Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Wy wszystko wiecie
0
Ciekawe co z ta superligą bo jakoś cicho ostanio. Perez coś kombinuje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fajnie sie słuchało podcastu lepsze i bardziej merytoryczne rozmowy niż te bzdury w kanale sportowym, a widownia o wiele mniejsza.
0
Dobrze gada ten Miko o naszym ustawieniu
0
@QQL5 Gdzie ten spoiler?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Ja miałem w gimnazjum i na ulicy puściłem pawia jak wracałem ze szkoły. Na szczescie nikt nie widział haha
0
@AFA90 Xavi to fan gry jednym skrzydlem
2
Pamiętacie słynne drewniaki?
https://hjrg.pl/wp-content/uploads/2022/02/bialy.jpg
2
@sintesox Najsmieszniejsze, że nawet tego mundialu nie wygrał xd
4
@FioletoweOczy Pewnie wejdzie z ławki więc wątpię
0
@Encore mądry człowiek, nikogo z wiadomego klubu
7
@Rust_Cohle w końcu znajdziesz kolege
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 Bo co? Idealny przykład na Twoja hipokryzje
0
@MesQueUnClub96 Z innymi pilkarzami, wiadomo że nie z Twoim idolem, a teraz ból?
6
@MesQueUnClub96 Przecież Ty robisz to samo
0
@Emhyr formacje to ja krytykuje od dawna, bo w niej tworzymy mało sytuacji a sama obroną nie będziemy wygrywać. A co do tych zagrań to często widze jak ktoś wybiega za plecy obrońców a pomoc/obrona woli sobie klepnąć piłkę do tylu, strasznie to irytuje
0
@Emhyr ale ostatni mecz wystarczyloby żeby dwoch pilkarzy sie dogadalo i tak probowali do skutku. Pamiętam jak Kross z Rudigerem tak probowali i w koncu strzelili bramke
0
@cules100pro Podobno tak najpierw wstawil tego typa i napisal kłamca a potem zaczął sie hejt i to bylo po gali, bo napisal dobranoc
0
@Emhyr a u nas milion wrzutek zero pomysłu na taką akcję
3
@Encore kryptofan Realu, specjalnie goli nie strzela żeby odrobili punkty
1
@cules100pro wrzucałem to przed chwila
0
@cules100pro najpierw był post Benzemy
1
@bartas97 Benzema wrzucił posta na ig i podobno od tego sie zaczęło. Wcześniej o tym pisal @Kamilos84 ale nie podal szczegółów
0
@jamesbond6 Poczytaj la ramble tam to norma im więcej obrażasz pilkarzy tym większym poparciem się cieszysz
4
Kwasy w Realu przed klasykiem to może być dla nas szansa
1
@bartas97 Na pewno go nie puszcza, a będą woleli za darmo za rok, niż oddać za kase do Realu teraz
3
@cris2706 ja dawno nie kupowalem chleba, bo nie jam na codzien patrze w sklepie a tam najtanszy 6 zł xd