0

@Emerald dotknięcie rękawem to nie ręka

2

Barca musi wnieść jakiś pozew o stronniczość do sądu z tymi dowodami

2

Yanal robi wszystko a inni spijają śmietankę

3

Trzeba zmienic ta gre wysoka obrona, bo to nie daje praktycznie korzysci, bo niby jakie ze Inigo poda pilke Pedriemu? Spalone już nie działają. A ile przez to tracimy to kuriozum

2

Perez to mafia dzisiaj i w finale Pucharu to widzieliśmy

5

Trzeba cos zrobic z tymi oszustami z gwizdkiem bo to skandal, jest co raz bardziej anty Barca

1

Aha anuluje drukarz ok xD

1

Karma dla tych sędziowskich pupilków

1

Ten Travis jak Vinicius wygląda

0

Brawo Fermin w koncu dobra akcja

0

Bez karnego i czerwa, jak tam pojdzie Alonso i sie wzmocnia to te drukowanie nam zabierze nie jeden tytuł

1

Jak im nie wstyd jeszcze grac, skorumpowany klubik

1

Jebać ta lige Pereza

1

Komedia hahahahha XDDD

1

Im wolno więcej, niech Barca zacznie szczuc na sędziów bo to komedia

1

Kurestwo, uczciwe rozgrywki hahahhahahahah

2

Fort ktory zostawia dziury na prawej stronie, super pomysł

2

2 setki zjebane, elegancko

0

Atakowanie przy 4:2 za wszelka cene to głupota

1

Znowu te same idiotyczne błędy, obrona przy linii środkowej ehh po co wyciągnąć wnioski

1

Lewy zaraz straci sklad, gra z Ferranem jest bardziej techniczna

0

No i dobrze jak oni kopia to my też

1

Raphinha dzisiaj dobry mecz i tak powinno byc z Interem i bysmy ich rozjebali i tyle

2

Ogólnie to ten Vinicius tam jest najnormalniejszy, nie nurkuje, nie pyskuje tak naszym, nie kopie

5

Specjalnie kopie dzban to jest czerwo

0

Taki Mbappe na miejscu Ferrana i Araujo w miejsce Cubarsiego i w tej akcji jest czerwo bez Varu xD

0

Strzelil czy spalony bo sie zawiesilem xD

0

@mekston dobrze, o to chodzi

0

@kamiVeB jak co mecz

1

Z takim mentalem na Inter byl potrzebny Raphinha dlatego go hejtowalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?