4

@Pomimo27 właśnie nie rozumiem takich kibicow którzy maja wywalone w takie celebracje

0

@Deviler nie sprawdzałem ale całościowo liczby dobre. Ale Szwagry pewnie wola wydać hajs niż wziąć niezla opcje za darmo i to jeszcze Rashforda xD

1

Wkurza trochę, że tyle mln zarobiliśmy na LM a dalej biedujemy, a taki Real sobie robi transfery. Dlaczego nie spróbujemy za darmo nawet tego J. Davida? Lewandowski to nie jest gwarant wysokiego poziomu. Potrzebowaliśmy Roque a teraz nie potrzebujemy już napastnika?

0

Co oni tacy zmuleni na tej paradzie

1

No szkoda, zajebiscie wyprowadza piłkę, w obronie czasami gorzej ale to młody chłopak

2

Yamal po ZP, wygra to

0

Jak Fati zostanie na kolejny sezon to będzie debilem

0

@Sulimo no szkoda waszej hipokryzji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ile ten De Jong traci efektywnego czasu gry na przekladanki i to mityczne rozprowadzenie. A kwintesencja to było jak zagral do boku w sędziego zamiast szukać podania do przodu

0

@KrwawiaceoczyVEB twoj stary prędzej

0

I gdzie ten Olmo odnajdujący sie na malej przestrzeni. Ale co sie rzucili przed meczem to ich.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaucho to po co podajesz ten mecz jako przykład xD podaj taki gdzie tak zagrał na małej przestrzeni z korzyścią dla nas

0

@Gaucho i co ten Olmo zrobił tam?
@Bocheno1 a co mi sie z nim wydaje? Kolejny co powtarza jak bot 1000 x ten sam nudny żart

0

@ViscaelBarca2007 w polu karnym daje bramki, bardziej mi chodzi o podania

0

Czy tylko mi sie wydaje, że Olmo na autobusy średnio i chłop potrzebuje miejsca by napędzić akcje?

0

@takisobiektos on to chyba na hajpie z Fify leci

0

@KamQiX nic to nie da że go zobaczysz, on już szansy nie dostanie choćby strzelil hatttricka

0

@Robert_Kubica no super, bo to nie tak ze typa ciężko bylo zauważyć. A spisek widzieliśmy w klasyku

0

@DonAndresFCB zauważyłem teraz na powtórce go nie bylo widać

2

Ale spalony byl Valleja a nie Ramona, chyba

4

Spalony ale co tam, jeszcze licza na coś skorumpwoani sędziowie Pereza

0

Podnieta jakby majstra wygrali xDD

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kartka to chyba za to ze nie lubi Viniciusa, śmiech

1

Ten drybling Mbappe jest tak przewidywalny, on nawet nie drybluje tylko muska ta piłkę i wystarczy mu ja wykopać w pi..

0

@Orłoś karme powinny być liczone za pół punkta xD

0

Ile ma Lewy goli z karnych w lidze? Mbappe 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?