0

@olejtm jeszcze tego Modricia pogonili a Guler mial go zastąpić

0

Sytuacja Realu śmieszy jeszcze bardziej, jak sie popatrzy jakie transfery porobili. My lecimy na szkółce i pilkarzach z odzysku wypożyczonych

3

@MessiForeverTheBest szkoda mi tego Xabiego, bo chciał poustawiac gwiazdki to oni ustawili jego

9

@joloskyy ale on ma zakaz wchodzenia do podstawówki

0

@TR3YWAY a we wakacje chodziłeś?

2

@July_6_BcN ja już mialem, ale można zjeść

1

@July_6_BcN mam z Pedrim coś wspolnego, ten sam miesiąc urodzin. Ale szpan

1

@MirusAmisz bo zasłaniają piękny kadr po prostu

0

@Giwera szczerze to jakaś topka nie jest i jak mówię, dla mnie sztucznie wygląda

2

@Giwera bo teraz są takie techniki, że ciężko sie poznać.

2

@krycha2201 no właśnie, bez sensu. Wszyscy tu podziwiamy stadion

0

@Dankho94isback trochę jakby tam byl dodany tluszcz operacyjnie, zwłaszcza ta po lewej

1

@PatrychoO sztucznie wyglądają te dupy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Arden to jest to dlaczego nigdy nie docenie De Jonga. On sie porusza w tym sektorze z którego podawal Yamal i kiedy on tak zagrał?

0

@Janas11224 no bo tu jest 50/50. Ja bym nie stawial przez nasza obrone

1

@cules100pro za darmo to dopiero w 2027, ale pewnie ze 150 baniek dadza latem araby

0

@Popitek12 a nie kobietą?

1

@Popitek12 podstawa do czego

2

Z czym wam się to kojarzy? Godzina 15, powrót ze szkoły i to na polsacie


0

@Fabik87 zgaduje, że Bayern ale nie oglądam ich

0

@Peciak on w tej pierwszej akcji nie fauluje? Ręce tam chodzą

0

@cules100pro wybralem na razie betclic

0

@clyde a no to popatrze, dzięki. Na fortunie już do tego doszedlem, ale betclic ma fajny interfejs xd

0

@clyde właśnie zrobiłem delikatne rozeznanie i zastanawiam się nad tym i fortuną, ale na tym betclicku dużo zakładów się wyklucza, np chce gola Fermina i wygraną Barcy to mi nie przejdzie, albo za tępy jestem xd

1

Polećcie buka, bo grałem kiedyś na sts, ale już konto nieaktywne itd i nie orientuje sie w temacie gdzie najlepsze kursy itp.
@Frimpong @Luciano99 itp.
oznaczcie tych co grają, bo nie pamiętam nicków

0

@MesQueUnClub_87 myślałem, że na końcu będzie złodzieji xd

0

@MesQueUnClub_87 w sumie to jak to dziala, trzeba mieć tego samego maila tu i na patronite?
@Redakcja

1

@MichuZ44 akurat Simon gral na Euro świetnie. Teraz nie ma formy i co z tego? Garcia na pewno w krótce do skladu wejdzie. Te jego wybory też spowodowaly wygranie Euro

2

@MichuZ44 beton który wygral Euro i gra atrakcyjną piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?