0

@MesQueUnClub_87 nie, trener ideał, każdy dziurawi tą naszą gównianą wysoką obrone a on nie wyciąga wniosków. Przecież wygraliśmy z cieniutkim Bilbao, wiec ostatnie miesiące już nie mają znaczenia. Zobaczymy z Czelsi

0

@Kamiloza91 Olmo jeszcze wróci do formy. Problem jest taki dlaczego w kadrze sobie radzi a u nas nie i tylko strzela ciągle. Złe wytyczne?

0

@kanver_ ciekawe co z Raphinhą, bo Rashford tyle asyst nastukał że miejsce powinien mieć

2

@bezalkoholowy a święta pewnie bez śniegu i dopiero w styczniu potem

0

Jedno jest pewne, pisanie o przekrętach Realu nic nie zmieni. Ja ich już nie oglądam

0

@mientusek1407 przecież graliśmy z nimi miesiąc temu

0

@mekston no widzisz a ja tu widze co najmniej dwa, które przy lepszym napastniku bylyby golem

2

@Kgorecki2500 już wczoraj był

2

@Popitek12 czy ja wiem. Przeciez przegrali a kadra mocniejsza na papierze

2

Może nie strzela ostatnio, ale te podania ma naprawdę niezle, po kilka kluczowych podań na mecz


0

@marcin62 a no właśnie nie, bo ostatnio dwie babeczki takie 60+ mnie zagadalÿ jak dojechac i sie wywiązała rozmowa o czymś tak po prostu. To miałem na myśli, że mlodzi nie potrzebują tego, bo wszędzie sami trafia z mapą google, ale poza tym to nawet w komunikacji miejskiej ciężko im sie odezwać i powiedzieć przepraszam

0

@Arkon ja jestem zły bo Ci napisalem prawde? Łatwo Ci przychodzi ocenianie innych. O wyglądzie to Ty pierwszy wspomniałeś

3

@July_6_BcN no i Ty potrafisz normalnie odpowiedzieć, a reszta samczyków głupie zaczepki

0

@July_6_BcN a tacy też bywają, ale taka gadka szmatka na ulicy też ciekawe zjawisko, ale jest tego mało. Polacy to mruki pod tym względem, bo zagranicą jak byłem nie było tego ogólnego poczucia wstydu i tez każdy mógł pogadać z każdym

0

@Arkon ładne to cecha charakteru? Po prostu Ci się młode baby spodobaly i tyle.

0

@Esteban_ to dziwne, że te schematy występują skoro tak jest

0

@Sulimo takie że wyjdz z domu, to wtedy zrozumiesz.
Jakoś nie widze by obcy ludzie na ulicy do siebie zagadywali. To występuje tylko u starszego pokolenia.

0

@NeroTFP1 np np nie mam sytuacji że losowy czlowiek przed 40 stką cos do mnie gada na ulicy, a takie starsze Panie często i nawet pogadają o dupie maryni xd to chyba kwestia pokolenia gdy nawiązywało sie kontakty poza wirtualem

0

@Arkon a co takiego niezwyklego w tych dziewczynach? Bo są mile w pracy?

1

Dlaczego tak jest, że starsi ludzie nie boją sie odezwać do obcego człowieka i np zapytać o coś, a mlodym ciężko nawet powiedzieć przepraszam gdy chcą np przejść i uważają, że odezwanie sie do obcego to choroba psychiczna? Przynajmniej w Polsce tak to wygląda

0

@Arkon po prostu lecisz na nie

0

@FcPortoFan1999 La rambla każdego zniszczy

1

@Arden tylko że on by z nimi nie byl, tylko niezarejestrowany na trybunach

0

@mekston widziałem że w podstawie, ale nie oglądam

0

@Barcaa12 no ale my gramy z cieniasami dzisiaj xd

0

@Jakchcesz że schodzi

1

@Nightraider jemu nie zalezy na zwycięstwie, tylko na forsie. Ktos ma jeszcze wątpliwości?

2

Troche te mlodziaki jak Dro i Toni to tak sobie pograli. Może pora na Guille

5

@Arkon na złość de la fuente

0

Ważne że Athletic zachował Williamsa i płaci mu 10 baniek netto. #Atheltic win

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?