Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta nie ma podjazdu do tego
0
@Mario96w Właśnie mam dylemat jak to będzie
2
@TheNekro94 Van Dick
0
Czy Viniciusowi dzisiaj odetnie prąd? Kibice w Anglii potrafią być brutalni więc mogą być prowokacje
0
@takisobiektos O co zakład
0
@takisobiektos Będzie, chyba, że zamknie niektórym twarze
1
Podobno Torre odbył wczoraj podwójny trening, bo Xavi zamierza go wkrótce wykorzystać.
[Santi Ovalle, SER]
0
@kuz Literówka juz poprawiłem
0
@cules100pro Ale do czego mam sie odnieść? Lewy ma lepsza statystyke i co tak trudno to wywnioskować ze statystyk czy jak bo nie rozumiem.
0
@Jakchcesz Tylko raz założyłem taki wątek. Normalnie pisalem, że Lewy lepszy ale wkurzylo mnie że odskakuje mu piłka a Fati za to samo jest jechany
0
@Jakchcesz Jedyne co robiłem to go broniłem i nadal będę, ale założyłem temat o Dembele bo byłem ciekawy a połowa komentarzy tam o Fatim
@Rust_Cohle chodzi mi o sytuacje z pajacem
0
@Hosh U @Rust_Cohle podziałało a ja czuje sie prześladowany
1
Czy ja już nie mogę na tej stronie nic napisać o żadnym piłkarzu żeby ludzie nie przywoływali nazwiska Fati? To takie głupie, nie wiem czemu służy. Zacznę robić screeny i wyśle moderacji jeśli ten trend będzie sie utrzymywać.
@Gall
@takisobiektos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kiper09 On był zly na siebie a nie na to, że schodzi. Masz z nim wywiad na stronie
0
@Arkadio90 Co to ten panel?
0
Dopiero zauważyłem, że my po Almerii mamy Real w PK
0
@Chucky to ma talent
1
Laporta widać, że zna trendy na wszystko jest teraz fobia więc wymyslil Barcofobie
0
@Rust_Cohle Ty pewnie parówki w czajniku gotujesz i zazdrościsz
0
@michal26 Ja lubię Eryczka to dobry duch i wszystkich pociesza, niedoceniany. Zamiast Alonso powinien grać
1
@macio_944 lecial w tle ten mecz ale za bardzo mi sie nie chciało na to patrzeć, jak mam być szczery
0
@Chucky masz namiary na tego malarza?
3
Drużyna tygodnia la liga
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332762383_3380857985466135_7914489608740332776_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=dftmAcorDH4AX9DtSnU&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfA6Js9eAVWQ_HmotBTx0NFP0pZFYDVb1oiJPoHGzORt-w&oe=63F983FB
0
@Rust_Cohle Tak w master chefie bym ich wszystkich zamiótł
0
@Dironixu proszek do białego i szczoteczka do zębów
0
@Medium Spirit tylko i wyłącznie
1
@kamilos1214 Zapoznaj sie z podstawami gotownia, taka zupa to 5 minut roboty. Obierasz warzywa, kroisz, wrzucasz do gara i co jakiś czas mieszasz.
0
@Jakchcesz To rewanż za pstryczka w nos
2
@mrboom W końcu ktoś to zauważył