Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj Real wygra, bo Liverpool przed nimi rozkłada nogi a z nami walczy jak o życie.
0
@Lanosss Nie wiem czy to kwestia motywacji czy klasowego przeciwnika. Mats też jakoś w pucharach slabszy jakby psycha wysiadała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lanosss Ferran ich dojedzie. A tak prawde mówiąc może właśnie rezerwowi pokażą ta motywacje tak samo Roberto
0
@DaPidejpi Dobrze, ze zlikwidowali gole na wyjeździe bo mogłoby byc już pozamiatane
1
Fajnie by było przejść to United. Jak oceniacie nasze szanse?
0
@chlip1 Bo Dembele w wieku 20 lat to był ten poziom pilkarski . Żałosne i dziecinne zaczepki z Fatim wiec zglaszam jako prowokacje.
1
@pt9 jak patrze na staty i Dembele 8 goli a Mbappe 27 przy tej samej liczbie meczy to trochę xd
0
Jakby taki Dembele poprawil wykończenie to mógłby walczyć o ZP?
0
@barcanawieki z osiągalnych czy nieosiagalnych
0
@Coutinho007 Pamiętam bardzo dokladnie Deflele bo tez mu bardzo kibicowalem i ogladalem go odkad mial 17 lat, nie byl tak dobry jak Fati a pozostala dwojka tym bardziej. Zobaczymy co wymyślą to sprawa zarządu i piłkarza
0
@Coutinho007 nigdy żaden z nich nie byl takim talentem jak Ansu, i nie przestali grac przez kontuzje, a przez to ze byli ciency. Jemu potrzeba gry
0
@Coutinho007 Cwiakaly sie nasłuchałes. Taki Felix poszedl na wypożyczenie i jakoś nie ma wstydu że gra na wypożyczeniu
0
@takisobiektos jprdl a ten znowu z tym Fatim wy niektorzy to jakas obsesje juz macie , z takimi ludzmi nawet nie będę gadał bo to żałosne xd
0
@takisobiektos na poziomie gol co 160 minut jako środkowy napastnik
0
Vlahović to drugi Jović, kolejny Serb, co może pójść nie tak
1
@Pawel13sz nienawidze konsystencji jabłek, jak już to sok
0
@Joe_Barbaro
1.Kiwi
2.Banan
3.Truskawka
4.Granat
5.Pomarańcz/Wiśnie
0
@Medium Buja co ty gadasz
0
Zinczenko rapuje i reakcja Pepa. Zabłądziłem na youtubie
3
Słynna filozofia Barcelony, już mi brakowało tego sformułowania
1
@Pawel13sz Gavi to dzikus ale starszym okazuje szacunek, jak sytuacja z Benzema
2
Gavi i Ten Haag
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330192804_944541660014400_3650274174417654901_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=qyH1yLRd7H8AX9-vJdS&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfAZA4EmiQqGs_yj-GSPoVs2ez6EhLJtcOplExVCPbTi4w&oe=63F8B0BE
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@7KrisGron ja myślę że on prędzej na to pójdzie jeśli chce grać i odzyskać forme. Tylko z wypożyczeniami jest ten problem, że innym klubom nie zależy na ogrywaniu cudzego piłkarza i wcale nie ma gwarancji minut. To musiałby byc slaby klub ktorego nie stać na transfery, może jakaś Girona
1
Wygląda na tym zdjęciu jak ojciec Ludwiczka
0
@Litman Bzdury gadasz skoro jakieś Manchestery chciały dać za niego 100 mln to pensje mogli by dać nawet większą
3
@Sau_Ron shark 15
0
@Bulbulator Ja nie wiedziałem, że on tak umie to mijanie piłkarzy, ale ciekawe na ile mu motywacji starczy
0
@Gall tyle dali to tyle ma, to nie jest kwota ktora obciaza znacząco klub, zainteresuj sie pensja Busiego, De Jonga albo Alby bo to jest problem. Dembele tez przez 5 lat zarabial jeszcze więcej a siedzial na L4