Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 no dobra ale jak?
0
@Janas11224 Endricka tak zgnębili, że przestal grać
0
Tak patrze na ten trening i jakoś tak amatorsko wygląda
0
@JohnB Był czy nie był to woli tego żółwia od mlodego i glodnego gry Torre co samo w sobie jest skandalem
1
Niech ich nauczy grać, sama motywacja nic nie zdziała jak nie ma pomysłu w ataku i kreatywnosci w pomocy. Gdzie jakies mechanizmy. Swoimi decyzjami też nie pomaga
1
@JohnB Sam takich wybral Kessie, Torre którego kisi na ławie, Raphinha, Torres ktorego blagal o przyjście. Nie ma zespolu w ktorym 25 graczy będzie na poziomie Pedriego
0
@Fake69 Wróci Dembele i Pedri i znowu będą zajeżdżani po 90 minut na mecz. A byl czas żeby coś wyciągnąć z Torre
0
@Bagsik88 twoje sa tak żenujące, że nawet pośmiać sie nie da
0
@Bagsik88 ale jesteś śmieszny, wszyscy sie pośmialiśmy
1
@Lionel_Messi10 nie gra w ten sposób i nie robi takich rajdow między 5 obroncami, jeśli gra to podaj mi przyklady z tego sezonu i nie mundial bo tam mial kosmiczna motywacje
1
@Lionel_Messi10 ale sie rzucasz, jak prawdziwy psychofan. Nie oglądałem tego meczu, za to ogladalem poprzedni gdzie cały mecz sobie dreptał
@Lanosss jeden rajd przeciwko Gvardiolowi? Strzela gole i dobrze podaje ale nie gra jak na tym filmiku psychofani
1
@Medium wszystko fajnie ale Messi juz tak nie gra
6
@Striker No właśnie a wymgania z kosmosu co do jego gry, ma jeszcze czas
2
Nieprawda, bo 29 lutego
0
W europejskich pucharach był i też odpadliśmy i to sa fakty
21
@bartas97 tak samo jechali po Nedricku bo pochwalil Messiego. Wasi kibicie to oszołomy
0
@Colon tylko rodakom z Argentyny
0
@koziar Kiedys ten styl tak nie wyglądal, to zwykle męczenie buly bez podan prostopadlych, bez pilek rzucanych za obrone, problem maja z podaniem na 3 metry wiec chyba inne zespoly kiedys ogladalismy. Wlasnie kilka dni temu ktos tu wrzucal final z Arsenalem z 2005 i gralismy szybki bezposredni futbol
0
Ciekawe czy Barca zacznie grać kiedyś cos innego niz nędzne tiki sraki. Najgorsze ze nowych pomocników ktorych ściągamy tez zmuszamy i uczymy grać w ten sposob. Z Almeria to az sie smiac chcialo jak stoper mial pilke a Busi nim dyrygowal żeby podal do tego drugiego stopera
2
@macio_944 Gorzej niż Lewy nie zagra
3
Przynajmniej w kobiecej piłce nie ma murowania bramiki xd
0
@GeraltzKatalonii dzisiaj byl wyluzowany, kiedys sie srresowal bardziej
5
Mapet niby ego ma ale jakos sie nie obraza ze nie wygrywa, mam nadzieje że kiedys zdobędzie ZP
8
A gdzie Szpaku w tej kompilacji, jak zwykle Polski nie doceniają
0
Ciekawe czy w tym kobiecym to tez konkurs popularnosci czy byla taka najlepsza?
1
@Firestone Tak samo wygląda w zarządzaniu klubem
0
Jakim ttzeba byc beztalenciem żeby z playbacku śpiewać. Lepiej przyfalszowac niz takie oszustwo
5
nikogo z Barcy, staczamy się
1
Pamiętam jak sie kiedyś ludzie pruli o te nagrody kobiet, widać że świadomość rosnie i teraz nikogo to nie szokuje
0
Ta gala jest lepsza niż zp