0

@Kamilos84 no dobra ale jak?

0

@Janas11224 Endricka tak zgnębili, że przestal grać

0

Tak patrze na ten trening i jakoś tak amatorsko wygląda


0

@JohnB Był czy nie był to woli tego żółwia od mlodego i glodnego gry Torre co samo w sobie jest skandalem

1

Niech ich nauczy grać, sama motywacja nic nie zdziała jak nie ma pomysłu w ataku i kreatywnosci w pomocy. Gdzie jakies mechanizmy. Swoimi decyzjami też nie pomaga

1

@JohnB Sam takich wybral Kessie, Torre którego kisi na ławie, Raphinha, Torres ktorego blagal o przyjście. Nie ma zespolu w ktorym 25 graczy będzie na poziomie Pedriego

0

@Fake69 Wróci Dembele i Pedri i znowu będą zajeżdżani po 90 minut na mecz. A byl czas żeby coś wyciągnąć z Torre

0

@Bagsik88 twoje sa tak żenujące, że nawet pośmiać sie nie da

0

@Bagsik88 ale jesteś śmieszny, wszyscy sie pośmialiśmy

1

@Lionel_Messi10 nie gra w ten sposób i nie robi takich rajdow między 5 obroncami, jeśli gra to podaj mi przyklady z tego sezonu i nie mundial bo tam mial kosmiczna motywacje

1

@Lionel_Messi10 ale sie rzucasz, jak prawdziwy psychofan. Nie oglądałem tego meczu, za to ogladalem poprzedni gdzie cały mecz sobie dreptał
@Lanosss jeden rajd przeciwko Gvardiolowi? Strzela gole i dobrze podaje ale nie gra jak na tym filmiku psychofani

1

@Medium wszystko fajnie ale Messi juz tak nie gra

6

@Striker No właśnie a wymgania z kosmosu co do jego gry, ma jeszcze czas

2

Nieprawda, bo 29 lutego

0

W europejskich pucharach był i też odpadliśmy i to sa fakty

21

@bartas97 tak samo jechali po Nedricku bo pochwalil Messiego. Wasi kibicie to oszołomy

0

@Colon tylko rodakom z Argentyny

0

@koziar Kiedys ten styl tak nie wyglądal, to zwykle męczenie buly bez podan prostopadlych, bez pilek rzucanych za obrone, problem maja z podaniem na 3 metry wiec chyba inne zespoly kiedys ogladalismy. Wlasnie kilka dni temu ktos tu wrzucal final z Arsenalem z 2005 i gralismy szybki bezposredni futbol

0

Ciekawe czy Barca zacznie grać kiedyś cos innego niz nędzne tiki sraki. Najgorsze ze nowych pomocników ktorych ściągamy tez zmuszamy i uczymy grać w ten sposob. Z Almeria to az sie smiac chcialo jak stoper mial pilke a Busi nim dyrygowal żeby podal do tego drugiego stopera

2

@macio_944 Gorzej niż Lewy nie zagra

3

Przynajmniej w kobiecej piłce nie ma murowania bramiki xd

0

@GeraltzKatalonii dzisiaj byl wyluzowany, kiedys sie srresowal bardziej

5

Mapet niby ego ma ale jakos sie nie obraza ze nie wygrywa, mam nadzieje że kiedys zdobędzie ZP

8

A gdzie Szpaku w tej kompilacji, jak zwykle Polski nie doceniają

0

Ciekawe czy w tym kobiecym to tez konkurs popularnosci czy byla taka najlepsza?

1

@Firestone Tak samo wygląda w zarządzaniu klubem

0

Jakim ttzeba byc beztalenciem żeby z playbacku śpiewać. Lepiej przyfalszowac niz takie oszustwo

5

nikogo z Barcy, staczamy się

1

Pamiętam jak sie kiedyś ludzie pruli o te nagrody kobiet, widać że świadomość rosnie i teraz nikogo to nie szokuje

0

Ta gala jest lepsza niż zp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?