Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 no super, zobaczymy czy podtrzyma forme. Bo można zapomnieć o innym LS w tym czasie
0
@Michael24 przejść do Barcelony
2
@neymarjr_143 tam pewnie psycha leży i kwiczy po tym sezonie. Dopiero co sie witał ze Złotą piłką
0
@neymarjr_143 on gra z chorym barkiem to dlatego
0
Czemu odszedl la masii? Jesli przez swoja głupotę to nie szkoda
5
@Vurt oglądał kolegów franzuców, bez podniety
14
@krol211 Fermin okradziony ze świetnej akcji
0
@Barceloniarz987 Perez z domu sterował Varem
22
8:2? Nie 16:7
27
Przecież tu nie potrzeba nagrania, każdy kto widzial mecz i brak czerwa Tchou już wiedzial, że to ustawka. Wystarczy myśleć logicznie, ale nie bo nazwa cie foliarzem, a sędziowie mylą sie w obie strony
0
@mokrychlopiec jeśli nie stanie sie lepszy to co za podwyzka. A jesli sie stsnie to mu sie będzie należeć. Na pewno sa jakieś granice i żaden klub poza PSG nie da komuś 200 mln za sezon
0
@Criss18Barca a czemu ma nie dostac? Ile zarobilismy w LM dzięki niemu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Criss18Barca i pewnie z 3 x tyle za reszte współprac, reklam itd
0
@PatrykBarca jest, bo to widać jak negocjowal kontrakt
0
@4drian0 wychowankowie nadrabiają sercem. Araujo najemnik
2
@norbi77 w sumie przeszedl z Castilli, 3 liga jak nasz Martin. Moze jest dobry ale tez cham
0
@norbi77 ciekawe najbliższe zgrupowanie jak go powoła
3
@norbi77 jak jeszcze chcial kopnąć Gaviego xD Ferran tez go gasił
0
@robsesh to prędzej reklama dla niego niz on dla Barcelony
17
Gavi niezły pojeb
0
Ale to sztuczne xD
0
@robsesh przecież po braku czerwa bylo wiadomo o co chodzi
1
@norbi77 któryś raz to samo w arcywaznym meczu. Przy 4:2 obrona znowu była na linii środkowej boiska. Po co? Nie potrzebowaliśmy wiecej goli
1
@norbi77 no właśnie to mi sie nie podoba, a sami dajemy hektary przestrzeni Mbappe a potem czytamy, że cudowny żółw. W ścisku i grze kombinacyjnej by nie doszli do głosu
0
Patrząc dzisiaj na ten Real to dobra Mbappe cos tam gral, Vinicius jedna akcja, a reszta to jak jakieś ogórki xD a te ich sytuacje to przez nasze ustawienie, dwa podania i są pod bramką podczas gdy my musimy sie napocić by zrobić sytuacje
2
@PatrychoO i gola zewniakiem
0
@neymarjr_143 niech PSG wygra ta LM to będzie beka z Mbappe xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BezglutenowyPedri sprawdzil sie tak, że wszyscy inni nie umieją grać z nim