0

Dzisiaj Real wygra, bo Liverpool przed nimi rozkłada nogi a z nami walczy jak o życie.

0

@Lanosss Nie wiem czy to kwestia motywacji czy klasowego przeciwnika. Mats też jakoś w pucharach slabszy jakby psycha wysiadała

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lanosss Ferran ich dojedzie. A tak prawde mówiąc może właśnie rezerwowi pokażą ta motywacje tak samo Roberto

0

@DaPidejpi Dobrze, ze zlikwidowali gole na wyjeździe bo mogłoby byc już pozamiatane

1

Fajnie by było przejść to United. Jak oceniacie nasze szanse?

0

@chlip1 Bo Dembele w wieku 20 lat to był ten poziom pilkarski . Żałosne i dziecinne zaczepki z Fatim wiec zglaszam jako prowokacje.

1

@pt9 jak patrze na staty i Dembele 8 goli a Mbappe 27 przy tej samej liczbie meczy to trochę xd

0

Jakby taki Dembele poprawil wykończenie to mógłby walczyć o ZP?

0

@barcanawieki z osiągalnych czy nieosiagalnych

0

@Coutinho007 Pamiętam bardzo dokladnie Deflele bo tez mu bardzo kibicowalem i ogladalem go odkad mial 17 lat, nie byl tak dobry jak Fati a pozostala dwojka tym bardziej. Zobaczymy co wymyślą to sprawa zarządu i piłkarza

0

@Coutinho007 nigdy żaden z nich nie byl takim talentem jak Ansu, i nie przestali grac przez kontuzje, a przez to ze byli ciency. Jemu potrzeba gry

0

@Coutinho007 Cwiakaly sie nasłuchałes. Taki Felix poszedl na wypożyczenie i jakoś nie ma wstydu że gra na wypożyczeniu

0

@takisobiektos jprdl a ten znowu z tym Fatim wy niektorzy to jakas obsesje juz macie , z takimi ludzmi nawet nie będę gadał bo to żałosne xd

0

@takisobiektos na poziomie gol co 160 minut jako środkowy napastnik

0

Vlahović to drugi Jović, kolejny Serb, co może pójść nie tak

1

@Pawel13sz nienawidze konsystencji jabłek, jak już to sok

0

@Joe_Barbaro
1.Kiwi
2.Banan
3.Truskawka
4.Granat
5.Pomarańcz/Wiśnie

0

@Medium Buja co ty gadasz

0

Zinczenko rapuje i reakcja Pepa. Zabłądziłem na youtubie


3

Słynna filozofia Barcelony, już mi brakowało tego sformułowania

1

@Pawel13sz Gavi to dzikus ale starszym okazuje szacunek, jak sytuacja z Benzema

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@7KrisGron ja myślę że on prędzej na to pójdzie jeśli chce grać i odzyskać forme. Tylko z wypożyczeniami jest ten problem, że innym klubom nie zależy na ogrywaniu cudzego piłkarza i wcale nie ma gwarancji minut. To musiałby byc slaby klub ktorego nie stać na transfery, może jakaś Girona

1

Wygląda na tym zdjęciu jak ojciec Ludwiczka

0

@Litman Bzdury gadasz skoro jakieś Manchestery chciały dać za niego 100 mln to pensje mogli by dać nawet większą

3

@Sau_Ron shark 15

0

@Bulbulator Ja nie wiedziałem, że on tak umie to mijanie piłkarzy, ale ciekawe na ile mu motywacji starczy

0

@Gall tyle dali to tyle ma, to nie jest kwota ktora obciaza znacząco klub, zainteresuj sie pensja Busiego, De Jonga albo Alby bo to jest problem. Dembele tez przez 5 lat zarabial jeszcze więcej a siedzial na L4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?