Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kluby z La Liga z najmniejszą liczbą zarejestrowanych piłkarzy na dzień dzisiejszy (problem z zapełnieniem ławki rezerwowych)
Levante - 3
Sevilla - 16
Oviedo - 13
Getafe - 13
Elche - 13 (0 bramkarzy)
Betis - 18 (z czego 3 bramkarzy)
Celta - 14
0
@michalgajdek
Kto z Barcy najwięcej goli
Kto z Barcy najwięcej asyst
Który z młodych przebije się u Flicka
Ile razy strzelimy zwycięskiego gola w ostatnich minutach
Ile razy Var nas przekręci
Kto będzie MVP sezonu, z Barcy
Ile goli strzeli Fati w Monaco (kontrowersyjnie)
Czy Bernal wywalczy 1 skład
0
@FcPortoFan1999 a co pijesz?
0
Yamal leci po króla strzelców w tym sezonie, nie jesteście gotowi
1
@Comentateiro a o 19 potężny Tirol spuszcza łomot jaśkom z Madrytu
1
@michalgajdek wszystko ma dotyczyć ilości, czy np pytanie w stylu kto z młodych sie przebije do 1 składu też mogą być?
0
@Hosh Liga Europy to dla nas był za wysoki poziom i Manchester, którym sie nie staliśmy to też byl dla nas za wysoki poziom
2
@Hosh cienki Manchester nam spuścił wpie*dol, to jest wyznacznik a nie ta słaba liga i mecze przepychane kolanem
1
@kanver_ żarty o Fatim zabawne w ciul xD kiedy wam sie znudzi
4
@JohnKennedy uratował to Flick, bo do jego przyjścia dalej byliśmy średniakami. A ta liga wygrana po męczarniach 1:0 i okropnej grze
0
@barcowy1899 npe3pv, znalazłem
0
@barcowy1899 @Frimpong
0
@DonCarletto ostatnio wkleiłem screena jego porowkacji, i twierdziłeś że wmawiam sobie. A on jest znany ze szczucia na Barce
1
@DonCarletto bronisz ElJarka to nie jest tu mile widziane
0
@DonCarletto a Ter Stegen w zajebistej formie jest
0
@DonCarletto a może grał na KMŚ?
0
@DonCarletto najśmieszniejsze to jak u was piszą, że okrutna Barca niemca odsuwa od składu, a Real z Rodrygo co robi
4
Co z tymi lożami VIP
0
@Laminedependencia no tak, bo dla nich lepiej go sprzedać
4
Rodrygo se queda
4
@Soetie Toni jest pewnejszy siebie, Guille wyglada na stremowanego. Dlatego Toni jest przed nim
2
@Laminedependencia presezon miał dobry, i to że nie dostal co najmniej 45 min w Gamperze jest niesprawiedliwe
0
@Bocheno1 to nie tylko walka o gre w Barcy, ale być może o miejsce na mundial. Gavi jest tak zawzięty a Fermin to jego przeszkoda do gry
0
@Azi a według mnie to oni sie pokłócili o skład. Gavi jest w hierarchii za Ferminem, a kiedyś był bardzo ważny. Oni są rywalami o minuty
7
Pokazał więcej niż Roony, może grać za Yamala i w pomocy. Największy potencjal z młodych
1
@BORO_12 Toni mój faworyt z młodych, oby grał coś
0
Plan dla Ansu to raczej nie ściema bo wygląda lepiej fizycznie na pierwszy rzut oka
https://x.com/GioFatii/status/1954974457707237819
0
@Nightraider nie zdziwie się jak Perez na niego zapoluje i tak sie to skończy
0
@Nightraider Perez mu da spory bonusik za transfer bezgotówkowy za rok. Akurat szukają pomocnika
1
@Nightraider po co Flick nim tyle gra. Powinien na nim wymusić i go posadzić. Jeszcze by sie okazało że Bernal Casado będą lepsi, Gavi też moze tam grać bo sie poprawil z piłką