FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bart_azz nie można lekceważyć ligi, dzisiaj Real traci punkty, my wygramy klasyk i jest 3 pkt straty.
3
Jak ktoś mieszka blisko granicy ze Słowacją i korzysta z tv naziemnej polecam sprawdzić czy na kanale 805 nie odbierają słowackiej stacji RTVS Sport aktualnie jest tam mecz Bayeru z west hamem.
1
@sintesox może Xavi nauczył się po meczu z Realem w superpucharze że granie wysoko z drużyną która ma szybkich skrzydłowych nie jest najlepszą taktyką.
1
@tristan87 mam wrażenie że Mirosławski dobierał tych ludzi z eleven na podstawie tego kto jest zadeklarowanym kibicem realu.
7
@QQL5 oni byli tragiczni. Najgorzej skomentowany mecz jaki oglądałem w ostatnim czasie. Skreślenie Yamala po 20 minutach meczu ale już w 80 minucie mówienie że Mbappe będzie miał jeszcze swój czas w tym meczu. Podniecanie się każdym kontaktem psg w naszym polu karnym i prawie 0 emocji przy naszych bramkach. A już najbardziej ten zjeb co komentował jako jedynka zirytował gdy Araujo zrobił wślizg blokując Mbappe a ten odrazu powiedział że Araujo pomógł sobie ręką gdzie nawet kontaktu z ręką nie było. Tfu na Polsat.
1
Ale ten Nuno Mendes kawał piłkarza, największe zagrożenie z jego strony i Barcola po wejściu wyglądał również dobrze. Trzeba będzie grać bardzo uważnie w rewanżu.
0
Mbappe zgaszony jak pet. Szkoda tych bramek straconych ale jest pięknie.
0
Zaraz stracimy bramkę, za dużo chaosu.
2
No gdzie Raphinhie.. akurat jak gra świetny mecz.
2
Lewy chyba padolino zajebał xDDD
0
Wyglądamy jak Polska reprezentacja w meczu z Macedonią na wyjeździe.
1
Klasyczne obsranie Barcelony
0
De Jong za łatwo.
1
@IronSanHybrid wdowczyk wie tylko jak strzałki rysować nie wymagajmy za wiele.
1
Brawo panowie szczególnie za grę w obronie. Oby tak dalej po przerwie b
3
Brawo Robert piękny udział przy bramce
0
Dembele vs Raphinia pojedynek najlepszych skrzydłowych na świecie.
0
@Matheu12 żeby tylko nie było powtórki historii z Inigo gdzie wszedł po kontuzji i po 3 minutach kontuzja się odnowiła.
0
@TR3YWAY gość jest niepodrabialny xD
5
@Who_you_mam dokładnie, jeszcze sędzia też dobry, widziałem ale to dziecięcy błąd i nie będę gwizdał takich rzeczy w ćwierćfinale LM xD
3
@kubix05 bramka z euro 2021r przeciwko ruskim z komentarzem Borka top.
0
@kamilos1214 w punkt! PZPN chciało się podlizać Królewskiemu i Wiśle ale oby nie za zbyt wysoką cenę.
1
Proszę tylko o to żeby Xaviemu nie przyszło do głowy wpuszczanie Romeu w okolicach 75 minuty.
0
@ShawnC pytanie w jakiej formie jest Frenkie i na ile jest gotowy, wydaje mi się że Fermin jest poprostu pewniejszą opcją na 1 skład na dzisiaj.
5
Fermin powinien wyjść w pierwszym składzie a Frankie za niego w okolicach 60 minuty. Będziemy potrzebować intensywności na początku a Fermin ją gwarantuje.
0
@macio_944 zaczyna się fart realu xd
0
@lukaszbrk Juras top
0
@kowalzmc saka albo Griezman.
1
Polecam odsłuchać dzisiejszy fragment z mocy futbolu gdzie Jan De Zeeuw opowiada o tym co się dzieje aktualnie w Ajaxie Amsterdam. Bardzo ciekawy fragment.
6
@Chucky Abidal, Pique, Puyol, Alves.