0

Na notatniku był wywiad z Huijsenem i tu właśnie nie padła deklaracja, ze to fan Realu. Skąd to info?
https://www.realmadryt.pl/news/138468-huijsen-potwierdza-mam-klauzule-odejscia

4

1. Plusy za Barcą, regularne lanie Realu przez Barce.
2. Mnóstwo Hiszpanów w składzie, jak sam mówił jego przyjaciół. Minusy - Kasa

0

@ViscaelBarca2007 dlatego nie bylem za przedłużeniem Araujo, na co mu dali tyle siana teraz niewiadomo czy da rade go sprzedać. Drugi Christensen, ok fajnie gra ale chłop tez w każdej chwili moze miec kontuzje.
Bramkarz to tez priorytet ale na to sie nie zanosi

0

@ViscaelBarca2007 patrząc co obrona wyczynia w LM to bym zainwestował w niego. Araujo sprzedać a Inigo już jest niestety wiekowy

1

Huijsen ostatnio pytany o Real, mówił że w Barcelonie tez ma mnóstwo przyjaciół, więc bym nie skreślał Barcy. Sportowo też jesteśmy wyżej obecnie.

2

@blakkudium ale by bylo zajebiscie jakbyśmy go ukradli Realowi, za Gulera xD

0

Póki nie ma ciszy wyborczej to na kogo zamierzacie głosować w wyborach? I dlaczego

0

Real co raz bliżej Huijsena, klauzula może być opłacona w 3 ratach. I tu pojawia sie pytanie czy my nie pospieszyliśmy sie z tym Araujo, bo ten grajek wygląda obiecująco. Pewnie go podpisze Real

0

@Tarnowitz kto mu da tyle siana, tylko Arabia

0

@Dajnatace to jest sfochowany dzieciak. Do tego przeciętny. Ma prime przez 3 mecze w sezonie
@Lordzi tylko drybling, prowadzenie piłki ale to przebłyski

0

@messi33 u nas mało zarabia, może go kasa skusić

0

@Lionel_Messi10 no wybral ale tym samym zabetonowal sie w Atleti a i Real i Barca przestaly wydawac po 100 baniek na pilkarzy

0

@RomanGroza Póki co to Flick ogarnął De Jonga i widać że stawia na niego, więc wątpię. Za Olmo ma Fermina którego widac ze uwielbia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Recha_0684 ja go bardzo lubie i wiem, że ma niesamowitego skilla, ale zaraz wraca Bernal, Casado, jest Toni czy Guille i musza zacząć dostawac szanse. Poza tym Olmo zaczął być nierówny. Z pomocników reszta jest nietykakna

0

@Lionel_Messi10 pamiętam że pisałeś Olmuś i takie tam. Julian to będzie 100 baniek, też głupio zrobil nie przeczekał w City, bo wiadomo że w Barcy 9 jest wiekowa

0

Jak sprzedadzą Olmo a kupią Nico to z bólem serca, bo go lubie i broniłem tego transferu zgodziłbym się. Mamy zdolnych pomocników i kolejnych w la masii a Gavi pójdzie zaraz w odstawke bo już jest tłok

0

@Lionel_Messi10 póki jest Lewandowski nie sprowadzą 9. Ty byłeś fanem Olmo, szybko zmieniłeś zdanie

0

@takisobiektos żeby jutro sie nie zmieniło na 5 stopni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Media głównego ścieku, te debaty to wybitna rozrywka

0

@Xxxbarca4ever czytałem, że to kat Barcelony. Interesująca statystyka jak na takie opinie

3

@PaprykFCB lepsze wykończenie i będzie kompletny. Jest w stanie robić po 30 goli na sezon

0

@kuz akurat ostatnio sie zderzyli na 9 właśnie. Ogladam ich prawie kazdy mecz i jak Mbappe jest na skrzydle to na prawym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kozinho. Mapet gra na 9, to akurat Vinicius gra tam gdzie gral, jego niezrozumienie z Mbappe to inna kwestia

1

@ViscaelBarca2007 a mi nie chodzi o liczby ale żeby doejchal w najważniejszych meczach. Wczorja to zrobil ale w pucharze finale lub z Interem wedlug mnie nie. Co po liczbach jak znowu byśmy odpadli w LM

0

@kanver_ tacy do kupienia, nie w cenie z kosmosu lub nie tacy którzy chcą być w obecnym klubie

0

Macie do wyboru jeden transfer ze wszystkich "dostępnych " na rynku. Może być bramakrz, ktokolwiek, kogo bierzecie?
Ja mimo wszystko Nico, zawsze topowy grajek, większa konkurencja i z nim atak byłby jeszcze groźniejszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?