0

@Kinginiesta nie ma podjazdu do tego


0

@Mario96w Właśnie mam dylemat jak to będzie

2

@TheNekro94 Van Dick

0

Czy Viniciusowi dzisiaj odetnie prąd? Kibice w Anglii potrafią być brutalni więc mogą być prowokacje

0

@takisobiektos O co zakład

0

@takisobiektos Będzie, chyba, że zamknie niektórym twarze

1

Podobno Torre odbył wczoraj podwójny trening, bo Xavi zamierza go wkrótce wykorzystać.
[Santi Ovalle, SER]

0

@kuz Literówka juz poprawiłem

0

@cules100pro Ale do czego mam sie odnieść? Lewy ma lepsza statystyke i co tak trudno to wywnioskować ze statystyk czy jak bo nie rozumiem.

0

@Jakchcesz Tylko raz założyłem taki wątek. Normalnie pisalem, że Lewy lepszy ale wkurzylo mnie że odskakuje mu piłka a Fati za to samo jest jechany

0

@Jakchcesz Jedyne co robiłem to go broniłem i nadal będę, ale założyłem temat o Dembele bo byłem ciekawy a połowa komentarzy tam o Fatim
@Rust_Cohle chodzi mi o sytuacje z pajacem

0

@Hosh U @Rust_Cohle podziałało a ja czuje sie prześladowany

1

Czy ja już nie mogę na tej stronie nic napisać o żadnym piłkarzu żeby ludzie nie przywoływali nazwiska Fati? To takie głupie, nie wiem czemu służy. Zacznę robić screeny i wyśle moderacji jeśli ten trend będzie sie utrzymywać.
@Gall
@takisobiektos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kiper09 On był zly na siebie a nie na to, że schodzi. Masz z nim wywiad na stronie

0

@Arkadio90 Co to ten panel?

0

Dopiero zauważyłem, że my po Almerii mamy Real w PK

0

@Chucky to ma talent

1

Laporta widać, że zna trendy na wszystko jest teraz fobia więc wymyslil Barcofobie

0

@Rust_Cohle Ty pewnie parówki w czajniku gotujesz i zazdrościsz

0

@michal26 Ja lubię Eryczka to dobry duch i wszystkich pociesza, niedoceniany. Zamiast Alonso powinien grać

1

@macio_944 lecial w tle ten mecz ale za bardzo mi sie nie chciało na to patrzeć, jak mam być szczery

0

@Chucky masz namiary na tego malarza?

0

@Rust_Cohle Tak w master chefie bym ich wszystkich zamiótł

0

@Dironixu proszek do białego i szczoteczka do zębów

0

@Medium Spirit tylko i wyłącznie

1

@kamilos1214 Zapoznaj sie z podstawami gotownia, taka zupa to 5 minut roboty. Obierasz warzywa, kroisz, wrzucasz do gara i co jakiś czas mieszasz.

0

@Jakchcesz To rewanż za pstryczka w nos

2

@mrboom W końcu ktoś to zauważył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?