Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emerald dotknięcie rękawem to nie ręka
2
Barca musi wnieść jakiś pozew o stronniczość do sądu z tymi dowodami
2
Yanal robi wszystko a inni spijają śmietankę
3
Trzeba zmienic ta gre wysoka obrona, bo to nie daje praktycznie korzysci, bo niby jakie ze Inigo poda pilke Pedriemu? Spalone już nie działają. A ile przez to tracimy to kuriozum
2
Perez to mafia dzisiaj i w finale Pucharu to widzieliśmy
5
Trzeba cos zrobic z tymi oszustami z gwizdkiem bo to skandal, jest co raz bardziej anty Barca
1
Aha anuluje drukarz ok xD
1
Karma dla tych sędziowskich pupilków
1
Ten Travis jak Vinicius wygląda
0
Brawo Fermin w koncu dobra akcja
0
Bez karnego i czerwa, jak tam pojdzie Alonso i sie wzmocnia to te drukowanie nam zabierze nie jeden tytuł
1
Jak im nie wstyd jeszcze grac, skorumpowany klubik
1
Jebać ta lige Pereza
1
Komedia hahahahha XDDD
1
Im wolno więcej, niech Barca zacznie szczuc na sędziów bo to komedia
1
Kurestwo, uczciwe rozgrywki hahahhahahahah
2
Fort ktory zostawia dziury na prawej stronie, super pomysł
2
2 setki zjebane, elegancko
0
Atakowanie przy 4:2 za wszelka cene to głupota
1
Znowu te same idiotyczne błędy, obrona przy linii środkowej ehh po co wyciągnąć wnioski
1
Lewy zaraz straci sklad, gra z Ferranem jest bardziej techniczna
0
No i dobrze jak oni kopia to my też
1
Raphinha dzisiaj dobry mecz i tak powinno byc z Interem i bysmy ich rozjebali i tyle
2
Ogólnie to ten Vinicius tam jest najnormalniejszy, nie nurkuje, nie pyskuje tak naszym, nie kopie
5
Specjalnie kopie dzban to jest czerwo
0
Taki Mbappe na miejscu Ferrana i Araujo w miejsce Cubarsiego i w tej akcji jest czerwo bez Varu xD
0
Strzelil czy spalony bo sie zawiesilem xD
0
@mekston dobrze, o to chodzi
0
@kamiVeB jak co mecz
1
Z takim mentalem na Inter byl potrzebny Raphinha dlatego go hejtowalem