Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać Real to jutro zwycięstwo bedzie lepiej smakować
0
To ładnie zrobił, jutro Lewy będzie pakował z każdej pozycji
3
W La Liga nie ma już słabych drużyn
0
Real sobie może sprowadzać obrońców, ale czy bez kreatywnego pomocnika tam sie coś zmieni?
6
Jak zdobędziemy majstra to ciekawe czy rezerwami będziemy grać, bo nie ma sensu dalej piłować Yamala czy Pedriego
1
Jakby Barca zamurowala w klasyku to ciekawe czy oni byliby w stanie jednego gola strzelić.
8
Komentatorek juz sie doszukuje karnego xD
1
Karny na Guierze przecież
5
Nie ma wysokiej obrony i Kylianek tak nie hasa
28
Ten Bellingham na boisku wygląda na takiego wiecznie niezadowolonego, jakby mial ciągle focha xD
3
Ładna asysta Cebi
0
Jesteśmy Mistrzami póki co
0
Co do Gulera mi sie wydaje, że to będzie coś w stylu Asensio czyli czasem fajnie zagra, ale wątpię ze podtrzyma topową forme na dłużej. Taki Yamal co mecz wymiata a Turek czasami
1
Pchnięty, kurła xD oni na trenignu ćwiczą te symulki a potem kontuzje
0
@robsesh takiego składu nie zobaczysz, to nie fifa
0
Diaz kontuzjowany, Real zaraz nie będzie mógł przystąpić do meczu
0
@Commando w roli komika, ale nie prezydenta
1
@Bernard777 Suarez tez nie byl wielki. Ja bym właśnie nie chcial kolejnej kłody na 9
3
@lithotripter 25 goli i 12 asyst, liczby super. Dziwne, ze Deco nie interesuje sie nim
0
@lithotripter z tego co widziałem szybki jest i na kontry byłby fajny
1
@Roobo to stary film z youtuba
1
On coś pykal na skrzydle? Chociaż pozycja 9 wcale nie jest w idealnym stanie u nas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Huijsen
"Nie mam twittera"
Odpowiedź na to?
https://x.com/deanhujisen/status/1922335369598529805
0
Ukraine przepchną wiadome
Izi
1
O czym on gada oni losuja finalistów?
0
@Piotrek1993 Platfroma musi sie odkuć po czasach Pisu
1
Polska tez ma transwestytów w ekipie, no to będzie w finale xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika