0

@Vurt Ja sobie robie mały odwyk, nic się nie bój. Czasami zaglądam

1

@Lionel_Messi10 ja nie atakuje kogoś kto jest dla mnie w porządku. To było do osób które zaczepiały mnie po chamsku.

1

@Lionel_Messi10 nie o Ciebie chodzilo, Ty też wklejasz te posty ale akurat do Ciebie to nie było xD tzw rykoszet

0

@Zip lepsza kariera niż 90% pilkarzy na świecie

5

@mekston jak Fati w ostatnim meczu, ez

0

@Stinger_ to jest reakcja obronna a nie atak. Widzisz żebym ja tu chodził po LR i pisał każdemu że pierdzieli głupoty? Nie, bo ja mam to gdzieś kto jakie ma swoje przemyślenia i nie będę na siłę prostował jego poglądów, nawet jak mi się coś nie podoba. To wy macie problem do mnie o moje zdanie na jakiś temat, hit. To trzeba też popracować nad sobą i pozwolić komuś być sobą i go tolerować. Może warto spojrzeć na swoje wady a nie tylko na cudze

0

@LambiPL u mnie to rodzinne, każdy się łatwo denerwuje i kłótnie itp to ja od dziecka mam doświadczenie

0

@JimMorrisonFCB Ja tam nikogo nie atakuje pierwszy i mam czyste sumienie. Jak ktoś tak lubi to jego sprawa

3

@JimMorrisonFCB nie, to znaczy że możecie sobie obrażać, śmiać się szydzić, a po mnie to spływa jak po kaczce. Kiedyś idealizowałem ludzi, myślałem że wszyscy są tacy mądrzy i doskonali. Teraz wiem że nie i nie ma się czym/kim przejmować

3

@FcPortoFan1999 każdy z takim stażem miał uszczerbek na psychice, a byli tacy co po kilkanaście lat

5

@FcPortoFan1999 3 lata z hakiem. Były lepsze i gorsze momenty, ale to otwiera ci oczy na świat i ludzi. Nie mówie że wszyscy sa głupi czy źli, ale znaczna większość

2

Powiem wam ciekawostkę o sobie. Pracowałem na Call Center, to oni dzwonili z problemem, to jak sie tam poznałem na ludziach, to czego się nasluchalem, to pozdro jak chcecie mnie tu w 5 czy w 10 zajechać :D
I w ogóle to każdemu fobikowi spolecznemu polecam, wyleczycie się w miesiąc

0

@adamek20151 ludzie mają różne charaktery, straszne. Nową prawde świata odkryłeś czy jak? Ja mam ci też twoje wady/zalety wytykać czy co to za zabawa?

0

@FcPortoFan1999 ale skąd wiesz, że wie lepiej? Na jakiej podstawie. Każdy tu ma tyle samo doświadczenia i skilla, że nie można byle kogo uznawać za autorytet

1

@Bolton trzeba tak robić jak teść Karola z miodowych lat, gdy była u nich teściowa na obiadku

0

@FcPortoFan1999 Ciebie to sie boją, widać

1

@FcPortoFan1999 nie przejmuje, bo są jeszcze spoko osoby

1

@gumaz w pół godziny
@FcPortoFan1999 nikt mnie nie lubi niestety, o ja biedny.
A w ogóle to jak można zjeść obiad nie robiąc zdjęć i nie oznaczając 5 osób

2

@FcPortoFan1999 co jadłeś na obiad?
Jesteś moim ostatnim kolegom tutaj, chlip chlip

0

@adamek20151 skąd ja wiedziałem, że zaraz sie tu pojawisz.
Tobie to się naprawdę nudzi

0

@Mario96w miałem wyłączona i widze, że dużo nie straciłem ten cały czas

0

Wyłącz la ramble, włącz myślenie

0

@paweldunajecfcb na pewno nie robić tego najgorszego, bo to zostawia z ogromnym cierpieniem innych, a Ty już czasu nie cofniesz.
Za jakiś czas może sie sytuacja odmienić

0

Komentarz usunięty

0

@Stinger_ ty mnie w każdym poście atakujesz człowieku i dopowiadasz sobie rzeczy których nie napisałem. Idz sie kłócić o pensje 6k brutto czy tam netto jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Świętują jeden sezon jakby sami wiedzieli, że to sie nie powtórzy, to niech udowodni, że jest najlepszy bo to nagroda dla najlepszego

0

@insp1re niech udowodni że to nie byl jednoseznowy wystrzał. Jeśli jest materialem na ZP to powinien potrafić

3

Ta też dobra


0

@Stinger_ prędzej Hiszpania to zdobędzie niz Francja

0

@Who_you_mam mnie nie boli, bo sam chciałem żeby wygrał ZP i uważam go za najlepszego za poprzedni sezon, ale w tym już Yamal sie mniej podoba i pod względem gry i zachowania a Barca miała sie nim opiekować a tego nie robi

1

@insp1re tylko Yamal podawal i kreowal w tamtym sezonie, z Interem sam nas ciągnął ale obrona i bramkarz wszystko zepsuli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?