0

@FcPortoFan1999 Lille to bierze.

3

W sezonie 2012/2013 półfinały były podobne, każdy liczył na finał Barca- real a koniec końców zagrały tam BVB i Bayern, mam nadzieję że w tym roku będzie podobnie i Real oraz PsG pójdą z torbami.

0

@MesQueUnClub_87 ogólnie strzały w środek są bardzo ryzykowne ze względu że się możesz skompromitować tak jak Silva wczoraj. Jak uderzysz w róg i bramkarz obroni to każdy powie no wyczuł bramkarz, trudno. A strzelisz w środek bramkarz obroni i jesteś błaznem.

0

Wypierdolić dogrywki.

0

@Peciak czekam na sprint carvajala po bramce realu albo awansie po karnych.

0

@noface to identyczny zawodnik jak Dembele, dzisiaj wylosował super mecz ale w lidze często kopie się po czole

0

Jak real awansuje po takim meczu to uwierzę w ten pakt z diabłem.

6

@Messibestplayerintheworld no i brawo do pana Ilkaya. Nawet w tej wypowiedzi da się odczytać że mają pretensje do Araujo.

0

@_catalan właśnie w takich momentach klasę powinien pokazać środkowy pomocnik który będzie schodził do gry do tego obrońcy aby ten nie musiał na siłę wyprowadzać piłki. Niestety nasi pomocnicy we wczorajszym meczu chyba sami nie wiedzieli co mają robić.

0

@Borneo de Jong w poprzednich sezonach też nie odnosił jakoś bardzo dużo kontuzji a ciągle gra nijak, nie broń go na siłę bo to bez sensu.

0

Nie bez powodu zawodników w pomocy dzieli się na 3 strefy tzw szóstkę,.ósemkę i dziesiątkę. U nas problem jest taki że de Jong nie jest żadnym z nich a Xavi myśli że ten zastąpi Busqetsa. Pedri i Gundo Top ale bez topowego defensywnego pomocnika nie wygramy nic w Europie.

1

@Borneo de Jong jest w tym klubie od 6 lat i nie zagrał nawet 1 bardzo dobrego sezonu a zapłaciliśmy za niego kupę szmalu. Za zawodnika tej klasy wymaga się czegoś extra a ten nie daje nic ani w obronie ani w ataku. Jest totalnie bez jajeczny.

1

Wziąć trenera totalnie niezwiązanego z Barceloną. Może w końcu pozbędziemy się genu frajerstwa bo to przechodzi ludzkie pojęcie co my prezentujemy w europejskich pucharach.

1

@budel17 obrońca przede wszystkim musi bronić. Jak zawodnik jest dobry w ataku ale słaby w obronie to niech gra w pomocy albo na skrzydle a nie w obronie. Nigdy nie zrozumiem jak w obronie może grać gość który nie umie bronić.

0

@Damian_Balde już były plotki apropo tego Philipsa, następny ściek.

0

@Korsain Roma była na C+.

1

Zacznijmy od tego że w pierwszych 25 minutach oprócz akcji bramkowej Barca nie potrafiła wymienić 3 celnych podań, te zagrania z obrony wołały o pomstę do nieba i się doigralismy, najpierw niecelne podanie a następnie czerwona kartka Araujo który właśnie niecelnie wyprowadzał piłkę z obrony.

3

@Matheu12 on nigdy nie będzie top dopóki nie oduczy się bezsensownego holowania piłki i jakiś kurwa obrotów w 10 stron naraz bo dryblingiem to ciężko nazwać. W ataku nie daje nic w obronie również. Totalnie nijaki piłkarz.

1

@szela1899 50/50 wybronił by się sędzia w obie strony.

0

Xavi jest odzwierciedleniem każdego z nas w tym momencie

0

Araujo nas wyeliminował taki jest fakt

12

Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

0

@GeneralXavi dejta se spokój.

2

@Popitek12 remis nam wystarcza bo i tak mamy jedną bramkę więcej.

0

@TR3YWAY Ronaldo z ms 2002 musi wjechać.

1

@michal26 tak nawet pamiętam ten sprint był to chyba mecz z Sevillą na wyjeździe. Zjawisko równie rzadkie jak Yeti.

0

Pedri, Frankie i Yamal w drugiej połowie i się rozkręci.

0

@tristan87 mocarna ekipa, czuję że Gundo i Raphinhia wejdą koło 60 minuty żeby coś ruszyć.

0

Sędziowie w Hiszpanii nadal w formie, Reinildo kasuje Savio w polu karnym a var nawet nie reaguje.

0

@kuz nie takie cuda piłka nożna widziała, szczególnie w Anglii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?