Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Estonia, Niemcy, Polska na razie najlepsze
2
@Kgorecki2500 a to dlatego
1
Niemki podobno brzydkie xD
0
Szkoda ze i tak to konkurs polityczny, bo są szanse
0
Polska najbardziej rockowy występ do tej pory
1
Fajnie ze po polsku i ciekawie nawet
0
Tak slucham i nie patrze na ekran i sobie mysle, fajnie facet spiewa, a na ekranie kobieta
0
@MesQueUnClub96 to nie oglądałem dobra nuta, ale to nie disco gówno
1
Po co oni robia te gówno disco piosenki, kiedys cos takiego wygralo? Lauren XD świetny wokal, ten Szwajcar tez pomijając otoczke, wcześniej Maneskin
0
@19Macio93 Estonia najlepiej
1
@michaleu potem nie latałem, a to bylo z 2 lata temu. Ale raczej bym to powtórzył.
Ogólnie przed lotem sie bałem na lotnisku itd, ale w trakcie już nie (za 1 razem) tylko podziwialem widoki z okna
1
@esem91 tak, nie jest mężczyzną
2
@michaleu lecąc pierwszy raz na wakacje nie bałem sie, a mam lub miałem lęk wysokosci. Za to w powrocie już bylo slabo, turbulencje i jak pilot startowal to strasznie stromo sie wznosil i już sie obsrałem
2
To będzie w top 3 xD stawiajcie domy
0
Dlaczego na eurowizji nie ma baby przebranej za chłopa, tylko same chłopy przebrane za baby
0
@papryk13 pewnie tak, nie ma na co czekać
0
Nie żebym słuchał, ale Maryla feat Mata xD wyświetliło mi na youtubie
0
@Rewolucja123 ale co im to da, jeśli to nie 11 wychowanków, dala te puchary i każdy mial wkład.
Dla mnie to takie podniecanie sie niepotrzebne
5
Szczerze to nie jestem za taką segregacja na wychowanków i nie wychowanków, bo co taki Pedri ma sie czuć gorszy mimo że jest u nas od 16/17 roku życia?
31
Chyba tego nikt nie wrzucał
1
@Katalończyk 99 to dziwne, bo mam wrażenie ze wszystko extra robi Yamal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to za kosmici na Barca one xD
1
@RomanGroza chyba bardzo skoro gra w kadrze
0
@Dieselzor dlatego teraz poszli po Hiszpanów, moze to nie szkółka ale narodowość to juz dużo
0
Martin co wystrzelił
4
Szczęsny jak jakiś mafiozo z Meksyku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Maks91 niby gdzie takie info
0
Ta maskotka xDD