0

Estonia, Niemcy, Polska na razie najlepsze

2

@Kgorecki2500 a to dlatego

1

Niemki podobno brzydkie xD

0

Szkoda ze i tak to konkurs polityczny, bo są szanse

0

Polska najbardziej rockowy występ do tej pory

1

Fajnie ze po polsku i ciekawie nawet

0

Tak slucham i nie patrze na ekran i sobie mysle, fajnie facet spiewa, a na ekranie kobieta

0

@MesQueUnClub96 to nie oglądałem dobra nuta, ale to nie disco gówno

1

Po co oni robia te gówno disco piosenki, kiedys cos takiego wygralo? Lauren XD świetny wokal, ten Szwajcar tez pomijając otoczke, wcześniej Maneskin

0

@19Macio93 Estonia najlepiej

1

@michaleu potem nie latałem, a to bylo z 2 lata temu. Ale raczej bym to powtórzył.
Ogólnie przed lotem sie bałem na lotnisku itd, ale w trakcie już nie (za 1 razem) tylko podziwialem widoki z okna

1

@esem91 tak, nie jest mężczyzną

2

@michaleu lecąc pierwszy raz na wakacje nie bałem sie, a mam lub miałem lęk wysokosci. Za to w powrocie już bylo slabo, turbulencje i jak pilot startowal to strasznie stromo sie wznosil i już sie obsrałem

2

To będzie w top 3 xD stawiajcie domy

0

Dlaczego na eurowizji nie ma baby przebranej za chłopa, tylko same chłopy przebrane za baby

0

@papryk13 pewnie tak, nie ma na co czekać

0

Nie żebym słuchał, ale Maryla feat Mata xD wyświetliło mi na youtubie


0

@Rewolucja123 ale co im to da, jeśli to nie 11 wychowanków, dala te puchary i każdy mial wkład.
Dla mnie to takie podniecanie sie niepotrzebne

5

Szczerze to nie jestem za taką segregacja na wychowanków i nie wychowanków, bo co taki Pedri ma sie czuć gorszy mimo że jest u nas od 16/17 roku życia?


31

Chyba tego nikt nie wrzucał


1

@Katalończyk 99 to dziwne, bo mam wrażenie ze wszystko extra robi Yamal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to za kosmici na Barca one xD

1

@RomanGroza chyba bardzo skoro gra w kadrze

0

@Dieselzor dlatego teraz poszli po Hiszpanów, moze to nie szkółka ale narodowość to juz dużo

0

Martin co wystrzelił

4

Szczęsny jak jakiś mafiozo z Meksyku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Maks91 niby gdzie takie info

0

Ta maskotka xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?