Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mlodzików młody Kluivert cos tam śmiga po skrzydle
3
Tunkara na ławce w Barcy u 19
0
Czelsi ma taka dobra młodzież ze na Barca u 19 taki kurs?
3
I to jest prawdziwy rap
3
@gaucho104 Messi z Milanem, wtedy pierwszy mecz przejebaliśmy, a w rewanżu remontada
0
@FcPortoFan1999 to taką co nie marudzi, grzeczną i fajną
1
@FcPortoFan1999 babe se musisz znaleźć bo testosteron buzuje
0
@FcPortoFan1999 a co wtedy się dzieje?
0
@FcPortoFan1999 co Ty ostatnio taki agresywny, aż się można przestraszyć
1
@AmigoBlancos prędzej asysta Rahsforda/gol Fermina
0
@lajcior zawsze możesz mu zamówić, ale ćpanie no nie ladnie @Unbe
1
@FcPortoFan1999 sam sos na obiad? Powodzi się
0
Mój pewniak na dzisiaj:
Barca wygra, obie strzelą. Kurs luźno 4 z czymś
36
@FcPortoFan1999 Manchester United
1
@Bykunn no też media społecznościowe to jedno, ale wiele funkcji internetowych bardzo ułatwia i usprawnia świat
0
@Frimpong do bana
1
@maroon teraz by nastała katastrofa psychiatryczna globalna gdybyś zabral internet
0
@cules100pro ostatnio sie opamiętal z tymi strzalami
1
@Colon Messi, Iniesta
0
@Arden no ale jak mu udowodnią, ze to przez kupon strzela? Kartke prędzej. Może nie ojciec faktycznie, ale ktoś o kim niewiadomo w opinii publicznej
0
Ciekawe czy Yamal ze swoim starym robią przekręty typu, Yamal będzie walil na bramke 15 razy, a ojciec ma to na kuponie xd
0
@krzywy to na bank
5
@xavi890 ostatnio Frrmin jest regularny
1
Widze, że powstal nowy wynalazek, minikomputer. Ciekawe jak z chłodzeniem
https://allegro.pl/oferta/mini-komputer-pc-intel-i9-12900hk-32gb-ddr4-1tb-ssd-m-2-windows-11pro-17055700512?srsltid=AfmBOoqdwBRuTbxyWZ6i57VtDZLvZtjFaJ5vfvzv91CC_7C5QO2qoJoL
0
Rashford, Ferran jak jeden mecz zagra dobrze to w drugim źle
0
@LeoMessiiBarcaPepa no taka, że tym składem powinni gnieść każdego. Mają do tego problem i z trenerem i z Viniciusem
0
@olejtm jeszcze tego Modricia pogonili a Guler mial go zastąpić
0
Sytuacja Realu śmieszy jeszcze bardziej, jak sie popatrzy jakie transfery porobili. My lecimy na szkółce i pilkarzach z odzysku wypożyczonych
3
@MessiForeverTheBest szkoda mi tego Xabiego, bo chciał poustawiac gwiazdki to oni ustawili jego
9
@joloskyy ale on ma zakaz wchodzenia do podstawówki