0

@Rust_Cohle Wy wszystko wiecie

0

Ciekawe co z ta superligą bo jakoś cicho ostanio. Perez coś kombinuje?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fajnie sie słuchało podcastu lepsze i bardziej merytoryczne rozmowy niż te bzdury w kanale sportowym, a widownia o wiele mniejsza.

0

Dobrze gada ten Miko o naszym ustawieniu

0

@QQL5 Gdzie ten spoiler?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz Ja miałem w gimnazjum i na ulicy puściłem pawia jak wracałem ze szkoły. Na szczescie nikt nie widział haha

0

@AFA90 Xavi to fan gry jednym skrzydlem

2

2

@sintesox Najsmieszniejsze, że nawet tego mundialu nie wygrał xd

4

@FioletoweOczy Pewnie wejdzie z ławki więc wątpię

0

@Encore mądry człowiek, nikogo z wiadomego klubu

7

@Rust_Cohle w końcu znajdziesz kolege

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 Bo co? Idealny przykład na Twoja hipokryzje

0

@MesQueUnClub96 Z innymi pilkarzami, wiadomo że nie z Twoim idolem, a teraz ból?

6

@MesQueUnClub96 Przecież Ty robisz to samo

0

@Emhyr formacje to ja krytykuje od dawna, bo w niej tworzymy mało sytuacji a sama obroną nie będziemy wygrywać. A co do tych zagrań to często widze jak ktoś wybiega za plecy obrońców a pomoc/obrona woli sobie klepnąć piłkę do tylu, strasznie to irytuje

0

@Emhyr ale ostatni mecz wystarczyloby żeby dwoch pilkarzy sie dogadalo i tak probowali do skutku. Pamiętam jak Kross z Rudigerem tak probowali i w koncu strzelili bramke

0

@cules100pro Podobno tak najpierw wstawil tego typa i napisal kłamca a potem zaczął sie hejt i to bylo po gali, bo napisal dobranoc

0

@Emhyr a u nas milion wrzutek zero pomysłu na taką akcję

3

@Encore kryptofan Realu, specjalnie goli nie strzela żeby odrobili punkty

1

@cules100pro wrzucałem to przed chwila


0

@cules100pro najpierw był post Benzemy

1

@bartas97 Benzema wrzucił posta na ig i podobno od tego sie zaczęło. Wcześniej o tym pisal @Kamilos84 ale nie podal szczegółów


0

@jamesbond6 Poczytaj la ramble tam to norma im więcej obrażasz pilkarzy tym większym poparciem się cieszysz

4

Kwasy w Realu przed klasykiem to może być dla nas szansa

1

@bartas97 Na pewno go nie puszcza, a będą woleli za darmo za rok, niż oddać za kase do Realu teraz

3

@cris2706 ja dawno nie kupowalem chleba, bo nie jam na codzien patrze w sklepie a tam najtanszy 6 zł xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?