźć tv samochodem a nie mam oryginalnego pudełka a luzem przewozić to dość ryzykowne.
2
@Comentateiro też się o to boję że podnieceni tą niezłą grą z Holandią pewni że zdobędziemy jakieś punkty przegramy wysoko i zacznie się płacz, a przecież większość twierdziła że zdobędziemy 0 pkt w tej grupie i ja nadal tak twierdzę.
0
@Aferzysta chyba dla Ciebie.
0
Serbia wyszła po najniższy wymiar kary.
2
@Kapitan hawk Kwiatkowski, psycho fan Francji. Tragiczny komentator.
1
Pięknie gra Polska!
1
Obiektywnie? Najlepszy mecz na euro do tej pory.
1
@kigani Chorwacja mocna jak na każdym turnieju, stawiałbym remis. Niemcy mogą bić głową w mur ale myślę że koniec końców wygrają a Włosi to totalna loteria, Albania potrafi grać w piłkę i mogą mocno zaskoczyć.
2
@BlauGrana1404 18 czerwca.
0
@FcPortoFan1999 14;00- 17:00- 20:00 było by idealnie.
0
@BorzyKrzys zaskakujące jest to że ona tu miała 18 lat. A odpowiadając na pytanie- top.
2
Nasi te sztefaty zarówno damskie jak i męskie biegali chyba pierwszy raz w życiu, totalna amatorka.
0
Który z turniejów rangi ME i MŚ od 2010 roku był waszym ulubionym? Dla mnie 2016 z wiadomych powodów, na drugim miejscu MŚ z 2014.
1
Wobec kontuzji lewego na Holandię musi wyjść jeden napastnik i Kacper Urbański do pierwszego składu.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Emhyr Lech Sidor i Dawid Olejniczak top, Dawida Celta też się dobrze słucha. Stopa momentami się zachowuje jakby pozjadał wszystkie rozumy tenisowe.
0
@Lordzi raczej Serena, jej siła była nie do zajechania.
0
Dla postronnego widza mecze Igi są mega nudne i wyprute z emocji.
2
Dziwne te spore auty Igi. Wygląda jakby Włoszka mniej stremowana? wyszła na ten mecz.
1
Skóraś, Buksa i jeśli kontuzja to Milik tych 3 panów nie widzę w kadrze na euro.
2
Patrząc na Skórasia utwierdzam się w przekonaniu że Cash nie został powołany z powodów pozasportowych bo nie wierzę że czysto sportowo wygrywa skóraś rywalizację z Cashem.
0
Kurde, nawet z pomysłem nasi grają a to już sukces patrząc na ostatnie lata.
0
Forehand Gauff to jest jakiś żart.
5
@Lucerfi głupotą i nieudolnością przebijają wszystkie poprzednie rządy bez dwóch zdań.
0
Cola w trakcie wysiłku to chyba średni pomysł? Sabalenka idzie na całość xd
1
@takisobiektos no to już se można pomarzyć o konkurencji dla EA..
0
@zadafcb szkoda, czyli jednak kontuzja dość poważna.