0

Dawać Real to jutro zwycięstwo bedzie lepiej smakować

0

To ładnie zrobił, jutro Lewy będzie pakował z każdej pozycji

3

W La Liga nie ma już słabych drużyn

0

Real sobie może sprowadzać obrońców, ale czy bez kreatywnego pomocnika tam sie coś zmieni?

6

Jak zdobędziemy majstra to ciekawe czy rezerwami będziemy grać, bo nie ma sensu dalej piłować Yamala czy Pedriego

1

Jakby Barca zamurowala w klasyku to ciekawe czy oni byliby w stanie jednego gola strzelić.

8

Komentatorek juz sie doszukuje karnego xD

1

Karny na Guierze przecież

5

Nie ma wysokiej obrony i Kylianek tak nie hasa

28

Ten Bellingham na boisku wygląda na takiego wiecznie niezadowolonego, jakby mial ciągle focha xD

3

Ładna asysta Cebi

0

Jesteśmy Mistrzami póki co

0

Co do Gulera mi sie wydaje, że to będzie coś w stylu Asensio czyli czasem fajnie zagra, ale wątpię ze podtrzyma topową forme na dłużej. Taki Yamal co mecz wymiata a Turek czasami

1

Pchnięty, kurła xD oni na trenignu ćwiczą te symulki a potem kontuzje

0

@robsesh takiego składu nie zobaczysz, to nie fifa

0

Diaz kontuzjowany, Real zaraz nie będzie mógł przystąpić do meczu

0

@Commando w roli komika, ale nie prezydenta

1

@Bernard777 Suarez tez nie byl wielki. Ja bym właśnie nie chcial kolejnej kłody na 9

3

@lithotripter 25 goli i 12 asyst, liczby super. Dziwne, ze Deco nie interesuje sie nim

0

@lithotripter z tego co widziałem szybki jest i na kontry byłby fajny

1

@Roobo to stary film z youtuba

1

On coś pykal na skrzydle? Chociaż pozycja 9 wcale nie jest w idealnym stanie u nas


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Huijsen
"Nie mam twittera"


Odpowiedź na to?
https://x.com/deanhujisen/status/1922335369598529805

0

Ukraine przepchną wiadome
Izi

1

O czym on gada oni losuja finalistów?

0

@Piotrek1993 Platfroma musi sie odkuć po czasach Pisu

1

Polska tez ma transwestytów w ekipie, no to będzie w finale xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?