Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Fakt u nas kontry nie istnieja, chyba ze gra Dembele to jeszcze czasem pociągnie
12
Wynik sprawiedliwy bo dwa wylewy bramkarzy, ogólnie dobry mecz
0
To jest piłka a nie te mecze z ogórami, factos
0
Ładna brama Viniciusa
2
Dobra wybaczam temu Liverpoolowi xd
0
Hahhaa brawo pięknie
0
Nie spodziewałem sie tego xd
0
Mecz sie jeszcze nie zaczął a już mnie komentarz wkurza
0
Vinicius powinien klęknąć skoro walczy z rasizmem
0
@RichardWinters Nie no jak
0
Co to za muzyczka leci na rozgrzewce Live?
1
@PatrychoO dokładnie tak ich sobie wyobrażałem
0
@Ptasior ból pozostał
1
@matirix20 footyfull nawet cały mecz ale raczej chwile po meczu wrzucają
0
@MesQueUnClub96 4:0 to była krzywda a zwłaszcza ten rzut rożny
1
@mrboom Trzeba kombinować, nie ma łatwo
3
@Pawel13sz Ja nie jestem za nikim, będę śmiał sie z jednych i drugich po równo
0
@Rust_Cohle To by oznaczało, że coś ze mną nie tak, więc wole nie
0
@Comentateiro Jak stracić szacunek w jednej chwili
3
@supraomnes1 cierpisz na Realofobie
5
@IronSanHybrid nonbinary Kopernik
3
Nie wiem co za półgłówek wymyślił, żeby on gadał Ivoną ale to wychodzi komicznie
0
@Sau_Ron screen
2
@Rust_Cohle Z Barcelona umiał grać, niech to teraz pokaże z Realem
0
@Azi jak tvn jest niemiecki
1
"Mateusz Borek otworzył się w rozmowie z Bartkiem Ignacikiem z Canal+ Sport. Jeden z najsłynniejszych dziennikarzy w Polsce wyznał, że popełnił sporo błędów, przenosząc w pewnym momencie karierę z telewizji do internetu. - Wydawało mi się, że powinienem być taki bardziej młodzieżowy i gdzieś zbliżyć się do tego młodszego widza w internecie. Wydaje mi się, że popełniłem kilka głupot - wyznał, podając następnie przykłady swojego nieodpowiedniego zachowania"
Źródło: sport.pl
1
@Ptasior Kojarze to, ale ten co teraz oglądam to zwykla propaganda aż zostawilem i czekam na rozwój wydarzeń
0
Oglądam Ukryta Prawde i jest odcinek o tym, że ktoś ukradl szczepionki z przychodni na covid i boją sie o swoje zdrowie xd
0
@KrychaFCB Ostatnio o tym myślałem czy go nie wezmą spowrotem
15
@IronSanHybrid Podstawowe wyrażenia potrzebne w komunikacji międzyludzkiej