Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pomimo27 właśnie nie rozumiem takich kibicow którzy maja wywalone w takie celebracje
0
@Deviler nie sprawdzałem ale całościowo liczby dobre. Ale Szwagry pewnie wola wydać hajs niż wziąć niezla opcje za darmo i to jeszcze Rashforda xD
1
Wkurza trochę, że tyle mln zarobiliśmy na LM a dalej biedujemy, a taki Real sobie robi transfery. Dlaczego nie spróbujemy za darmo nawet tego J. Davida? Lewandowski to nie jest gwarant wysokiego poziomu. Potrzebowaliśmy Roque a teraz nie potrzebujemy już napastnika?
0
Co oni tacy zmuleni na tej paradzie
1
No szkoda, zajebiscie wyprowadza piłkę, w obronie czasami gorzej ale to młody chłopak
2
Yamal po ZP, wygra to
0
Jak Fati zostanie na kolejny sezon to będzie debilem
0
@Sulimo no szkoda waszej hipokryzji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ile ten De Jong traci efektywnego czasu gry na przekladanki i to mityczne rozprowadzenie. A kwintesencja to było jak zagral do boku w sędziego zamiast szukać podania do przodu
0
@KrwawiaceoczyVEB twoj stary prędzej
0
I gdzie ten Olmo odnajdujący sie na malej przestrzeni. Ale co sie rzucili przed meczem to ich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaucho to po co podajesz ten mecz jako przykład xD podaj taki gdzie tak zagrał na małej przestrzeni z korzyścią dla nas
0
@Gaucho i co ten Olmo zrobił tam?
@Bocheno1 a co mi sie z nim wydaje? Kolejny co powtarza jak bot 1000 x ten sam nudny żart
0
@ViscaelBarca2007 w polu karnym daje bramki, bardziej mi chodzi o podania
0
Czy tylko mi sie wydaje, że Olmo na autobusy średnio i chłop potrzebuje miejsca by napędzić akcje?
0
@takisobiektos on to chyba na hajpie z Fify leci
0
@KamQiX nic to nie da że go zobaczysz, on już szansy nie dostanie choćby strzelil hatttricka
0
@Robert_Kubica no super, bo to nie tak ze typa ciężko bylo zauważyć. A spisek widzieliśmy w klasyku
0
@DonAndresFCB zauważyłem teraz na powtórce go nie bylo widać
2
Ale spalony byl Valleja a nie Ramona, chyba
4
Spalony ale co tam, jeszcze licza na coś skorumpwoani sędziowie Pereza
0
Podnieta jakby majstra wygrali xDD
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Kartka to chyba za to ze nie lubi Viniciusa, śmiech
1
Ten drybling Mbappe jest tak przewidywalny, on nawet nie drybluje tylko muska ta piłkę i wystarczy mu ja wykopać w pi..
0
@Orłoś karme powinny być liczone za pół punkta xD
0
Ile ma Lewy goli z karnych w lidze? Mbappe 7